Diskusia: Úlohy v hre

Diskuze na fóru 'Diskuze o hře / zpětná vazba' zahájená uživatelem Korben, 18/1/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. Korben

    Korben User

    Staré by mali byť do polky marca / března.

    To platí len pre zapnuté úlohy, inak staré už nenájdeš.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  2. hudzino

    hudzino User

    Aha :) tak dakujem :) a este by som sa chcel opytat ci sa tie ulohy budu niakym sposobom pridavat pretoze zase az tak strasne vela ich am neni :D
     
  3. Crystal

    Crystal User

    je ich tam vela

    ulohy su odstupnovane do 20 lvlu....cize uloh je celkovo 250 cca mozno

    ja mam okolo 180 uz spravenych...a stale ich tam mam vela este

    cize az dosiahnes vyssie lvly otvoria sa ti dalsie ulohy
     
  4. Sid

    Sid Guest

    Stačí si odemknout zámkem pro tebe momentálně nedostupné úkoly a myslím, že se nebudeš stačit divit, kolik toho je.

    Řídící centrum - Stanice plná úkolů
     
  5. EnZet

    EnZet User

    Tak k tomu ukolu Nova mise priorita alfa:18... Tak sbirej rudu ze znicenych goliath se uz spravilo, ale ted zas nejde druha faze :/ Saboteury a anhiby mam x/x ale je to bile oznacene, ne zelene a ten dalsi ukol pod nima ukoristi cargo boxy z nepratelskych goliath nejde zas.. vsechny mozny zpusoby jak to udelat se mi uz naskytli (asi tyden to tam mam zapnute uz), takze to je zas bugnute a nejde to... furt tam mam 0/30..
     
  6. Korben

    Korben User

    EnZet ty si taký expert na túto hru, vieš o všetkých novinkách a o všetkom čo sa v hre deje, tak ak sa jedná o "bug" mal by si potom vedieť kedy to aj opravia. My to nevieme a čakáme na ofiko.;)
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  7. EnZet

    EnZet User

    Korbene ja te nemusim, ty me take ne, ale laskave neuraz kdyz ja to nemuzu opetovat, protoze bys mi dal ban, nebo to smazal, jako jsi to uz mnohokrat udelal.. Proste si me nevsimej slo by to? Velice bych to uvital.. Konkretne k tomuhle jsem to napsal, kdyby se to nevedelo a mohlo se to nahlasit na opravu.. Jinak vim o spouste bugu co jsou dlouhodobe, ale kdyz mi ty vlakna s tim zaviras a ted my odepises tohle, tak to uz resit nebudu, si trhnete.. a to nemyslim jako urazku, ale jako fakt..

    // Vim ze nekdy pusobim hodne namyslenym dojmem coz je problem i tvuj korbene, ale rikam pravdu a o DO toho vim dost i co se tyce tech "zakouti".. ale tady na forum je to fakt spatny, clovek se snazi pomoct a pokusit se nejak zlepsit hru a vetsinou se docka jen urazek.. celkem smutne a hodne nerad sem chodivam uz.. uz jsem i premyslel ze si necham dat perma ban, abych sem uz nemohl chodit, protoze vzdy to skonci takhle podobne, nejaky moderator, vetsinou ty korbene me to vzdy tady hrozne znechuti a musim se drzte, abych nenadaval :) No nic, dam si s forem zas prestavku, zas sem tu den a nejradeji bych to tu znicil to forum :D
     
    Naposledy upraveno: 19/2/14
  8. Korben

    Korben User

    EnZet Mňa nemusí veľa hráčov a nečudujem sa nikomu. Dokážem byť nepríjemný ale za to čo som napísal si môžeš sám.
    Nemám rád ak niekto komentuje niečo o čom nič nevie. Tak ako sa my nevyjadrujeme k tomu o čom nemáme informácie , tak ja osobne nemám rád majstrov čo všade boli , všetko vedia a všetko videli a vyjadrujú sa k niečomu k čomu sa vyjadrovať nemajú.

    Mimochodom, nikde som ťa neurazil, ja som len konštatoval , tak ako ty si konštatoval našu prácu.
    Ak by si zabudol čo si písal , tak ti sem hodím citát s tvojho príspevku.
    A môžem ťa ubezpečiť že sme si všetci koľko nás tu je trhli.;)

    Edit:
    EnZet Ku každému hráčovi sa správam presne tak ako sa on správa ku nám. My tu nie sme žiadne rohožky, aby si tu o nás utieral niekto boty.
    S mnohými hráčmi som tu mal nezhody , ale nie som voči nikomu zaujatý. Jednoducho aké kúpim také predám. Požiadaš o pomoc ? Bez zbytočných komentov som ochotný pomôcť. Ale požiadaj o niečo a pritom nadávaj, osočuj a vyhrážaj sa, tak žiadnu ochotu nečakaj.
     
    Naposledy upraveno: 19/2/14
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  9. EnZet

    EnZet User

    Hm, psal sem dlouhou zpravu, ale kaslu na to uz me to fakt nebavi, proste si zavirej moje temata co neodpovidaj pravidlum a tyhle blbosti, ale prosimte nedelej to s osobnim zamerem a nereaguj na me pokud by to slo, potom nebudu reagovat ja na tebe slo by to?:)

    Btw. psal sem ze budou lode v aukci a jsou.. vedel jsem to uz v lednu na 90%..

    // To je vec ktera me z vetsiny vadi a kvuli ktere jsem na moderatory takovy. Vy nepomahate, vy se ridite pravidlama.. a o tom nebudu debatovat, takhle to vidi vetsina hracu s kteryma jsem se o tom trochu bavil.. nemysleno v doslovnem smyslu..
     
    Naposledy upraveno: 19/2/14
  10. Korben

    Korben User

    EnZet Pokiaľ budeš písať na toto fórum, tak kým tu budem, budem ťa komentovať , budem ti mazať a zatvárať témy , ktoré budú mimo pravidiel a tak isto budem ocenovať tvoje príspevky za prípadné nepodložené tvrdenia a budem dohliadať na dodržiavanie pravidiel fóra či sa ti to páči alebo nie.

    Tak že nie neišlo by to že si ťa nebudem všímať a opakujem, ako sa budeš správať ty , tak sa budem správať aj ja a to platí pre všetkých ktorý prispievajú na fórum.

    A ako som už raz napísal, nekomentuj to o čom nič nevieš, tak že nekomentuj našu prácu.
    A týmto končím s OT v tejto téme.

    Crystal a EnZet OT Posty zmazané. Tu naozaj nieje miesto na pokračovanie v diskusii mimo tému.
     
    Naposledy upraveno: 19/2/14
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  11. Zafod

    Zafod User

    EnZet copak máš za problém, chlape. Zdá se že jde o respektování pravidel a hlavně máš potřebu mít poslední slovo. Bohužel jsi na fóru a pokud nebudeš moderátor, nikdy ho mít nebudeš. Pokud jsi nespokojený s prací moderátorů, tak s tím něco udělej, podej si přihlášku a dej se k modům. Ukaž jim, nám všem co v tobě je ;).
    Uvědom si že moderátor tvé posty ignorovat nemůže.

    Strašně se mi líbí že všichni naprosto přesně ví, jak se má chovat moderátor...

    Jinak mi tu trochu připadne, že jsi celkem dost vztahovačný a spoustu věcí si vykládáš úplně jinak než jsou napsána :).


    Ještě mi řekni, jak to bylo s tím že jsi zde měl dělat Admina? Pod jakým nickem to bylo, pobav mě. Přihoď i kde jsi toho moderátora dělal, to by mě také celkem zajímalo. Nebo jsou to jen pohádky?

    A ještě drobnost, na Korbena mi fakt nesahej! Hoď se do klidu.


    Btw: Korbene já tě taky nemusím :D, ale mám tě rád, kamaráde :).
     
    Naposledy upraveno: 19/2/14
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  12. Ten systém úloh je dobrý. zatím nehraju tak dlouho, abych mohl posoudit, zda je lepší či horší než ten minulý. Jinak jediná věc která mně celkem vadí, jsou úkoly na úberce a hodně malé finanční ohodnocení. Na 15. levelu sem dostal 15 úkolů a všechny jsou buď pvp a nebo na úberce. A dostávat za jeden úkol 120k Kr. mi příjde jako dost směšný.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  13. Kubino

    Kubino Guest

    »_•ĦIĐΞΔKI•_«[»NS«] nové úlohy sú bohužiaľ zamerané na body skúseností. Urídium, česť a kredity musíte hold hľadať inde :( Každý systém úloh má svoje výhody a nevýhody, t.j. ťažko povedať aj mne čo je lepšie. Úlohy sú teraz ľahšie ale zase ťažko nájdeš v niektorej z nich odmenu napr. 30 000 urídia čo v minulosti bolo pri TOP reálne.
     
  14. Sid

    Sid Guest

    EnZet víš, ono by si stačilo přečíst předchozí stránku, kde se tebou popisovaný problém s úkolem řešil, ale to by se muselo opravdu nejdřív číst.
     
  15. Ahoj ja sa v tomto smere chcem opýtať na úlohu Priorita Alfa 17, robil som ju celé 2 dni lebo tá úloha je pomerne dosť ťažká a keď som došiel k poslednej časti úlohy letieť k riadiacemu centru na 1-4 a vydržať tam 5 minút tak sa mi ten úkol vypol... velmi ma to naštvalo.. tak sa chcem opýtať v čom je tam problém.. ludia z klanu mi hovorili že som chybu urobil tam že som na ten výkričník na riadiacom centre neklikol a preto sa to zrušilo lebo že ked nato kliknem tak sa to jakoby potvrdí že som tam bol a ja som tam len stál a vyplo sa to celé... Tak sa chcem opýtať kde som v tej časti úlohy urobil chybu. :) Ďakujem
     
  16. Korben

    Korben User

    Ved odpoveď kde si urobil chybu už máš, neklikol si na kontrolné centrum.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  17. Dobrý den,
    chci se zeptat jak je to s úkoly. Nemám tam žádné které začínají číselnou řadou,ale byly tam ;)
    Děkuji za odpověď.
     
  18. Korben

    Korben User

    Čísla boli len dočasne, teraz to je už nahradené názvami.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  19. Ještě maličkost,nenašel jsem úkol na lf4.Asi špatně koukám.Děkuji.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  20. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    **GOLI*PETR** - skus kliknut pri ulohach na ten zamok a ukaze ti aj zamknute ulohy,kedze na plnenie danej ulohy musis splnit ulohy,ktore k nej vedu podla levelu.Pripadne klikni na nu a ked podrzis mysku na prijat ulohu,tak ti ukaze ktore ulohy uz mas a ktore ti chybaju ;)
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).