Zpetná vazba Diskusia: Večné rozšírenie Black Light

Diskuze na fóru 'Diskuze o hře / zpětná vazba' zahájená uživatelem Punisher, 5/11/20.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. Tak rovno isť na neho a neriešiť tie npc čo vypúšťa ? Už raz som cez neho neprešiel lebo som strieľal tie npc ale za chvíľu ich po mape lietalo ako múch na h... :) Díky za radu, ešte počkám či sa niekto ozve a skúsim to takto. Tá Solace asi nie je bohviečo do tej brány.
     
  2. stefan.sv

    stefan.sv User

    este skus vyrobit hodinovy zosilnovac dmg ano chod rovno donho s tim techom transfer energie to pomoze tiez.. a to npc co vybuchuje odpal aby ta nenicilo mozes pouzit aj tech atomova bomba
     
  3. Ty malý potvory po zničení Baráže zmizej (dřív se teda musely pobít) a hlavně ti nic nedělaj, tak je zbytečný se jima zabejvat. Jediná tě zajímá ta raketa.
     
  4. *Firefox1*

    *Firefox1* User

    ☜☆☞WildShooter☜☆☞ Solace je dobrá loď pokud jseš slušně vybavenej, využij schopnost dob.života s boostlery, transferem a bojov. robotama ho dáš ;)
     
  5. *Firefox1*

    *Firefox1* User

    Uridium by mělo přestat padat po 200 vlně jak jsem se dozvěděl v příspěvcích, je to tak ?
     
  6. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

  7. *Firefox1*

    *Firefox1* User

    Já to teda moc nesledoval kdy přestane urko padat , ale zpětně podle Bilance asi někdy po 100 vlně
     
  8. Urko přestává u uberkristallonů ve sté vlně. Přesně:D
     
  9. ZOHAN

    ZOHAN User

    MuadDib85[CZ], ??? Ty hraješ asi jinou hru v té eternal bráně ne?
    Na vašem serveru jsou uber kristalloni vlna 100?
    na našem spojeném serveru tam svítí vlna 98?
    není to zase nějaký bug, nebo ten exploit?
     
    Kamarád2000 tohle ocenil(a).
  10. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

  11. Zdravim nepripisalo mi z brany BL 27.12.2021 - 21:23 Získaný predmet: Úlomok Čierneho svetla (150) je s tim problem ?
     
  12. ZOHAN

    ZOHAN User

    Eρεβος*SK, Tato hra nemá chyby, takže ano, je s tím problém.
    A když se rozhodneš to i řešit, tak tvůj problém někdo někam údajně i nahlásí a tím to i skončí a nikdy nic nedostaneš. Bohužel.
    Takže je na tobě, jestli nad tím mávneš rukou, nebo chceš ztrácet čas psaním na podporu?
    Rozhodnutí je na tobě.
     
    Eρεβος*SK a Kamarád2000 tohle ocenili.
  13. Já o pár věcí přišel, ale psát na podporu se mi nechce. A jestli ti to nepřipsalo jen 150 úlomků tak bych to neřešil. V tomhle kalendáři jich máš 400.
     
  14. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    Eρεβος*SK - na fore ti mozeme poradit v oblasti hry, no len podpora riesi neobdrzanie predmetov, kedze maju nastroje, ktorymi to mozu overit. Tak si budes musiet napisat na podporu hry.
     
  15. Punishere?, Jenže problém je v tom, že podle tebe má podpora nástroje, jenže nikdy ti nic nepřipíšou, nahlásí jen chybu dál a dál se neděje nic? kde je logika hry plné chyb? BP zajímá jen příjem financí a na spokojenost hráčů už kašle více než 10 let.
    Tady nejde o množství těch úlomků, ale o princip, že když ti má padnout odměna, tak by jsi měl dostat vždy, nebo by měl majitel hry tyto události prověřovat a případné nesrovnalosti také vždy kompenzovat ne?
     
    pepan70 tohle ocenil(a).
  16. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    pavlaplán119 - podpora vie urcite viac pomoct nez forum, pretoze forar nevidi ucet hraca, ale podpora ano. Taktiez maju moznosti na pripisanie predmetov, ale samozrejme aj oni to maju obmedzene, ze nie vsetko vedia overit, ci pripisat.
     
  17. "Punisher, A už jsi někdy nad tím zapřemýšlel, proč to mají omezené, když jsou to jen hráči a mne tak napadá, proč jim BP nedůvěřuje a nemají takové pravomoce? Na spokojenost a blaho hráčů se tady z vysoka kašle protože Hamburk gmbh....
     
  18. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    pavlaplán119 - je to tak ako to BP chce mat a nik iny okrem BP to nezmeni. V kazdom pripade tato tema sa venuje niecomu inemu a nie pravomociam podpory. Tak sa treba drzat temy a neodbacat od nej.
     
  19. Jelren

    Jelren User

    S tímhle opravdu souhlasím, je vážně deprymující vyhodit 500 Rinusku jen proto abych si po chvilce zoufalstfí a beznaděje přečetl hlášku: zabil tě boss mordon. A pokud se vám stane že se nedostanete přez první desíttku , několikrát po sobě, ne vlastní nešikovností, ale jen kvůli nějakým výpadkům, které jinde nemám(asoň ne tak divoke) a nemáte možnost návratu tak se mě opravdu nechce vyhazovat další rinusk, který potřebuji někde jinde jen proto abych si přecetl ze mě tentokrát zabyly... já nevím třeba lordaiky
     
    -baghira2- a zdarec1234 tohle ocenili.
  20. -baghira2-

    -baghira2- User

    Jelren jedno veľmi dobré riešenie by som mal.
    A to nechodiť do brány večného rozšírenia blacklightu vôbec.

    Človek aspoň nemá dôvod sa rozčuľovať, kvôli nestabilnej hre.