Zpetná vazba Diskusia: Večné rozšírenie Black Light

Diskuze na fóru 'Diskuze o hře / zpětná vazba' zahájená uživatelem Punisher, 5/11/20.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. Jeřen

    Jeřen User

    Promiň dříve jsem si nevšiml že mě o to žádáš.
    Otázka zněla:
    Dobrý den,
    dnes je ke koupi balík lodi Black Light. Mohli by jste mi odepsat jestli tento
    balík obsahuje i samotnou loď Orcus? Nebo jen Šifru a dekodér.
    .
    Re: [Ticket#2021012237001839
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 29/1/21
  2. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    Jeřen - je zakazane kopirovat odpovede podpory do verejnych tem. Stacilo uviest len cislo ticketu. Odpovede podpory sa smu zverejnit len v sekcii chat, ktoru vidia len clenovia timu, no nie ostatni hraci. Kolega si kupil balicek, kde bola znazornena lod Orcus a bola sucastou tohto balicka. Neviem aky bol preklad v Cestine, ale mohlo sa stat, ze bol trosku mätuci a chapem, ze je lepsie sa spytam v takom pripade podpory hry.
     
  3. Screen popisu jsem tu už jednou dával : #207
     
  4. ****Lachmed24****, momentálně je CM Saimon, a Punisher se tak vehementně bral za potrestání obuvníků, že se na něj asi notně zlobí, neposkytují nám moc informací, Punisher byl prověřován a potrestán částečným odebráním pravomocí. Tohle je určitý vnitřní boj a trpí tím celá cz/sk komunita. Osobně to ovšem považuji za správné, ozvat se a bojovat za dobrou věc. Ta Saimon má z funkce comunity manager komunikovat a to dělá velice stroze. Našel bys mi nějaký vlákno, které založila, jako její předchůdci? Představení, jakékoli info? Divné, žádné tu není. Díval jsem se 2x.
     
    Naposledy upraveno: 29/1/21
  5. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    Pokial je nejaky preklad v hre nepresny, tak hrac informuje podporu hry. A to uz ja dalej neovplyvnim, co s tym bude dalej. Na fore je tema ohladne chyb/ bugov v hre, nie prekladu. Cize aj ked napise hrac staznost ohladne prekladu na forum, tak bude presmerovany na podporu hry, aby to slo na vyssie a hlavne spravne miesta tym, ktori maju pravomoc to zmenit.
     
  6. ZOHAN

    ZOHAN User

    Punisher,???
    Proč se změnily parametry NPC v bráně eternal a konkrétně vzrostly enormně hodnoty štítu u NPC?
    Chyba, bug nebo záměr?
     
  7. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    ZOHAN - vsetky zmeny, ktore vykona BP a dojdu nam na email, tak ste o nich informovani tu na fore. Pokial BP ucini zmenu a nas o tom neinformuje, tak zial o tom nemozeme ani vediet.
     
  8. Punisher, len by som sa rad ospravedlnil. Moja reakcia nebola korektna, len mi praskli nervy. Ospravedlnujem sa za ton, ktorym bol prispevok napisany. Treba hrat kym vas hra bavi. Mne uz asi prerastla cez hlavu. Moje pocity trochu prerastli do subjektivity a slova vyzneli asi hlupo a dalo sa to napisat aj pokojnesie a s rozvahou. Takze este raz, touto cestou by som sa rad ospravedlnil. Dakujem.
     
  9. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    monster0115 - v poriadku. Zial tie NPC, ktore si spominal v danej teme maju obrovsky dostrel, cize na porte sa pred nimi len s obtazou schovas. Jedine na KBS.
     
  10. stefan.sv

    stefan.sv User

    pred chvilou mi nad lodou na 1bl mape zasvietilo modre minusko a hned po nom cervene plus..co to znamena?Nie som casto na bl mape ale toto sa mi stalo prvy krat cim to je?:eek:
     
  11. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    stefan.sv - niekto striela Behe, ktory ma malo HP uz, vtedy sa hracom v okoli na mape objavia + a - ako je to pri Emperor kristallon v hadeske.
     
  12. stefan.sv

    stefan.sv User

    aha dobre vediet:) dakujem za rychlu odpoved
     
  13. *RimmerH*

    *RimmerH* User

    Do jaké kategorie spadá St.Barrage tváří se jako Behemoth ? patří tedy mezi npc bl nebo ostatní ? Jde mi o to která munice je na něj účinější A-Bl nebo C.Class-C
     
  14. zdarec1234

    zdarec1234 User

    Střílel jsem do něho, ale myslím, že na něj a-bl nepůsobí 8x. Nejlepší je to zkusit a jinak to jistě bude vědět punisher.
     
  15. -baghira2-

    -baghira2- User

    Já nevím, ale zkusil si do něj střílet munici cc-c (C.Class-C) ?
    Pokud vím, je to jedna z nejsilnějších munici, jaká proti npc ve hře existuje.

    EDIT: Existuje aj munícia RCB-140: Dáva 7x násobené poškodenie
     
    Naposledy upraveno: 8/4/21
  16. *Firefox1*

    *Firefox1* User

    No v BL je to dost důležité všiml jsem si že s A-Bl dávám Atendu přes 400 a třeba Kristalonu jen kol 180 na Barrage nvm neb ho dávám na kruhu v těžký konfě Orcusem z místa nalepenej na něm a hodnoty se mi překrývají, je to tak nadoraz s prstem na konfě a srdci na odpal ;)
     
    Naposledy upraveno: 10/4/21
  17. *Firefox1*

    *Firefox1* User

    Vysvětlí mi někdo, že ti 2 kristalloni v 142(193)vlně kopou jak koně a mě na nich vždy spadne dmg o víc jak 1/2 :eek: a to mám +60% a 44% poškození v Orcusu. Navíc na některé npc přenos energie nefunguje ... hlavně že se může přetrhnout na strojnerech :rolleyes::rolleyes::rolleyes:
     
  18. zdarec1234

    zdarec1234 User

    To mně se to seklo už ve 28vlně a tak mě to namíchlo a znovu to budu dělat tak za rok.
     
  19. -baghira2-

    -baghira2- User

    Jak to tak čtu, tak asi tou věčnou bránu Black Light dělat nebudu.
    I když, již mám všechny komponenty do montáže.
    1 mix od npc a mám po jedinom životě v té bráně.
     
  20. zdarec1234

    zdarec1234 User

    Já mám ještě na další 4. A řekl jsem si, že se to dnes bude sekat míň než minule, tak jsem to zkusil. Minule měli uber kristalloni větší dosah než já. Navíc dohromady ubírali víc než 120k. To nešlo vystřelit aniž by mě trefili. A teď jsem si i koupil za 10000 uridia booster. A k ničemu.