Diskusia: Úlohy v hre

Diskuze na fóru 'Diskuze o hře / zpětná vazba' zahájená uživatelem Korben, 18/1/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. Děkuji už jsem to našel.Ach to stáří.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  2. Evulinka

    Evulinka User

    Prosila bych tímto o radu dělala jsem úkol operace Alcatraz a už mě zbývalo jen dolet k řídícímu centu, letěla jsem snad ke všem co vru mají na každé jsem kliknula rozbalila ukol a nic. Jedinné co se mi povedlo a šlo mě bylo ho vypnout. Tet mam to samé s ukolem vévodovo doupě. Vše splněno krom centra. Na foru jsem našla dotaz hráče co měl stejný problém, jako odpověd měl uzamčeno duplicitní téma a link na toto vlákno. Tady jsem se to snažila pročíst cele ale nikde jsem odpověd nenašla. Muže mi teda někdo poradit jak mam tyto ukoly dokončovat?děkuji
     
  3. Zafod

    Zafod User

    Pokud jsi letěla snad ke všem ŘC, je to málo a špatně. Leť k řídícímu centru na domovské mapě (x-1). Samozřejmostí je mít splněné všechna zadání úkolu. Já tento úkol splnil bez jakéhokoli problému :).
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  4. Kubino

    Kubino Guest

    Tu nie je problém ani tak kde sa letí ale v tom, že na to riadiace centrum je potrebné aj kliknúť, už sa to tu riešilo.
     
  5. Korben

    Korben User

    Čo presne je napísané v popise úlohy ?
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  6. Evulinka

    Evulinka User

    Tak díky zafode sitce jsem měla pocit že jsem byla i na na domovské a klikala jsem ale dobrá ted se to povedlo takže ješte jednou díky. PS. bylo tam napsáno let k řídícimu centru nic víc. lepší popis by neuškodil:)
     
  7. Zafod

    Zafod User

    Tak vidíš, je dobře že bylo téma, které jsi viděla uzavřené přesměrováno sem :).
     
    -baghira2- a GrofikCZ tohle ocenili.
  8. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    OT-smazane
    Popozeraj sa na fore,ci niekto este vyraba nicky.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  9. dobre dopoledne preji,nevim zda jsem tu spravne,pokud ne tak se predem omlouvam...chtel bych se zeptat na ukol 17lvl kde jednou z odmen mimo cti a bz je i LF4...ukol splnen...odmena nikde..ani do deniku se ukol nezapsal....ID 73928508..diky za pomoc
     
  10. Korben

    Korben User

    Vypadá to tak , že úlohu si úspešne nesplnil. Pravdepodobne si neukončil úlohu kliknutím na kontrolné centrum, na mape ktorá je k tomu určená.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  11. Citát odstránený.
    myslis domovska mapa,tam jsem to odklikl ukol mi zmizel...nejdem i o LF4 tech mam na rozdavani...jen bych chtel vedet v cem je hacek.) diky za odpoved
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 10/3/14
  12. Korben

    Korben User

    Ķṵḵḭᾗớṽở555™°ÆŞ° Predchádzajúce príspevky sa necitujú.
    Nájdi si znova tu úlohu a prečítaj si čo je napísané v popise úlohy. Mám za to že tam je napísaná presná mapa, na ktorej máš letieť ku kontrolnému centru.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  13. ted jsem koukal a mise tam je pripravena jako dostupny ukol,a rekl bych ze jsem nesplnil casovy limit 5min na mape...timto dekuji za vyreseni a tvuj cas..diky
     
  14. Korben

    Korben User

    Ķṵḵḭᾗớṽở555™°ÆŞ° Pre istotu si dobre pozri aj znenie úlohy. Myslím že ten čas je vymedzený práve na to , aby si klikol na kontrolné centrum.

    Máš tam napísané:
    Leť ku kontrolnému centru
    na mape x-4
    zostáva menej ako 5 minút.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  15. jo jo presne tak,moje chyba to jsem prehledl...se stava,nikdo neni dokonaly...:)diky za pomoc korben,at se dari
     
  16. Korben

    Korben User

    Nieje za čo, veľa šťastia. :)
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  17. Ahoj,zmizeli mi ty nove ukoly,je to nejaka chyba nebo byli casove omezeny? Zustali tam jen ukoly pro zacatecniky a ty co byli oznaceny cislem levlu jsou pryc, CZ2
     
  18. Kubino

    Kubino Guest

    Ja tam mám všetky úlohy ako predtým, máš riadne nastavené zobrazovanie aktuálne dostupných či nesplnených úloh?
     
  19. »vojta«

    »vojta« User

    vážně je tam nemáš, ani pod jiným názvem? ty čísla totiž byly jen dočasně, než se to přeloží a dneska už místo čísel jsou normální názvy.
     
  20. Vojta vyhrava,nevsiml jsem si ze uz nejsou oznaceny cislem,ale nazvem,dik