Diskusia: Úlohy v hre

Diskuze na fóru 'Diskuze o hře / zpětná vazba' zahájená uživatelem Korben, 18/1/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. Warden

    Warden User

    νļāđċē=Ŝāмēļēоń: Je to tam tak od začátku, takže bych se nad tím nepozastavoval. Pokud jsi je splnil, pak gratuluji, neb to není jednoduché.
     
    -baghira2- a Łïmïtlεşş tohle ocenili.
  2. Badmaniak

    Badmaniak User

    Není to tam od začátku. :) Úkoly se zduplikovaly až po nějaké době. Ty, co hráč udělal předtím, se mu už podruhé neobjevily.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  3. [​IMG]

    Zdravim,
    uz mi to nedalo a chci se zeptat. Neni tohle mensi chybka? Jestli v tom prvnim nemelo byt treba 0/10.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  4. Imperátor[CZ1] Děláš, jako by v téhle hře ještě něco dávalo smysl :D
     
  5. Kamarat mi hovori ze v tyzdennych misiach su ulohy ze ked tusim splnis branu tak ti da asi 10 krystalu no a ja tam mam furt len misie typu sprav 2 zety a dostanes 40 kyhalon mam dlhsie pockat alebo take misie neexistuju?
     
  6. Warden

    Warden User

    ▀▄~σκyπσ~▄▀: Taková mise neexistuje, ale pokud děláš brány v den, kdy jsou na mapách červené a modré, obsidiánské či apokalyptické bedny, pak z bran získáváš krystaůy rozvratu viz Krystal rozvratu.
     
  7. Callisto

    Callisto User

    Ahoj ▀▄~σκyπσ~▄▀,

    já jsem se dívala na moje týdenní úkoly a mám tam na výběr: Dokonči galaktickou bránu Lambda nebo Dokonči galaktickou bránu Epsilon nebo Dokonči galaktickou bránu Gamma. Takový úkoly tu nejsou. Podívej se na: Seznam úkolů.

    Callisto
     
  8. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    ▀▄~σκyπσ~▄▀ - su brany z ktorych padaju krystaly rozvratu permanentne bez ohladu na specialne akcie bedni. Su to: Kuiper, Kronos a Delta ;) Je jedno kedy ich spravis, z nich obdrzis nonstop tieto krystaly, aj ked akcia s bednami nie je. V tyzdennych misiach su odmeny len na kyhalon, nic ine.
     
  9. Splnil som misiu za 28 000 000 BS alebo cesky BZ a padlo mi 34 218 801 bodov a pritom som mal 10% z goal na skusenosti, 8% z netopierej formacie a 10% zo zosilnovaca na BS mozno sa mi to stalo aj pri minulych misiach prosim o vysvetlenie.
    Vypocet: 28 000 000:100%=280 000x28%=7 840 000
    A to by malo byt dokopy= 35 840 000
    Je to sice rozdiel len 1,5 miliona vyse ale aj to je nieco.
    03.02.2018 - 21:54[​IMG]Dostal si 34218801 BS
    Je to tak ze tych 8% z netopierky sa rata len pri dokonceni brany?
     
    Naposledy upraveno: 3/2/18
  10. Badmaniak

    Badmaniak User

    Měl jsi jen 21% navíc. 10% goal*10% booster. Podle toho co počítám, tak jsi ještě někde měl násobek 1% (asi KBS).
    Netopýr je pouze na NPC, pokud jsi chtěl 5% navíc, musel bys použít falangu...
     
  11. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    ▀▄~σκyπσ~▄▀ - cital si informacie ohladne formacie netopier?
    • Tato formace zvýší laserové poškození proti NPC (+8%) a zisk bodů zkušenosti z NPC(+8%), ale sníží se rychlost lodi (-15%).
    Nemal si postavenu nejaku zakladnu este? Lebo aj tak to nevychadza.
     
  12. Moze byt ze bola postavena zakladna, netopierka nezvysuje bs ani za dokoncenie brany?
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  13. coroner

    coroner User

    čím více novinek, tím více otázek...lituji moderátory
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  14. Arya

    Arya User

    ▀▄~σκyπσ~▄▀: Formace netopýr zvyšuje BZ pouze za NPC. Na BZ z bran či úkolů, nemá vliv.

    coroner: My si s tím už poradíme.;) Někdy si hráči dokáží poradit i mezi sebou, takže nám také pomáhají.:) Každá pomoc se cení.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  15. aka formacia je ta falang... barierova ta uz zvysi bs aj z misie aj gg?
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  16. -baghira2-

    -baghira2- User

    Formace falanga.

    Tato formace zvyšuje poškození způsobované tvými lasery cílům NPC o 5% a poskytuje 5% bonus k získaným bodů zkušenosti.
    Současně však snižuje schopnost tvého štítu absorbovat poškození o 15%.

    To je vše, co se o tom ví.
     
    ▀▄~σκyπσ~▄▀ tohle ocenil(a).
  17. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    ▀▄~σκyπσ~▄▀ - ta formacia falanga ti zvysi 5% aj z uloh, bran, NPC, hracov...Ak robis ulohy, kde je obrovsky pocet BS, ale male mnozstvo cti, tak odporucam tu formaciu. Pokial robis tie nove ulohy na 22.lvl, tam by som odporucal skor formaciu Veteran, ktora ti zvysi odmenu cti o 20% z uloh (dobre na zvysenie rankov).
     
  18. ja viem ze cest lepsie zvysi rank ako bs ale chcem napisat ze doteraz som furt pouzival tu neropierku na misie :/ diky za radu, velka pomoc
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  19. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    ▀▄~σκyπσ~▄▀ - tak zial prisiel si o celkom vela BS, ktore si mohol s falangu namiesto netopierky ziskat, ale dolezite, ze si zistil co si potreboval a od toho je predsa forum. Treba sa kludne spytat, aj ked su to mozno jednoduchsie otazky, mi tu nepovieme hracovi, ze mu neporadime. ;)
     
  20. Badmaniak

    Badmaniak User

    Těch 5% je stejně strašně málo a já si ji pořídil až po splnění drtivé většiny úkolů (jak starých, tak nových). A vyšší levly jsou stejně hlavně za lodě a tam málokdy stihneš přepnout před koncem boje. :)
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).