Zpetná vazba Diskusia: Večné rozšírenie Black Light

Diskuze na fóru 'Diskuze o hře / zpětná vazba' zahájená uživatelem Punisher, 5/11/20.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    Imperátor[CZ1] - snad to bude podla serie horucky. Tak FAQ nam poslala centrala BP. Ja som k tomu vytvoril len zoznam jednotlivych vln, aby si to vsetci hraci mohli pozriet a pripravit sa na to, co ich v brane caka ;) Zamalicko
     
  2. Ta brána je tu napořád a nevím co byste chtěli víc? To že to uridium po 98 vlně nepadá je dobrá balanční věc, protože by tam jinak byl každej 24/7 a to CPU není až tak těžký získat. Na farmení Rinusku je to bomba, protože ti Attendi jsou tam od začátku cca 10x lehčí (jen nějaký) jinak odměna by mohla být za bosse cca 5k A-BL a ne 50ks to je opravdu směšné...
     
  3. Spectrum

    Spectrum User

    Nápad na bránu je super, hlavne ako forma získavanie rinusku, čo je najmotonejšia (alebo skôr najnudnejšia ) vec čo musiš v hre robit ak chceš byt silnejší... nápad obmedzit bránu je dobrý... 75K uridia za 1 run... v lowke ak ju dá hráč na solo aj s falconom je 36K uridia.. tak si to vyrátajte.. proste nová lowka ktorá je lepšia.. Jediné čo mi vadi na bráne samotnej je to že hráč nema motiváciu ist vyšie... uprimne kvoli modulu robit 300 vln premna nema zmysel.. keby to spravili tak, že uridium by nebolo obmedzene vždy ak hráč danu vlnu ide prvý krat, bolo by to super.

    Napr. Idem prvý krat spravím po vlnu 250 za všetko mam uridium a nasledne umrem a idem znova, druhý krat by som dostal len 75K urka, a po vlnu 250 by som uridium nedostával a následne 251 až pokial sa dostanem zase ano.. nech ma hráč motivaciu... takto to je plytvanie municiou.. a kvoli rinusku sa mi to neoplati, pretože po vlnu 100 to mam aj z rinuskom aj s urkom :D

    Dalšia vec čo už tu niekto písal, je tá nova loď a nové moduly, celá táto mechanika s nestabilnými modulmi je uplny game changer.... Na discorde som čítal že pár ludí droplo prienik štitu 12 až 15 % na osiris či jak sa vola ta nova lod, to je 24-30 % prienik štitu.... + 20 motyl a štity v tejto hre su uplne k ničomu.. ked do toho prirátam ten uplny garbage PET HP link... tak asi ani nema cenu snažiť sa pre nič ine v tejto hre.. A to sú tu rôzne ine kombinácie... napr. cyborg s dmg modulom bude zase OP... Celkovo všetko stráca zmysel, cele usporiadanie tried lodi... rýchle lode ak hráč nema moduly su zbytočne pretože ich výhoda je negovaná nejakým modulom ktorý si ktosi dropol a je rýchlejši alebo rovnako rýchli ako hráč na lodi na speed... povedzme osiris x2 staty dokonca... alebo iné lode.. proste nevýhody silných a "tažkých" lodí sa daju teraz krásne obisť pri troche štastia.. kto ma viac modulov je väčši šéf... toto je momentálne logika tejto hry..

    Je to zvláštne.. ale malo by to mat aj nejaký limit tie moduly takto je to na nardom cele... a čerešnička na torte.. ak nekto dropne 8+ % vyhýbanie na mimesisku tak ma znovu nesmrtelnost ktoru jej koncom 2018 vzali pretože existuju už 2 moduly na vyhýbanie ktoré dávaju každý 5 % t.j. 10 %, Hviezda dáva 5 %, Schopnost dáva 65 % a Profil pridáva 12 % = 92 % vyhýbanie pred nestab. modulmi.. teraz?? Stači kus štastia a hráč ma 100+ a može si drandit vesmirom ako za starých mimesiskyných časov..
     
  4. ZOHAN

    ZOHAN User

    Pořád zde zůstane lodička jménem spearhead a její schopnost ''JAMX'', ale spíše mou osobu děsí lagy a lagy ve hře a hlavně v bránách o víkendu i na mapách?
    Čím to asi bude?

    P.S. už někomu padnul lepší modul?
    [​IMG]

    https://ctrlv.cz/shots/2020/11/09/JRFP.png
     
    Naposledy upraveno: 9/11/20
    jano2 tohle ocenil(a).
  5. Spectrum

    Spectrum User

    Presne o tomto som hovoril 10 % speed na solace(dokopy) a rýchle lode možu rovno odstranit z hry :D pretože tie mali zmysel hlavne pre slabších hračov aby mohli aspon utiect.. teraz slabší hrači nebudu mat moduly a silnejší ano a silnejší budu rovnako rýchli (alebo aj rýchlejši) ako hrači na rýchlich lodiach.. :D super BP... to vám vyšlo, beztak to nema na orcus..

    Jamx tu bude.. ale chcem vidiet kolko ludi to začne použivat proti mimesis, nehovoriac o tom že si to bude zase dávat na solo klanove zakladne čo bol najväčši problem tej schopnosti.. alebo na solo rôzne npc ako mindfire.
     
  6. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    ZOHAN - to je hodne luxusny modul. Takze mozeme ocakavat dalsie staznosti hracov, ze tvoja Solace je rychlejsia nez ich a pritom maju tiez modul na rychlost. "skvele"

    Spectrum - keby len zakladne, ale ako spominas, nebude problem dat aj take NPC ako je Behe. Invoky tiez solo a bez prenosu behom par sekund padnu.
     
  7. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    •ŞĦΘCK▪ - co ma spolocne smerovanie DO s touto akciou? OT som ti zmazal. No odpoviem ti jednoducho, ze pouzivanim klienta v buducom roku, by mali zmiznut programy. Na aku dobu to bude, to ti neviem povedat, ale urcitu dobu by nemali lietat ziadne programy v hre. Dalsie prispevky mimo temy budu zmazane tiez.
     
  8. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    Diskusia ohladne klienta prebieha inde, tak svoj dotaz poloz tam. nebudeme tuto diskusiu zahlcovat OT.
     
  9. ZOHAN

    ZOHAN User

    jano2 a =*XXX*= tohle ocenili.
  10. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    -baghira2- a ZOHAN - OT som pomazal.
    Kedze tuto hru hram aktivne, tak vidim tabulku tiez a budem urcite urgovat, aby BP zistilo pricinu a v pripade zistenia zneuzitia bugu hracov nie len potrestal, ale odobral ich aj z rebricka odmien. No snad to stihnu do udelenia odmien, co bude uz za par dni.
     
  11. ZOHAN

    ZOHAN User

    Punisher,
    Tady jde hlavně o odebrání získaného rinusku, trasovače, BZ, cti i kreditů, protože žádný odpočet stejně nedostanou...
     
    jano2 a nero3 tohle ocenili.
  12. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    ZOHAN - vsak pisem, ze snad za to dostanu trest, to znamena, ze im budu odobrate predmety ziskane nabugovanim ako tomu bolo nedavno pri inych predmetoch a okrem toho by mali byt zmazani aj z rebricka, pretoze sa stalo a nie raz, ze hraci dostali ban, no v rebricku ostali a ziskali lukrativne odmeny.
     
  13. ZOHAN

    ZOHAN User

    Naposledy upraveno: 10/11/20
    jano2 a nero3 tohle ocenili.
  14. Spectrum

    Spectrum User

    nero myslím si to isté.. nemyslím konkrétne určitu skupinu ale celkovo ked väčšina autopilotov začne robit v nedelu brány.. server to proste nedáva.. schválne som prišiel po polnoci v pondelok už a všetky chyby čo boli cez deň - montáž,prepinanie konfi, prepinanie formacii, rsb mixovanie, lagy... všetko bolo preč a to nebol ani reset.. proste tolko programov v nedelu robí brány že normalni hráči si nezahrajú

    a to bugovanie no krása :D čiže všeci čo sa fakt snažili poctivo a nedostavali ani urko kvoli tomu nebudu mat ani odmenu pravdepodobne...
     
  15. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    nero3 - chapem, ze si rozculeny a nie si sam, aj my ostatni poctivi hraci sme rozculeni, ale na fore sa nebude obvinovat ziaden hrac ani klan z necistej hry. Ak to mas cim podlozit, tak to posli na podporu hry.
    Podnety uz BP dostalo, snad spravia opatrenia skor nez bude vyhodnotenie a odovzdanie odmien.
     
  16. Progyy

    Progyy User

    Zohane zajímalo by mě , jestli pořád jen pláčeš nebo něco zkoušíš , na ge1 to děláme poctvivě X hodin denně a dnes nějaký srandista udělal za 30minut skoro 800 wave , doufám že hráči budou potrestáni . Jinak ano udělal sem hodně cti , ale to bude tím že mam všechny boostery a kraftím na každého bosse 100% booster , to že ty si ho dovolit nemůžeš a postuješ tu moji čest , je docela smutný.
     
  17. ZOHAN

    ZOHAN User

    A kolik vln jsi poctivě udělal dnes?
    Ano já jako poctivý hráč si nemůžu dovolit vůbec nic a pořád jenom pláču.

    P.S. Progyy?? Tak se s náma poděl, kolik hodin jsi poctivě točil to UVk ve vlně 500+, aniž by jsi chytil jediný lag a jediný zásah od NPC, který tě asi zabije na 1 ránu?
    Nebo se mýlím?
     
    Naposledy upraveno: 10/11/20
    jano2 tohle ocenil(a).
  18. Progyy

    Progyy User

    Za 1. Uber krysy jen na bersekerovi, 2 máš ish , za 3. Kdyby ses snažil dostaneš se tam i ty , jen na tu vlnu 509 sem se snažil 17 hodin .
    Dnes sem v bráně nebyl protože sem v noci umřel . A tak nějak to nemá smysl když to ti dva nabugovali.
    A kdybys hrál ge1 aktivně a nestěžoval si na forku nebo nehrál furt jak naivka na GE2 tak bys věděl že ge1 jede krásně plynule :)
     
  19. ZOHAN

    ZOHAN User

    Děkuji ti za nulovou odpověď o čase točení té jedné uvk? A jaký má dmg?
    A ještě mi napiš, kolik hodin denně spíš, nebo na do stats mají nepořádek v datech?:rolleyes::rolleyes::rolleyes:
     
    jano2 tohle ocenil(a).
  20. chattt

    chattt User

    Je to mimo téma, ale všimli jste si, že přes noc zmizelo zhruba 30 milionů registrovaných hráčů?.... alespoň to je napsané na přihlašovací stránce, bývalo tam cca 94 milionů a dnes cca 64 milionů .....