Diskusia: Úlohy v hre

Diskuze na fóru 'Diskuze o hře / zpětná vazba' zahájená uživatelem Korben, 18/1/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. PAKA

    PAKA User

    Apoň ste mi mohli otpovedať nie? Korben?

    A belgam mi doteraz nenapísal kde nájdem v hre tie jeho pravydlá.
    :) protoze pokud se nemysli centrum na zakladne,tak je tam napsane jake mas navstivit.
    A v uloze neni napsane x-4,x-5 nebo x-8, takze tim ze vzdy myslena zakladna.:)
    ------------------------------
    OK prepáč korben odpovedal si v čase keď som písal to predchádzajúce.

    VĎAKA
    ----------------------------------
    A predsa korben aj tak ti musím ešte niečo povedať.

    Áno som vinný za ten 3 dnový *** na paladko za ktorý som bol aj patrične potrestaný a hambím sa zato že som si to dal. Ale aj tak si myslím že sa moja téma ktorú som založil dala vyriešiť inak ale za ochotu ti ďakujem ,keď si sa musel baviť s bootuserom či ako si ma to nazval?
    A 20 lvl nieje ťažko dosiahnuť za rok ak do toho vrazíš cca 500 ečka.

    za odpoveď ďakujem.
    ------------------------------
    Nesplnená Misia Alfa 16

    pri splnani misie Alfa 16 ,ktorú som práve chcel dokončiť sa mi stalo ,že som ju nemohol dokončiť.
    Ako posledný krok bolo aby som doletel k kontrolnému centru do 10 min. Čo sa sa mi aj podarilo, ale úloha sa neukončila. Tak som letel to skúsiť s mapy 1-8 na 1-5. A ani to nepomohlo. Mál som aj otvorené okno úloh, a čakal som či sa úloha úspešne neukonči po tých 10 min. Čo sa nestalo a úloha bola ukončená ako neúspešná.

    Prosím môžete sa nato niekto pozrieť, alebo poradiť čo som spravil zle?


    Za odpoveď vopred Ďakujem
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 11/2/14
  2. Korben

    Korben User

    V hre nemáš kde nájsť pravidla a vysvetlivky k úlohám. Momentálne nemám po ruke presne znenie úlohy, ale ak tam je napísané len doleť ku kontrolnému centru, a nieje tam konkrétna mapa , tak jediné hlavné kontrolné centrum je na mape x-1 . Táto mapa je jediná braná ako hlavná mapa pre firmu.

    K tomu druhému. Je mi jedno či si botuser alebo nie, je mi jedno či si to spustil na deň alebo na rok. Všetkým sa snažím pomôcť rovnako.
    Jediné čo ma dokáže vytočiť, je to ak začne písať niečo o nespravodlivosti a pritom sam v hre podvádzal. To je zas nespravodlivé nielen voči mne , ale voči všetkým hráčom ktorý tu poctivo roky hrajú.
    Tak že ak sa budeš pýtať , dostaneš odpoveď , ale nepíš tu nič o nespravodlivosti a príjmi to tak ako napr. ja a mnohý tolerujeme že hráči ktorý podvádzali ešte hrajú.

    A nepíš viac príspevkov pod seba a počkaj si na odpoveď.
    Ďakujem.
     
  3. PAKA

    PAKA User

    Vďaka korben, si jediný čo sa mojej téme venuje.

    A k téme, tak potom to nieje moja chyba že v hre niesu vysvetlivky k úlohám. A takisto som sa nikde nedočítal ,že pod pojmom kontrolné centrum znamená v hre jedine mapa x-1.Čo tiež nieje moja chyba.
    Tak nechápem prečo nechcete uznať moju misiu za splnenú. Keď som letel k kontrolnému centru (pripomínam na mape x-8 a x-5).

    Za príspevky pod seba sa ospravedlňujem.

    Za odpoveď ďakujem
     
  4. Korben

    Korben User

    PAKA tvoju misiu nemôže nikto uznať ako ukončenú. To že nieje popis presnej mapy v hre, neznamená že úloha je chybná. Ber to ako riešenie rébusu. Úlohy netreba len plniť ale treba nad misiami rozmýšľať. ;) Jednoducho nieje žiadne tlačítko na to aby ti bola misia pripísaná.
     
    -baghira2- a Cruenta†Ultionem tohle ocenili.
  5. PAKA

    PAKA User

    Tak vďaka aj keď som s toho dosť sklamaný že ju musím znova, a nie vlastnou chybou.

    Korben vďaka za tvoj čas ,že si sa mi tak intenzívne a usilovne venoval.Zato si ťa vážim.

    Pekný večer

    PS: Môžeš mi veriť, som čestný aj keď to tak nevyzerá.
     
  6. Korben

    Korben User

    Tak plniť úlohu nieje tak hrozné, horšie je ak ti napr. v bráne 2x naskočí rovnaká vlna po reštarte a musíš celu vlnu robiť znova a dupľom ak sú to kristalíni napr. v bete , tak to až potom začína sranda. :D

    Nieje za čo, sme tu na to aby sme mohli ak je to možné, hráčom pomôcť a podať im vysvetlenie a ak nie my , tak sa tu nájdu aj iný hráči ktorý ochotne poradia. :)
     
    -baghira2- a Cruenta†Ultionem tohle ocenili.
  7. -------------------
    tno ty úkoly by to ctělo
    -------------------
    prominte me se to seklo
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 12/2/14
  8. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    *j.i.r.k.a* - nepis viac prispevkov pod seba,ale pouzivaj funkciu UPRAVIT
    Multipost spojeny.
    Precitaj si: Jak správně přispívat na forum
    Len nechapem,co si tou citaciou chcel naznacit a tym prispevkou dalsim,co som ti spojil.

    Znova som ti musel zlucovat prispevky a tento krat uz za body,ked si nebol ochotny si precitat odkaz,co som ti dal.Navyse predosle prispevky sa necituju a co sa tyka tvojej otazky,tak je to OT(off topic) pretoze toto je diskusia na nove ulohy.
    Trofejne body su nieco ako hodnost na fore,cim viac ich mas,tym mas aj vyssiu hodnost.Ziskavas ich za prispevky.
     
    Naposledy upraveno: 12/2/14
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  9. Dana2404

    Dana2404 User

    Omlouvám se, že opět obtěžuji ale řešila jsem problém s ůkolem Nová mise : priorita alfa 18 ohledně rudy ze sestřelených goliath. to už mám splněno ale mám další problém s tím ůkolem nepřipisují se mi kargoboxy ze sestřelených goliath můžete mi poradit jaké mám střílet? Bez designu, nebo s designem a případně kterým teď po sestřelení dvou lodí s tím samým designem se mi jeden kargobox připsal a druhý ne děkuji za odpověď
     
  10. Crystal

    Crystal User

    Dana2404 tam nikde nie je napisane ze to mas zbierat z zostrelenych lodi goliath

    ukoristi kargoboxy od nepriatelskych goliath 0/30

    cize mas kradnut kargoboxy od npc ktore nepriatelsky goliath znici
    cize ides do nastaveni, zapnes zobrazovanie boxov ktore niesu volne...najdes enemy goliath ktory puka npc a kradnes mu boxy

    ach....
     
  11. Dana2404

    Dana2404 User

    děkuji za odpověď v tom případě by měl zřejmě někdo opravit zadání ůkolu . Je tam napsáno: Ukořisti kargoboxy z nepřátelských lodí Goliath. Jinak si dovolím dovětek to ach... bylo zbytečné nikdo tě nenutil odpovídat pokud tě to obtěžuje
     
    Naposledy upraveno: 13/2/14
  12. Crystal

    Crystal User

    prepac ale proste za tych 5 rokov obcas krutim hlavou nad otazkami niektorych hracov
    vies preco som to napisal? lebo tam je to jasne napisane, staci si poriadne precitat

    a co chces opravovat? je tam napisane ze ukoristi...to znamena ukradni kargoboxy...nie znic lode a zober znich cargoboxy
     
  13. Sid

    Sid Guest

    Crystal a schválně, že hraješ na globálech a máš to ve slovenštině viď :)

    On je totiž mezi těmi překlady občas menší rozdíl, jednou odpovídá více slovenský, podruhé český.

    Potom se ale nemůžeš někomu divit, že se ptá.

    Možná ti tento malý kosmetický detail nedošel, ale i tak by byla možná na místě omluva směrem k hráčům, které jsi mírně řečeno nazval tupci. :)

    Porovnej sám:

    CZ: Ukořisti kargoboxy z nepřátelských lodí Goliath

    SK: Ukoristi kargoboxy od nepriatelskych goliath
     
  14. Dynamic

    Dynamic User

    Zdravím mohl by mi někdo pomoct jestli když udelam ukol Operace Alcatraz kde je za odmenu Flax jestli se mi vymeni za Irise .. nechci o to jen tak prijit :) Dekuju :)
     
  15. Sentiero

    Sentiero User

    Dynamic
    O co nechceš přijít o doměnu nebo o iriska?

    No každopádně pokud nemáš maximání počet letounů , tak flax dostaneš k těm letounům co už máš.

    Jestli máš maximální počet letounů tak si nemyslím,že by se ti letouny vyměnily.Tuším,že tento úkol je pro nováčky a tudíž se nepočítá s tím,že by měli tolik letounů.

    Pokud máš třeba irise hodně poškozenýho,tak u menších loděk se nevyplatí ho pořád opravovat,tak ho prodej a flax potom dostaneš
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  16. miki.no1

    miki.no1 User

    nevymeni sa ti , ak mas plny pocet irisov , jednoducho flax za odmenu nedostanes

    Sentiero radit niekomu aby predal iris aj ked je poskodeny a cakat na flax mi pripada trochu slaboduche s prepacenim . Aj slabe lodky si maju ako na tu opravu zarobit a dnes o to lahsie ze maju 2 mapy pod ochranou a staci si naboxikovat ,. Predsa len iris ma 2 sloty , t.j. 1 stit alebo delo navyse a vzdrzi viac zostrelov ako flax , aj ked ten sa opravuje za kredity .
    Ale mozno je to len moj nazor
     
  17. Sentiero

    Sentiero User

    miki.no1
    Autor sám chce vyměnit irise za flaxe. A to jak to udělá nebo neudělá je jeho věc...

    Já jsem pouze navhrla jednu z možností jak iris "vyměnit" za flaxe a alespoň trochu na tom vydělat třeba tím,že toho irise prodá než aby o něj přišel úplně a nedostal z něj nic

    A co se týče opravy iriska ,malá loďka puká pořád a věř že 30 oprav se nakupí rychle.
    A pokud nováček zaplatí více jak 30 oprav (což určitě v průbehu růstu účtu zaplatí,než přijde na premko nebo než z něj bude větší loď) a 1.iris stojí 15 tisíc U tak se to pro něj nevyplatí

    No ale to je každýho věc,já můžu jen poradit ale rozhodnout si musí sám hráč ;)
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  18. hudzino

    hudzino User

    Caute :D chcel by som sa len opytat ze dokedy trvaju tieto ulohy teda dokedy ich budeme moct plnit :)

    Ďakujem :D
     
  19. Crystal

    Crystal User

    stare ulohy su cca do polky aprila ak sa mylim opravte ma

    a nove mozes plnit kedykolvek...uz su navzdy zavedene do hry, neobmedzene
     
  20. hudzino

    hudzino User

    A kde najdem tie stare ulohy? sak teraz su tam uz len tie nove :)