Zpetná vazba Diskusia: Večné rozšírenie Black Light

Diskuze na fóru 'Diskuze o hře / zpětná vazba' zahájená uživatelem Punisher, 5/11/20.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. *Firefox1*

    *Firefox1* User

    zdarec1234 při současném stavu klienta BL můžeš hrát tak max. po 20-3O vlnách pak přerušit a vyčistit comp. Ty kristalony musíš oddělit a netočit, pak je po jednom vodit. Ten jejich větší dosah kristalonů taky záleží na tvých použitých laserech. V tom samém mometu kdy vystřelíš musíš ustoupit a td. Je to piplačka stačí jeden lag a jseš na střídačce.
     
  2. zdarec1234

    zdarec1234 User

    Jak jsem viděl, že se uber kristalloni nehýbou ani na minimapě, tak jsem věděl, že jsem skočil. Předtím jsem je nerozdělil. Myslel jsem si, že to bude stejné jako v alfě, betě a gamě. Tam jsem je točil a nedostřelili na mě. Mám 10 prometheů a lf-4 i ostatní vylepšené lf-4(hyperplasmoid...). Takže v dosahu by být problém neměl. Jinak díky za radu.
     
  3. Jestli to nemyslíš jinak, není to tím, že před těma uberkamenama sekáš Attenda a v lodi máš Prometeusky? Jsem včera nebo kdy dumal, že je škoda, že to přes mega nebere i těm uberum pak právě :)
     
  4. *Firefox1*

    *Firefox1* User

  5. ZOHAN

    ZOHAN User

    nějaké bližší informace k této dezinformaci na hlavní stránce v bulletinu?
    https://ctrlv.cz/JwCi
     
  6. tam uz za npc neni urko? udelal jsem dnes behem dopo asi 80 vln a poslednich 20 bez urka
     
    jak-vycvičit-draky a -baghira2- tohle ocenili.
  7. ZOHAN tohle ocenil(a).
  8. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    ChorazyTorpeda - treba si precitat FAQ:
     
    jak-vycvičit-draky a -baghira2- tohle ocenili.
  9. ZOHAN

    ZOHAN User

    ChorazyTorpeda - taky nesmíš být ve skupině, potom jsou všechny odměny buď hodně odlišné, nebo téměř nulové a ještě tu existuje diminishing.:)
     
  10. tak to je pak celkem o nicem
     
    jak-vycvičit-draky a -baghira2- tohle ocenili.
  11. -baghira2-

    -baghira2- User

    ChorazyTorpeda pročti si diskuzi:
    https://board-cs.darkorbit.com/threads/nova-aktualizace-dminishing-returns.112861/
    "Čím déle je hráč online, tím menší odměnu bude dostávat."
    "Běžní hráči s „normálním“ herním časem nebudou nijak ovlivněni."


    My jako hráči víme vůbec, co je to "normální" herný čas?
    Ani nevíme, kolik hodín hraní, se za normální" herný čas považuje?

    Pak pochopíš, o co v této hře vlastně jde. Již to není hra, jakou kdysi bývala.

    To samé se týká i odměn Věčného rozšírení na black-light mapách.
     
  12. Když dokážeš proplouvat, tak si na to zvykneš.
     
    ZOHAN tohle ocenil(a).



  13. hraju tuhle hru uz hrozne moc dlouho,nikdy jsem snizenou odmenu nemel,posledni dva mesice jsem skrz zada doma,je fakt ze tech 12 hodin denne na mape jsem,ale z toho tak 4 hodky stojim jen na porte a delam na pc to co muzu(rohliky porad stoji penize).Ja jako hrac ktery to hraje rucne sem celkem nastvany ze uz tam to urko nemam :-(
     
    jak-vycvičit-draky a -baghira2- tohle ocenili.
  14. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    ChorazyTorpeda - ale ty uvadzas, ze si urko nedostal v eternalke nie? A ja som ti skopiroval FAQ, ze urko dostavas do urciteho limitu v tej brane, potom mozes byt aj vo vlne 1000, ale ziadne urko nepadne v tej brane. Po obdrzani urciteho mnozstva urka v tej brane uz viac nebude padat, az v dalsej brane.
     
    jak-vycvičit-draky a -baghira2- tohle ocenili.

  15. reagoval jsem na baghiru,jasne chapu,jen sem nevedel ze je to uz v 100. vlne
     
    jak-vycvičit-draky a -baghira2- tohle ocenili.
  16. ZOHAN

    ZOHAN User

    ChorazyTorpeda,??? Pokud jsi v bráně sám, tak ve vlně 98 už z druhé uberky nedostaneš uridium. Ta suma uridia je stanovena na 75.000 uridia z jedné brány, pokud není ve hře chyba, nebo pokud hráč nevyužívá záměrně bugu.;):p:cool::rolleyes:
     
  17. -baghira2-

    -baghira2- User

    To chápem. Mne to nemusíš vysvetľovať. Ale tí čo prevádzkujú túto hru, sa na to bohužiaľ dívajú inak.
     
  18. Chcel by som požiadať o radu, zvolenú taktiku a skúsenosti so zničením Strokelight Barrage v BL bráne. Aký zvoliť najlepší spôsob boja, či ho strieľať z blízka alebo z diaľky, či ignorovať ostatné NPC a strieľať rovno jeho atď.. Poprosím o rady s loďou Solace ( nemám Orcus a neviem či je lepšie tam isť s inou) a či ho vôbec s tou loďou dám. Mám iba 24 prometeusiek. Ďakujem za rady a poprosím iba o vlastné skúsenosti.
     
    jak-vycvičit-draky a -baghira2- tohle ocenili.
  19. stefan.sv

    stefan.sv User

    pred chvilou som to npc v bl brane znicil tak ze som zapol tech transfer energie formacia vrtacka pomocnik p.e.t a rsb ucb a za chvilu bol dole ked si uz pri nom tak mas aj dost zosilnovacou mal by si to zvladnut :)