Diskusia: Úlohy v hre

Diskuze na fóru 'Diskuze o hře / zpětná vazba' zahájená uživatelem Korben, 18/1/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. Spartakus

    Spartakus User

    Příběh je zajímavý, ale pro mě jsou důležité hlavně ty body. :)
    Možná jsem našel BUG. Jde o úkoly na pld. (50, 100, 200). Jdou plnit zároveň. Tzn. Když zapnete úkol na 50 a 100, tak se paládko počítá do obou zároveň. Tudíž když doděláte úkol na 50, tak už máte započítaných 50 i do úkolu na 100. Když máte zapnutý na 100 a 200 stane se to samé. Nejsem si jistý jestli to tak má být.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  2. EnZet

    EnZet User

    Funguje to stejne i u ukolu na sber normalnich surovin..
     
  3. ahoj,
    tak díky za vyhýbající se odpověď, já se ptal pro mě co je jediné lukrativní dostat z ůkolu, a to munici konkrétně X4 -(bílou), tu jsem bohužel nikde nenašel , kdežto ve starých byly na 16lv hned 2 úkoly, kde se dala tato munice sehnat, připadne mi, že jsem o tuto nabídku nyní silně ochuzem a okraden. Jinými slovy na 16 lv není žádná možnost získat LF4, a i když později ji získám tak 1ks mi ani zdaleka nenahradí palbu chybějící munice a tím i ztracený dmg. Je sice pravda, že jsou tam vysoké BZ, ale ty mi jsou popravdě zcela na nic, ty se dalí udělat i bez těchto ůkolů i když pomaleji, zato bezpečněji. Pro mě jsou prostě nyní ty úkoly nezajímavé a myslím si, že toho názoru je vícero hráčů
     
  4. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    bezpenězstáležý - pises,ze BS sa daju nahrat aj bez tych uloh pomaly a bezpecne.No ja som toho nazoru,ze ked robis tie ulohy,tak ziskavas velky pocet BS,tym padom rychlejsie ziskas dalsie lvly a otvoria sa ti nove a nove ulohy az do 20.lvlu.Samozrejme vela uloh je na strielanie NPC,z coho mas potom zisk uridia a niektore ulohy ti daju aj EE.Vyklikas si v GG tu municiu a po splneni brany ju tiez obdrzis a v dost velkom meradle.Uz len za lahku alfu ziskas 20 000 x4.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  5. EnZet

    EnZet User

    bezpenězstáležý ma pravdu a nelze mu to vyvratit, protoze to tak je proste. Ty nove ukoly jsou vcelku na nic, uridium to nedava vubec BZ jsou v podstate k nicemu a cti tam taky moc neni a pocet kreditu kolik je za odmenu to je smesne. Jen za ty PvP ukoly je trochu uridia, ale s pomerem toho co se za to musi splnit taky nic moc. Jen tam je par itemu z tech "novych misi" ale taky zadna slava, vse se da celkem snadno vydrazit a jediny co je dobry je ta 1 lf4, nic jineho. A rozdeleni obtiznosti ukolu na jednotlive levely taky neni moc dobre udelane, vetsinu ukolu musi slabsi hraci plnit ve skupine jinak proste nemaj sanci, nebo by jim to trvalo hrozne dlouho.

    Mam splnenych cca 80% vsech novych ukolu, tak vim o cem mluvim.. je to na nic obecne v zato, ale me osobne to nevadi, aspon mam zas neco co muzu plnit :)
    Ty ukoly beru spis jako zpestreni a nejake BZ k dobru, proc ne, ale zadny velky boom to neni..

    Na druhou stranu kdyz bych to mel porovnat s staryma ukolama, tak ty nove ukoly se mi zamlouvaji vic o trochu.. jenze ja uz mam neco nahraneho, takze vybavu mam slusnou a ty ukoly udelam celkem bez problemu, ale nechtel bych byt v pozici zacatecnika neplatice a pokouset se ty nove ukoly plnit. Kdo uz ma trochu nahrano, nebo mu to trochu mysli, tak vi o cem jsou ty nove ukoly hlavne a to si nadavejte a stezujte jak moc chcete, ale stejne s tim nehnete, tak to proste bude at se vam to libi, nebo ne :)

    PS: nemate tam chybu?
    Jedná so o designové koláže, které nám mají pomoci definovat budoucí podobu hry DarkOrbit, jak po stránce vnitroherní grafiky, tak externího stylu po (pro?) účely marketingu.
     
    Naposledy upraveno: 24/1/14
  6. Sid

    Sid Guest

    EnZet jak si BP odměny nastavilo, takové jsou. Víte, od doby co jsou základní opravy zdarma není toho uridia již tolik potřeba. Bereme v potaz pouze základní výbavu do které nikdo nezahrnuje skill designy, formace letounů, petku a apis se zeusem. Tyto věci jsou prostě něco extra a na ty je potřeba si buď vydělat (nafarmit na NPC) a nebo rovnou zaplatit balíček uridia.

    Nikdo nepopírá, že pokud ve hře chcete střílet hráče a být úspěšní, že onu výše zmiňovanou výbavu potřebovat budete, jen ji prostě nezískáte z úkolů. Zdroj uridia si musíte najít někde jinde a to je podle mého to co vám vadí na úkolech nejvíce.

    O munici x4 se nemá cenu bavit, ta se nejideálněji získává z bran, jen místo alfy bych doporučoval stavět zety, ta je podle mě lehčí než-li alfa a je tam o něco lepší odměna.

    Co se týká chyb, ty byli, jsou a budou. Všechny chyby tak jak je hlásíte předáváme dále k opravě. Kdy se tak stane a budou opraveny není naprosto v našich silách ovlivnit natož ještě zjistit.
     
  7. Side,

    příběh je fajn, to uznávám a mnohdy mi číst jej trvá dýl než samotné splnění. Nicméně dneska jsem sfoukl prvních 50 úkolů (krom Mocenského vakua - dost nedomyšlené vůči větším hráčům, mám asi 400k sepru ve štítech a dojde mi to v řádu měsíců a ničit si to nechci... jako proč to neupravit třeba jako vylepši svoje štíty duraniem nebo zdrojem vyšší kvality?) a musím říct, že to bylo asi jen 50x Lordakia, 150x Saimon, 80x Mordon a od toho 20x bossové a nějaké sběry, které jsou buglé a tudíž sranda na pár cargo boxů; bylo to zdlouhavé, nudné a nejzábavnější z toho byl opravdu ten příběh. Jako tohle dřív bylo shrnuto v maximálně 10 misích - Podlí Saimonité [1],[2],[3] a to stejný Mordoni a bylo to kusově tak nastejno, jako s těmahle 50 misema, + nějaký sběry taky se s tím nijak nepárali vývojáři a bossové v Bossboss[1],[2]. Jako přijde mi to trochu asi jako by byla tendence nahnat nováčkům levely a ranky - BP je má za čím dál tím větší chudáky, místo co by před ně i před nás stavělo větší a větší výzvy. Jako na to, jaká byla na ty mise reklama (prý přes 200) když pomalu 100 je rozžvýkanejch 15-20 starejch na starých mapách, tak je to nic moc (a to nemluvím o tom, že lovy jsou počtově rozžvýkaný Nemesisy a ani do těch by se početně nevešly)...

    Takže mám čím dál tím větší pocit, že to je ještě dosti polotovarní - prostě new mise v modernějším a vyumělkovanějším kabátu (myšleno pozitivně) avšak je to až na vyjímky (jako třeba upgrady 200! na 200 Ubersibů) na jedno brdo a takřka se to dá sfouknout tak za čtvrtinu času, jako ty starý a asi s 20-ti násobnou odměnou BZ...
    Upřímně si myslím, že byla chyba a škoda odstranit starý mise - jedinej důvod absence příběhu je dosti irelevantní, nikdo se o nějakej příběh u misí neprosil; hlavní jsou normální odměny a sestřely, navíc to stejně mnoho uhoněných hráčů, co to chcou mít rychle sfouknutý číst ani nebude...
    No a konečně mi to opět tady trochu od modů přijde jako "beránkovská" reklama a nic moc víc...
     
    HΞℓℓ•Câηηση tohle ocenil(a).
  8. Sid

    Sid Guest

    Možná máš pravdu, ale s tím nikdo z nás nic nenadělá. U úkolů vyzdvihuji právě onen příběh, protože to je to co mě hodně překvapilo.

    Zdá se, že BP svým způsobem těmito úkoly zpřístupnila hru nováčkům, respektive usnadnila jim získání potřebných BZ na to, aby mohli na jakoukoliv herní mapu.

    Možná je to dobrý marketingový tah, ale těžko říci co doopravdy udělají hráči, kteří zjistí, že mohou kamkoliv, ale nemají na to potřebnou výbavu a tudíž nejsou konkurence schopní.
     
    Spartakus tohle ocenil(a).
  9. Spartakus

    Spartakus User

    Přesně tak. Ty slabé lodě na 4-5 nic neustřílí. Pokud jim zadek nekreje Aegis nechytají se. Posledně jsem tam potkal 4 flaxovou vegu. Šla po uber sibelonitovi a velice rychle musela ustoupit... Level je na nic, když není pořádné loď.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  10. Já povím něco k těm odměnám BZ - přijde mi že všechny tyto úkoly dají dohromady uživateli max. potřebných 50%BZ na další level , což znamená , že ti co začínají jsou znevýhodněni , vysoké levely si pískají , takže si myslím , že to BP s odměnami ohledně BZ nepřehnal - pouze pomohl získat potřebné BZ do dalšího levelu novějším hráčům
     
  11. Kenny

    Kenny User

    Pokud je někdo lvl X, tak má hnel level. Třeba za 20 protegitů máš 14mega BZ
     
    Naposledy upraveno: 26/1/14
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  12. Sid

    Sid Guest

    Kenny pomiň, ale nevšiml jsem si, že by na desátém levelu měl někdo k dispozici tento úkol.

    Názor můžete mít jaký chcete, ale když už něco píšete, dejte pozor, ať máte svoje tvrzení něčím podložené.
     
  13. Kenny

    Kenny User

    Ježiš... Pardon.. Já jsem si to neuvědomil... Mám odemčené všechny, zapoměl jsem to :D
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  14. jaroshot

    jaroshot User

    By mně zajímalo, zda existuje mise, kdy bych mohl získat plášť do stanice.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  15. Sid

    Sid Guest

    jaroshot není nic lehčího, než si stoupnout na některé z řídících center a po kliknutí na zámek si prohledat jednu úlohu po druhé.
     
  16. jaroshot

    jaroshot User

    našel jsem jen modul laseru, ale jsou možná ty skryté, které se otevřou později atak. No hlavní problém je, že z některého mého připojení se nedostanu do hracího okna. Proto jsem psal o seznam úkolů. Tady jsem už přímo specifikoval, co přesně potřebuji.

    Takže stačilo napsat:
    "Až budeš na připojení, kde spustíš herní okno, tak navštiv NYX a to je vše co můžeš udělat. Seznam úkolů se řeší, ale nevyřeší a pokud je skrytý úkol na plášť do stanice, se to tady z fóra nedozvíš, děkujeme za příspěvek, který nikomu nepomůže" ;o)
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  17. Zeus

    Zeus Guest

    jaroshot Ale špatně sis přečetl odkaz kolegy Sida,psal ti,že stačí kliknout na zámek v řídícím centru a vidíš absolutně všechny úkoly,ale nemůžeš je přijmout,chápeš?Vidíš tam úkoly i odměny.
     
  18. Spartakus

    Spartakus User

    Ty úkoly mě pořád baví. :D Žebříčkem letím pěkně nahoru 50 míst za 2 dny. :D Díky včerejším Crazy Cubám, jsem nastřílel protegity téměř do všech úkolů. Už potřebuju jen ten na 10 Cub a 2000 protegitů. Ten dám příště. Jen mi vrtá hlavou, že to jde tak snadno. Jako by ti zamnou žádné úkoly neplnili...
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  19. David9519

    David9519 User

    Spartakus ja sa dovolím opýtať ako sa volajú tie úlohy na protegitov a cubov ? (10cubov a 2000protegitov) :) diki
     
  20. Spartakus

    Spartakus User

    Jsou pořád pod číslem. Jsou pro level 20. Mají kód 2005. Ale jak už jsem psal je nejlepší to dělat při Crazy Cubách, jinak je to pakárna. :)
     
    Naposledy upraveno: 28/1/14
    -baghira2- tohle ocenil(a).