Zpetná vazba Diskusia: Večné rozšírenie Black Light

Diskuze na fóru 'Diskuze o hře / zpětná vazba' zahájená uživatelem Punisher, 5/11/20.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. zdarec1234

    zdarec1234 User

    Je nějaký důvod proč mě smazali z hodnocení ze vzedmutí blacklight? Minulý rok jsem tam byl a teď ne.
     
  2. Severus

    Severus User

    zdarec1234 - Nepochopil som čo si sa vlastne opýtal.
    Rebráček na BlackLight je väčšinou vždy 2 týždne a v tom sú zaradené 2-3 rebríčky na eternálku.
    Takže ak v rebríčku niesi, znamená to, že si bránu nerobil. A ten starý posun sa ti v nej už dávno vymazal.
     
  3. zdarec1234

    zdarec1234 User

    Promiň, já mluvím o vzedmutí blacklight 2019. Jenom jsem se tam chtěl podívat a nejsem tam. Tak se ptám jestli nějak z toho žebříčku někoho nemazali. Nebudu se o to rvát. Jen to nechápu.
     
  4. ZOHAN

    ZOHAN User

    Možná jsi se v tom hledání přehlédl, nebo si to pleteš s věčnou bránou?
     
  5. Priatelia dnes nadišiel den kedy sa fakt oplati buchnuť šampanske. Opravili prvu BL misiu a tym padom môže normalny hrač pokračovať v prirodzenom progrese.
     
    -baghira2-, zdarec1234 a petsu tohle ocenili.
  6. -baghira2-

    -baghira2- User

    steinecker0007 to áno.

    BUG: Problémy s dokončovaním úloh, kde je použitie rudy – FIXED

    Na to 100% hráčů, velice dlouho čekala. Konečně můžeme pochválit BP.

    A v klidu, se věnovat všem úkolům, i těm, kde je zapotřebí použití rudy.
     
    zdarec1234 tohle ocenil(a).
  7. ZOHAN

    ZOHAN User

    steinecker0007, A ti, co přišli o booster díky chybě ve hře jen dál skřípou zubama a zatínají pěstičky.:):eek::oops::rolleyes:
    Díky BP, vivat 4 ever.
     
  8. zdarec1234

    zdarec1234 User

    A mohli by dat nějaký kupón s odškodněním. Třeba booster +50% zkušenosti nebo něco podobného.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  9. -baghira2-

    -baghira2- User

    Buďme rádi, že nám vůbec něco dali. Ač nemuseli dát vůbec nic.

    Vyriešili problémy s dokončovaním úloh, kde je použitie rudy.

    Môžeme ich, už bez obáv plniť. Navyše dali aj nový kód kupónu.

    som vďačný aj za: 50x ee, 10 000x UCB-100, 10x kľúčov koristi

    Ako sa hovorí: Darovanému koňovi, sa na zuby nepozerá. ;)
     
    zdarec1234 tohle ocenil(a).
  10. ZOHAN

    ZOHAN User

    Nedali a nedají nic, jen někdo si bláhově myslí, že ano.omg lul.:rolleyes::rolleyes::rolleyes:
     
  11. zdarec1234

    zdarec1234 User

    Jsou to neřádi.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  12. Ahoj Punisher,nestačil jsem odpovědět v už zavřeném vláknu,na Tvůj dotaz:
    orbitdohuby - uz si to teda riesil s podporou hry?
    Tvé zdůvodnění uzavření tématu jsem dostal v podstatě i od Michala z tech.podpory.
    Já chápu tech.podporu a jsem s Michalem nanejvíše spokojený,protože mi v minulosti,nejen poradil,
    ale i pomohl.
    Ale je tam i návrh,aby midfire cerebrum,bylo dostupné i pro hráče,kteří se dostali na takovou úroveň,
    že ho potřebují k dalšímu hraní a nejsou schopni si ho v současné situaci sehnat na mapách \BL.
    Normální hráč si ho velice těžce shání,zvlášť samotář.Prostě ho to unaví a roky hraní jsou vniveč
    Nu všechno jednou skončí a je mi smutno kam to dospělo.
     
    -baghira2- a Delta-7925H tohle ocenili.
  13. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    orbitdohuby - nuz stanovisko podpory je konecne. Ale ani ja ani oni nie sme vyvojari hry, manazeri BP alebo jeho majitel, aby sme mohli nieco zmenit.
    Cital si oznamenia na fore? Mozog mindfire sa da ziskat aj mimo Behe, napriklad teraz pocas chrominu, taktiez aj v kalendari uz bol, atd...
    Zial inej cesty niet, nahlasenia boli, viac je kontraproduktivne pisat o tom istom na fore. Bud centrala BP, ked dostanu staznosti hracov, mozno sa cosi pohne alebo CM - Saimon na discorde, kedze ona je plateny zamestnanec BP a spojitkom medzi komunitou a vyvojarmi/manazmentom.
     
    -baghira2- a MasterCard... tohle ocenili.
  14. Však nebojme se, BP brzy zjistí že nemají na výplaty :) buď skončí hra a Saimon příjde o pozici, nebo budou propouštět zaměstnance a vymění management, tak jak si to zařídí tak to budou mít :D
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  15. vitalo123

    vitalo123 User

    Ahojte chcem sa opytať ohladne tejto brany. Čo som čital od hračov tak sa viacery zhodli že na rinusk je dobra eternalka neviem čo je na tom pravda. Ake skusenosti mate ? Kolko pada toho a z akou vybavou sa do nej pustiť ? Ešte som tam nebol niake cpučka mam na ňu tak či sa vyplati. Realne viem len ake vlny su tam nič viac. :D
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  16. KrtekGE2

    KrtekGE2 User

    Ahoj , ano v eternalke sa da nafarmit pekne mnozstvo rinusku , stopy ale aj uridia , 70 k za jednu branu .. Osobne ju robim do vln 98 , podla mna najlepsia cesta . Ale treba mat slusnu vybavu a municiu .
     
    vitalo123 a -baghira2- tohle ocenili.
  17. -baghira2-

    -baghira2- User

    vitalo123 máš to tu. Rozpis vĺn v tejto bráne, aj s npc-čkami, ktoré sa v nich nachádzajú:
    https://board-cs.darkorbit.com/threads/faq-vecne-rozsirenie-bl.114226/#post-974286

    EDIT: Pre lepší prehľad.
    Aby si sa vedel zorientovať a pripraviť na to, proti ktorým npc v eternalke vlastne ideš.

    Proti black-light npc sa doporučuje aspoň mať prometeus lasery a muníciu A-BL.
    Solídnym základom je mať dobre postavené konfy. A mať full havoc, minimálne.

    Nakoľko od vlny 51 a vyššie, sa zvyšuje náročnosť a obtiažnosť, čím viac to stúpa.

    Odmeny za prejdené vlny, sú podľa FAQ zhruba takéto:
    [​IMG]

    Urídium padá len po vlnu 98. Od vlny 99 a vyššie, už nepadá.
    Dobré je mať formácie kruh a srdce na ťažkej konfe a loď Orcus.

    Solace je dobrá loď pokiaľ si slušne vybavený, využi schopnosť
    doplniť život + boostery, transfer a bojovní roboti. A pôjde to.

    Taktiež je dôležité mať dobré moduly, napríklad 15% na damage.
     
    Naposledy upraveno: 4/11/22
    zdarec1234, vitalo123 a KrtekGE2 tohle ocenili.
  18. vitalo123

    vitalo123 User

    Až na tie prometheusky je všetko prave kvôli nim by som ju chcel robiť ,mam momentalne 15. Lepšie ako nič.Silnejšie npc by som potočil to je najmenej.Takže Krtek , hovoriš že sa oplati robiť len do 98 ďalej nie ? Prečo ?
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  19. Zhruba ve vlně 98 přestane padat Uri, pak už jen zkušenosti a cest a samozřejmě suroviny, dělám to úplně stejně.
     
  20. KrtekGE2

    KrtekGE2 User

    Pretoze minies strasne vela municie a zbytocne , okej ano stopu rinusk potom dostanes aj po 98 vlne a v dost velkom pocte ale uridium uz nie . Cize ak nemas tony municie a nasledne aj casu , neodporucam . V 99 vlne su 2 uber krystalony s dost hp , cize ak ich prekusnes , tak kludne mozes pokracovat az na vlnu 149 . Ale its not worth at all .