Zpetná vazba Diskusia: Večné rozšírenie Black Light

Diskuze na fóru 'Diskuze o hře / zpětná vazba' zahájená uživatelem Punisher, 5/11/20.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. vitalo123

    vitalo123 User

    Super,aspoň viem na čom som. Tak vam všetkym ďakujem pekne za info .
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  2. Honzin

    Honzin User

    [​IMG]
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  3. zdarec1234

    zdarec1234 User

    Mohu se zeptat jestli je zcela normální, že jsem přiletěl k invoke a zaútočil jsem na něj a ono po mě nestřílelo? To se mi stalo několikrát a jen když jsem střílel sám. Ale samozřejmě, že mi to nevadilo.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  4. -baghira2-

    -baghira2- User

    S těmi invoky, normální to není, aby se takhle chovali.
    Pokud vím, vždy útočí na hráče a když jim klesne hp, vypouští houf impulsů.

    Když invoke neútočí ani po střelbě, tak asi je něco velmi špatně.
    V tom případě radím: nechat ho být. Jinak je to využívaní bugu..

    EDIT: A pokud víme co stojí ve VOP, tak to nestojí za to.
     
    Naposledy upraveno: 21/11/22
    zdarec1234 tohle ocenil(a).
  5. Reknat415

    Reknat415 User

    Zdravím neviete ako dlho ostane cargo s invoke na mape ? kvôli misii či ich mám najskôr pár vystrieľať a až potom prijať misiu a nazbierať alebo naopak lebo som teraz robil misiu nazbierať 1000 stôp za hodinu a aj keď sme to ničili dvaja a dostal som cargo s každého jedného invoka tak som to nestihol lebo majú strašne dlhý respawn chýbalo mi 8 stôp od splnenia misie ma delilo 30 sekund :(
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  6. pichlace

    pichlace User

    Box máš do reštartu serverov
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  7. *brutus*

    *brutus* User

    Reknat415 nejdřív si nadělěj boxy,cca 30 to vychazí a potom zapni úkol a posbírej najednou
    --------------------
    -baghira2- invoke už může být nastřelený a impulse odtažený automatem k portu kde je odstříli další automaty popř někdo živý,každopádně to že invoke nestřílel byl určitě bugnutý
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 3/12/22
    -baghira2- a zdarec1234 tohle ocenili.
  8. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    *brutus* - nepis prispevky pod seba, ale pouzivaj funkciu upravit. Multipost som ti spojil.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  9. Reknat415

    Reknat415 User

    Nazdar mám otázku na bránu Blacklight Ethernal.
    Od vlny 100 nedostávam uridum za zničenie NPC je to bug alebo zámer ? a ak zámer tak prečo to tak teda je. NPC sú stále silnejší a silnejší a tá odmena bez uridia už nestoji až tak za tu vystrieľanú muníciu na nich pokiaľ nerátam to robiť od vlny 100 iba kvôli rinusku.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  10. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    Reknat415 - uridium ziskas len do urcitej vysky v brane, potom proste uz nepada. Vzhladom na obtiaznost ziskania toho CPU je ta odmena dost luxusna. Dalsie vlny sa robia skor kvoli inej odmene a to su ulomky alebo IAC. Pripadne, ked je akcia na eternalku, tak do rebricka.
     
    Delta-7925H a -baghira2- tohle ocenili.
  11. Reknat415

    Reknat415 User

    Ja nehovorím že sa to nevyplaatí určite sa to vyplatí či už kvôli uridiu alebo rinusku atď len je to škoda na tých vyšších vlnách sú niektore npc celkom challenge zničiť teda aspoň s mojou terajšou výbavou a bez uridia nemám veľmi motiváciu do toho investovať kopec ďalšej elitnej munície :)
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  12. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    Reknat415 - pises, ze je tam aj rinusk, tak kvoli nemu a aj dost vela cit a BS pada, fragmenty, IAC, stopa. No nik ta nenuti ist dalej, ked si myslis, ze sa ti to nevyplati ;)
     
    -baghira2- a Delta-7925H tohle ocenili.