Diskusia: Úlohy v hre

Diskuze na fóru 'Diskuze o hře / zpětná vazba' zahájená uživatelem Korben, 18/1/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. Dobrý den přátelé , chtěl bych se poradit jak s uživateli , tak hlavně s administrátory a moderátory - v úkolech jsem našel prozatím zamčenou misi ( potřeba udělat primární mise , pak se odemkne) Mise se jmenuje Operace Alcatraz - vidím tam menší problém pro ty , kteří mají plný počet letounů , tedy 10 , nebo mají alespoň 8 IRIS - v odměně je totiž jako odměna 1 FLAX a proto se chci zeptat můžu dělat ten ůkol , když mám 8 IRIS a APIS? já jen abych nedostal odměnou FLAX a potom jsem nebil bitej ze to, že jsem využil BUG - nedovolim si úkol udělat , pokud nebudu vědět , že ten flax dostanu nebo ne - o ban nestojim. Ptám se proto , protože jak mnozí vědí , takové problémy s větším počtem letounů tu již kdysi byly.
    Pokud bych dostal FLAX jako prozatímní náhradu ZEUSe a nevadilo by to , rozhodně bych se nezlobil ;)
    Budu čekat na odpovědi ;)
     
  2. Zeus

    Zeus Guest

    Některé úkoly jdou splnit za předpokladu,že si udělal ty předešlé.Je to mise a musíš jít splnit.Pokud máš dostat letoun Flax,tak se s tím netrap,to je pro začátečníky,kteří uvítají tento letoun jako odměnu.Ty samozřejmě nedostaneš nic,pouze RB za splnění úkolu.
    Je ti vše jasné?Ještě nějaké otázky?
     
  3. jo jo , jn jsem potřeboval vědět jak to je , abych náhodou nedostal ban za nějakou chybu nebo "využití bugu" děkuji za vysvětlení
     
  4. Sid

    Sid Guest

    •»Śøŋºº«• pokud náhodou dojde k chybě a letoun se ti připíše, pak chybu nahlásíš na fóru, případně ticketem na podpoře hry a tím pádem jsi krytý.

    K chybě dojít může, ale je potřeba ji nahlásit a ne to nechat být. Kdo chybu nenahlásí, není krytý a může obdržet postih.
     
  5. martin144

    martin144 User

    ahoj v sekci uzamčených ukolu jsem nasel ukol na LF4 proč ji mam zamknutou level u toho napsany není . nevite jak se k ni dostat ???
     
  6. Crystal

    Crystal User

    keby si cital vyssie zistil by si preco je zamknuta a za 2he je to tam naisane...potrebujes ju odomknut nizsimi misiami...ked das tlacitko mysi na PRIJMUT tak tam ti to ukaze ach jaj.... :)
     
  7. Zeus

    Zeus Guest

    Jedná se o mise,tudíž musíš splnit všechny předešlé úkoly,aby se ti otevřel ten záv ěrečný.Pokud najedeš myší na ten úkol,objeví se ti tam,co máš splněno a co ti ještě chybí.
    Pochopil si to?
     
  8. Kenny

    Kenny User

    Líbí se mi ty mise, ale mám dotaz, ty ohromný BZ tahkle budou na pořád ? Píše se že to bude úměrné. Náročnost úkolu ---> odměna
    A za 20 protegitů 14 000 000 BZ ? No, neber to ! :D
     
  9. Zeus

    Zeus Guest

    Zatím nemáme žádné informace,žy by se mělo něco měnit.Pokud budeme mít nové informace,hned vám to sdělíme.
     
  10. Korben

    Korben User

    Kenny trocha uvažuj , ak by to mali znížiť, tak by zas hráčom museli tie BS naviac zobrať, aby to bolo pre všetkých spravodlivé.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  11. Spartakus

    Spartakus User

    Mě se ty odměny také zdají trochu přehnané a podhodnocené zároveň. Podhodnocené co se týká kreditů. Např úkol s kódem 1624 je odměna 160 000 kreditů. Za každou VK, nebo Lordakium dostanu víc, než za samotný úkol. To je trochu úsměvné. 2 miliony by byly adekvátnější.;) Bp je asi toho názoru, že na NPC si nastřílíme dost a má trochu pravdu.

    Kenny kdyby to snížily tak by spoustu hráčů naštvali, protože by přišli i o nahrané levely... :)
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  12. Tak, kde začať?

    Určite priniesli pre mna do hry nove ukoly aj pozitiva a aj negativa:

    POZITIVA:
    --Určite sa mi páčia ukoly, ktore sa ti otvoria, až ked splniš všetky ukoly nad nim, čiže ak splniš všetky ukoly, otvori sa ti ukol, kde je odmenou Laser: lf-4.
    Za toto má u mňa BP veľký plus.
    --Potom je to veľké množstvo ukolov
    flaxači si určite pridu na svoje, keďže za každy splneny ukol je 100 rankov

    NEGATIVA:
    je u jedno veeeeelke mínus:

    určite sa stažovalo aj iny hraži že je tam moreee BZtiek
    Uvediem aj príklad: za ukol, v ktorom máš zničit 25 nepriatelskych hračov, bez žiadnych obmezeni, či už firmou, alebo tipom lode, tak za tento ukol je 25 mega BZ????
    Tak to mi vyrazilo dych!

    Ale celkový dojem z ukolov sa mi páči :)
     
  13. Kenny

    Kenny User

    Já ale nechci nic měnit :)) Jen mě zajímá, jestli ty úkoly mám udělat hned, nebo to budu dělat časem..
     
  14. Ukoly budou napořád nebo časem zmizí?
    Mam na ně spěchat nebo ne?

    A jak je to s přestupem do jiné firmy? Obnoví se ukoly? Nebo jen na lov hráču?
     
  15. Kenny

    Kenny User

    1. Staré úkoly ti zmizí myslím v půli přezna
    2. Podle náročnosti, lépe dřív udělat, než pak spěchat :D
    3. Neobnoví. Pokud staré mise zrušíš, tak už není možnost je znovu vzít.
     
  16. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    •Đяsηy•vøcαş•łvł20 - nove ulohy su nastalo.Samozrejme,co bude za par rokov ti nik nevie povedat,ale ak sa to v neskorsom obdobi bude menit,vcas sa dozvies.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  17. ahoj,
    chci se zeptat, staré úkoly se ni některé líbily mnohem víc, byly přehlednější, věděl jsem od kterého jsou lv, v těchto jsem doposud nenašel při svém lv 16 nikde takový úkol, kde bych získal munici X4,což dost chybí, z bran je nemyslitelné to získat, neb po vyklikání 100 energií mi padne stěží 1 dílek, prostě na to nemám štěstí, tak by mě zajímalo, proč to tam není?
    Jinak, ze starých úkolů mi nic nezůstalo již nyní,začínám úplně od znova, žádný ze starých úkolů nelze ani splnit, vše je pryč.
     
    Naposledy upraveno: 23/1/14
  18. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    bezpenězstáležý - nove ulohy predsa nahradili tie stare.Ak si nemal ziadnu aktivnu staru ulohu,tak ich uz nemozes prijat a splnit za odmenu(ak mas aktivnu staru ulohu,tak ju mozes splnit do polovice marca).Jedine niektore stare ulohy vies splnit ako vyzvy,ale neobdrzis ziadnu odmenu.Ocividne si si nepozrel tie uzamknute ulohy,kde jedna da velmi lukrativnu odmenu a to LF4.Dalej su tam aj ulohy na 19.lvl,za ktore mozes obdrzat az 57 milionov BS,co je viac ako hociktora starsia uloha.Ukazuje to aj lvlove obmedzenie,pokial kliknes na ten zamok,tak ak mas mensi ako 20.lvl tak ti ukaze aj zamknute ulohy a aky lvl na ne musis mat.Taktiez tam uvidis aj ulohy,ktore su podmienene splnenim inych uloh.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  19. Spartakus

    Spartakus User

    Já osobně bych úkoly uvítal také přehlednější. Kromě levelů by mohly být tříděné i podle druhu stříleného NPC. Takhle když chci úkol na piráty, například Anihilátory, tak musím proklikat 90% úkolů, nej najdu nějaký který mi vyhovuje.
     
  20. Sid

    Sid Guest

    Mno jenže ony ty úkoly jak jdou po sobě vyprávějí nějaký příběh, zdá se, že vám to je jedno nebo vám to uniklo.

    To že se střídají různé NPC je v podstatě dáno oním příběhem.

    Takže, úkoly nemají být přehlednější, ale mají vás upoutat a provést všemi vesmírnými mapami, za účelem vyprávění příběhu.

    Je velmi zajímavé sledovat, jak se vyvíjí příběh a navíc, každá z firem má na stejnou situaci trochu jiný pohled, takzvaně z "té své strany".

    Doporučuji si úkoly setřídit podle levelu od nejnižšího k nejvyššímu a pozorně si číst jednotlivé popisy k úkolům.

    [​IMG]
    nejnižší level nahoře seznamu, nejvyšší level vespodu.​
     
    *Łαđy♥Кucį* tohle ocenil(a).