Zpetná vazba Diskusia: Večné rozšírenie Black Light

Diskuze na fóru 'Diskuze o hře / zpětná vazba' zahájená uživatelem Punisher, 5/11/20.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. Na GE2 jsem dostal odmenu a odmeny na dalsi tyden se zmenily. Prekvapive zjisteni :D.

    Nicmene zustava otazka jak je to s resetem brany? Hraci na chatu tvrdi, ze pokud neztratite zivot, tak pokracujete, kde jste skoncili. Osobne jsem to netestoval, nicmene pokud to tak je, tak to dava vyhodu tem, kteri v brane nebouchli.
     
  2. ZOHAN

    ZOHAN User

    Ti, co v bráně nebouchli, tak nic nedostali.:) Logicky přece.
     
    jano2 tohle ocenil(a).
  3. To se asi pletes. Ja udelal x vln a neznicili me, byl jsem v top 100 a odmenu jsem dostal. Od te doby jsem v brane nebyl, tak nevim jak to funguje dal.
     
  4. zdarec1234

    zdarec1234 User

    ¿Jak mám nejrychleji ubrat behemotovi 75.000.000 s dmg 100.000 a štítem 1.000.000?
    -------------------------
    Mohly by se udělat další mise na prometheus laser. Dělat dalších 25 trvá dost dlouho.₹
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 15/11/20
  5. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    zdarec1234 - tak zalezi, co mas za vybavu a cim strielas. Najlepsie je mat cim viac prometheusiek, kedze maju 3,5x vacsie skody proti NPC na BL mapach + A-BL municia (x8 skody proti Behe a Invoke). Dobre by bolo mat lod ako napriklad Solace s modulom na NPC (+15% dmg). A samozrejme v skupine, lebo nevravim, ze sa neda zabit aj solo, ale je to narocne.
    Pokial chces nieco dodat do postu, tak pouzivaj funkciu upravit. Multiposty som ti spojil.
     
  6. zdarec1234

    zdarec1234 User

    Solace a ten modul mám, 10 prometheusů. Problém je ale v tom, že 100.000 ubírám A-BL.
     
  7. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

  8. zdarec1234

    zdarec1234 User

    Nemám apis ani zeus. Aspoň dnes jsem behemotha zničil se členem klanu. Aspoň jsem v 6 klanu, tam už jsou docela dobří hráči. Střílím A-BL.
     
  9. ZOHAN

    ZOHAN User

    Punishere? Chtěl bych se zeptat, jestli hráči, kteří byli v první fázi odstraněni z tabulky této akce budou taky odstraněni z tabulky jiné akce, která trvá celý měsíc?
    Tito hráči využili bugu a získali neprávem a nepoctivě velké množství BZ i cti?
    Zatím nebyl nikdo potrestán a podle tvrzení BP je nefér a má se za takové jednání tvrdě trestat?
    Je tam jako změna politiky, přístupu, nebo to nikdo neřeší?
    Jedná se o měsíční hodnocení top 50-ti pilotů a taky se tam za umístění dostávají odměny?
    Můžete to prosím reportovat BP?
    Děkuji.
    [​IMG]

    https://ctrlv.cz/Vgqj
     
    jano2 tohle ocenil(a).
  10. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    ZOHAN - dane neferove pocinanaie sme nahlasili. BP zmazalo hracov vyuzivajucich bug z rebricka a dalsie informacie zatial neprisli, co bude dalej a ake podstupia voci tomu dalsie kroky. AKo nahle budeme vediet viac, budeme vas na fore informovat.
     
  11. Tak nevim co si o tomto myslet. Hrac, ktery skoncil v prvnim tydnu na 1. miste je momentalne stale prvni s 446 vlnami a datum vedle ukazuje 14.11. 16:26 - tedy cas dokonceni posledni vlny hned prvni den v "sade 2". Za 16h by se tech 446 vln mozna stihnou dalo, ale dle meho nazoru to bylo tak, ze hrac 14.11. mel rozdelanou branu s 400+ vlnami z prvniho tydne, skocil do ni, udelal par vln a zapocetlo ho to do zebricku a je tam doted a nejspise i vyhraje druhou sadu odmen.

    Dle novych pravidel BP se v novem tydnu musi hrat brana odznova, abyste se vubec do zebricku dostali (testovano). Tak se mi tak zda, ze se tu opet neco nepovedlo. :rolleyes:
    Jak to vidite vy?

    [​IMG]
     
  12. ZOHAN

    ZOHAN User

    Jenže tento hráč tu první sadu nevyhrál. Takže to tak nějak funguje, ale bude v tom nějaká chybička když na ge-1 mi svítí v hodnocení vlna 91 a v žebříčku nemám zápis, ani postup a ani pořadí.:(:mad::eek:o_O a jsem fyzicky ve vlně cca 120-130?
    Asi jsem mimo tabulky BP.
    [​IMG]

    https://ctrlv.cz/KU5v
     
    Naposledy upraveno: 21/11/20
    jano2 tohle ocenil(a).
  13. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

  14. ZOHAN

    ZOHAN User

    Asi začal, ale na jiném účtu jsem taky začal v první sadě a postup i umístění se tam zobrazuje správně.
    Takže potom tomu ofiku nerozumím.
    Konkrétně toto :
    Nějak se tato tvrzení protiřečí, protože na mých účtech mi to funguje jinak. Ale je to BP a tak nějak jsem si už zvyknul a nikdo s tím nic do konce akce neudělá, ostatně jako vždy.:rolleyes::rolleyes::rolleyes:
     
    Naposledy upraveno: 21/11/20
    jano2 tohle ocenil(a).
  15. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    ZOHAN - to su oficialne informacie z BP a su si vedomi, ze niektori hraci maju progress z predoslej akcie. Uvidime akym sposobom prebehne spominana kompenzacia. Pretoze kvoli progresu z prvej sady boli ukrateni ini hraci, co znovu zacali od druhej sady.
     
  16. Všimli jste si, jak změnili "horečku" ?? ....a nikde o tom ani slovo.

    Z 20% DMG + 10% k rychlosti udělali 25% Cooldown + 10% DMG :eek:
     
  17. "Kód kuponu byl uplatněn", ale co dal ví někdo? V knize je jen tohle.
     
  18. ZOHAN

    ZOHAN User

    Pokud myslíš tento ''aktuálně platny kod' tak zkus kliknout sem : #61;)

    -*J*A*G*U*A*R*-, Kdyby jsi četl FAQ k akci, tak by jsi věděl, že jsme si všimli.:rolleyes::rolleyes::rolleyes:

    Je to sice napsáno ve FAQ, ale je tam ''drobná'' chybička v překladu u pořadí horeček.
    Akce Posílení lodi bude probíhat ve 3 různých časových úsecích: Během každé z těchto „Horeček“ budou mít různě vybrané lodě k dispozici dodatečný bonus.
    Rozvrh Horečky:
    Pondělí až pátek: Od 19:00 do 21:00 místního času serveru
    Sobota a neděle: Od 13:00 do 15:00 a od 19:00 do 21:00 místního času serveru
    Horečka 1. série: Od 6. do 13.11.
    Dotčené lodě:
    • Aegis
    • Hammerclaw
    • Spectrum
    • Sentinel
    • Citadel
    • Centurion
    • Orcus
    Efekty: +20 % k vyhýbání / +20 % k ZB
    Horečka 2. série: Od 14. do 21.11.
    Dotčené lodě:
    • Goliath
    • Goliath-X
    • Vengeance
    • V-Lightning
    • Tartarus
    • Hecate
    • Zephyr
    • Centurion
    • Orcus
    Efekty: +20 % k poškození NPC / +10 % k rychlosti
    Horečka 2. série: Od 22. do 29.11.
    Dotčené lodě:
    • Berserker
    • Venom
    • Mimesis
    • Keres
    • Retiarus
    • Centurion
    • Orcus
    Efekty: -25 % k trvání cooldownu schopnosti / +10 % k poškození NPC
     
    Naposledy upraveno: 22/11/20
    jano2, nero3 a -*J*A*G*U*A*R*- tohle ocenili.

  19. Ahááá tak to sorry .. ale musel jsem se někde "vyštěkat" :rolleyes:;)
     
  20. nero3

    nero3 User

    Tak nevím zda se povedlo efektivně postihnout hráče a zda se ještě v tom pokračuje?

    Sice nevím jak točí nekonečnou GG, ale je vidět jak nyní točí Beha a Strokelight Barrage...........

    postaví se k Behemu a střílí ho dokud nepukne. A to dokáží se Solacem.... schválně jsem zkoušel do těchto hráču při tom střílet ALE VŮBEC SE JIM NEPROJEVOVALO POŠKOZENÍ. Takže do toho hráče střílí Behe + ja a hráč nepukne a stále má full HP i štít. Fakt super

    A toto dokáží na BL mapách i proti Strokelight Barrage.... čekají v masku dokud se neobjeví a pak stojí na místě a střílí ho dokud nepukne, Strokelight Barrage na ně může posílat miny, střílet do nich a oni to naprosto v pohodě ustojí se Solacem na vrtačce .
    A to do nich při tom můžu střílet a oni vše vydrží.

    A pro rýpaly.... mix dám přes 300k dmg