Diskusia: Úlohy v hre

Diskuze na fóru 'Diskuze o hře / zpětná vazba' zahájená uživatelem Korben, 18/1/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. Tak 200 Lodí ještě jde já měl hotových 500 gol z 500. Jen Veg mi chybělo 68 z 500 a kvůli tomu mám v pr. další level. Prostě další level kvůli chybě ze strany BP nejspíše nebude... Tento úkol jsem na CZ 2 dělal cca rok.
    Prostě musím poděkovat "Úžasnému " Bigpointu, za to že mi po*dě*lal Level.

    Ale mohly by v té kompenzaci alespoň dát odměnu z toho úkolu...
     
    Naposledy upraveno: 9/6/17
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  2. Badmaniak

    Badmaniak User

    Tak vegety to jsem úplně zapomněl, těch mi chybělo taky pár desítek. A jestli to ani nezměnili jak u citadel na jiné jako pusatky atd, tak na to kašlu.

    Ale třeba pro mě je důležité dodělat všechny úkoly a pomalinku jsem si dodělával i citadelky i když obyčejné, i ty vegy. proto je to na roky.
    Mě by třeba nepomohla kompnzace ve formě odměny. Já prostě chtěl ten ukol splněný a takhle většina z 80-90% jde dolů. A to nemluvim o sperhedkách, které jsem měl splněné komplet a i když teď tam jsou i elite atd, tak je stěží najdu.
    No naštvali mě. I když to udělali tak jak si mnozí přáli i s designama, tak udělat to bude hodně těžké, když musím od začátku. sperhedy a citadel už potkám stěží. Radši bych to co bylo a hledat ty obyč, než 200 jakýchkoliv. :(
     
  3. Warden

    Warden User

    Badmaniak: I když se snažím emoce zklidnit, neznamená to, že bych s tebou naprosto nesouhlasil. Je to pro spoustu lidí depresivní, mít před sebou znovu skoro hotové úkoly z levelu 20. A to vůbec netuším, co se stane s úkolem "Smysluplné šílenství", který ještě neupravili a mám ho až na vegy a citadely hotový. Ale holt, stalo se. V životě jsou mnohem důležitější věci, než sestřelené vegy. ;) Já doufám, že situace na serverech se oživí třeba po jejich spojení neb hra mě osobně pořád baví. :)
     
  4. Hele já odmítám něco takového dělat od začátku, naším úkolem je prostě dotlačit BP aby nám s tím něco udělaly, když nám to musely takto pos*.. Takže by mělo být v jejich zájmu tuto chybu napravit. A rozhodně nepomohou komentáře že to nejde, protože já vím že to jde akorát by nad tím možná někdo musel strávit o tři hodiny na víc.. A za další lze i obnovit určitou část DB s nějakými položkami ze záloh, takže ať se nám prosím nikdo nevymlouvá na to jak to nejde, když opak je pravdou.

    OT a citát smazaný
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 10/6/17
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  5. Warden

    Warden User

    ¥«☼λriηas☼»VЯU«¥: Prosím necituj předchozí příspěvky a snaž se míru svého rozhořčení udržet na přijatelné míře.

    Co se týká obnovování dat vůbec nikdo z nás netuší, jakým způsoben jsou data zálohována. Komentáře typu "je to o tři hodiny práce" bez znalosti zůsobu ukládání dat a jejich zálohování, jsou nanic. Tak momentálně vyvýjený na BP jednotlivými národní tými je opravdu veliký, takže pokud by věděli jak, věřím, že by se do toho již pustili. Myslíš si, že je jim jedno, že mohou přijít o některé hráče? Věř mi, že ne.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  6. Doufám, tedy už jen kvůli BP že to bude v jeho zájmu, to odčinit.
     
  7. |Oromë|

    |Oromë| User

    ¥«☼λriηas☼»VЯU«¥ Chyba sa stala a odskodnenie budu dostatocne adekvatne, BP to nenecha len tak. Aktualne je u nich vysoka aktivita, hned odpovedaju, riesia problemy a bugy, posielaju oznamy, ovela lepsie ako v minulosti.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  8. vilo68

    vilo68 User

    je to cele chore take veci sa v minulosti nestavali rozmyslam nad tym ze sa s bp rozlucim
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  9. Badmaniak

    Badmaniak User

    No tak je pravda, že jsem zase potkal nějaké nepoctivé sperhedy, takže s nima problém nebude. Jen ty citadey zas od začátku, ale ty létají pořád. Ale ty vegy, zjistil jsem, že pusatka se už mězi ně nepočítá. :( A přitom dřív to létalo neustále.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  10. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    vilo68 - v minulosti sa stal napriklad RB - roll back, kedy odstranili vsetko ziskane za posledne 2 tyzdne. Bolo to vtedy, ked sa pokazili hodnosti a hraci zbierali obrovske mnozstva cti. A tiez vela hracov vyhlasilo, ze skonci kvoli tomu a stale to hraju. Obcas sa nieco taketo moze stat, ale urcite to nerobia umyselne. Uvidime aku kompenzaciu za to daju.

    Badmaniak - citadely sa najlepsie odstreluje asi pri strazeni zakladni, kedze tam su dost potrebne, inak je ich fakt tazke najst. S tymi wegami je to uz tazsie.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  11. Badmaniak

    Badmaniak User

    Určitě jsi chtěl během posledních dvou dnů dělat Zetu, nebo co. :D
    NAvíc tohle je o misích, ne o branách.
    Tak občas něco nefunguje, to by mi nevadilo. Pokud to neni ztráta několika let dřiny a zaplácaného slotu. Že si Zetu neudělám teď ale až za týden, to mě netankuje, pokud nejsem ten, co tam uvízl jako první, než se to oznámilo. :D

    Punisher: Jo, kvůli té cti jsem skončil. Je fakt že jen na rok a půl, ale skončil. Tehdá jsem udělal několik bran, zaplatil za boostry a i když to pro mě byly jen 2M cti nebo kolik, bylo to tehdy hodně. No ale fakt je ten, že se Rollback tehdy týkal jenom cti, ničeho jiného. Takže to tam šlo udělat jen částečně. Škoda že tady ne. :(
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  12. Borat

    Borat User

    -baghira2- OT zmazané. Tu sa riešia úlohy a nie brány aj keď pochybujem, žeby teba ta Zeta nejako postihla :)
     
  13. -baghira2-

    -baghira2- User

    Špatná téma, omlouvám se.

    Pro informaci, Zetu sem robil pouze jednou, mnohem dávněji se surgeonem na testovacom serveri.
    Pokud vím.

    Ohlédně úkolů, jediné které řeším jsou denní za 2 LD a na Refrakci denní úkol Dulce et Decorum est.
    A zatím mi nezmizeli. Abych nezapomněl na úkoly Tým snů a Lovu zdar, úspešně splněno. Ani jednou
    sem neregistroval, že by nějaký úkol ze serverů na kterých hrají, zmizel. Za dezinformaci se omlouvám.
    - Ani na GA2 nezmizel úkol Šílený Vévoda, stále tam mezi přijatými úkoly, visí.

    Pouze mi šlo, jenom o: "Čisté úmysly, pomoc potřebným a pokrok skrze spolupráci"; to je vše. :);)
    I když v tom, metaforicky, balansuji jako na tenkém ledu. Pro přirovnání. ;):D
     
    Naposledy upraveno: 10/6/17
  14. Badmaniak

    Badmaniak User

    Mizely totiž ukoly lvl20, které se upravovaly pro elite a veteran designy. (450, 500 a 600 lodí)
    Nějaké denní pro pár lodiček nebo npc, to nikoho nezajímá. :) To by snad ani nikdo neřešil.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  15. Ak mám ako odmenu dostať z ulohy flaxu, a mám irisky + apisku, čo sa stane?:D
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  16. (GRIBAR)

    (GRIBAR) User

    nedostaneš ju.
     
    Dinosam-SVK- a Warden tohle ocenili.
  17. Warden

    Warden User

    -baghira2- a Dinosam-SVK- tohle ocenili.
  18. Oki, diki, takže ju môžem bez obáv urobiť :D
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  19. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    Dinosam-SVK- - ano mozes ju bez obav robit. Hrac nemoze mat viac ako 8 iris/flax ;) Aj ked bola raz taka chyba, kedy mali niektori hraci o jednu stihacku viac, ale v pripade neohlasenia sa to berie ako vyuzivanie bugu a treba to cim skor nahlasit, aby z toho nebol problem :)
     
  20. Zdravím chci se zeptat na úkoly od 21. lvl konkrétně úkol Ideální čas kdy se v refrakci musí sejmout 20 kráčů za 25 minut tak či tento úkol by měl být splněný jen 1x nebo v nabídce je 2x protože jsem ho tam měl 2x tak jsem ho i 2x udělal tak aby nebyl nějaký problém.. :D
    To samé mám i u ukolu Změna je život :D Tak jeslti to má být 2x či ne.. dík :D