Zpetná vazba Diskusia: Večné rozšírenie Black Light

Diskuze na fóru 'Diskuze o hře / zpětná vazba' zahájená uživatelem Punisher, 5/11/20.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    nero3 - a mas video ako strielas do toho hraca a nejde mu dole HP? Kedze BP bude zaujimat to, co sa da preukazat a nie tvrdenia. Ja som videl take programy strielat Behe a pukali. Zatial som nevidel nikoho nesmrtelneho, preto by som si to rad pozrel na videu a samozrejme to posunul vyssie.
     
  2. -baghira2-

    -baghira2- User

    nero3 tež by som rád videl. ako nesmrteľní strieľajú Behemoth a Strokelight a nič sa im nestane.

    Ako písal nado mnou Punisher, bez dôkazu Ťa nemôžu ani zatknúť.
    Ten video-dôkaz, nezabudni vložiť sem: Mediatéka.
    Je však potrebné uviesť: popis aj server.

    Pretože bez tohoto dôkazu, to bude len tvrdenie oproti tvrdeniu.
     
  3. Já jsem "Cíle" na Behemota taky plnil sám....tj, že jsem mnohokrát skončil na portu a musel se vrátit. To samé o druhém NPC ( jak zmiňuje výše uvedený hráč) - pokud mne to NPC-čko sundá, tak se vrátím a dodělám ho. Na tom doufám není nic "nepovoleného" :eek:
     
  4. nero3

    nero3 User

    -*J*A*G*U*A*R*-
    no o tom přeci jsem nepsal :)... když pukneš a vrátíš se ... to je přeci úplně něco jiného
    -baghira2- + Punisher
    vzhledem k tomu že ti hráči co jsem je u toho viděl byli "Turci". tak považuji za zbytečnou ztrátu času je točit a někam to dávat.
    Už to bylo, za ty léta co to hraji, s nimi několikrát řešeno a česká podpora bohužel nemá dostatečnou vážnost aby prosadila trest i u hráčů z jiných zemí.
    A každý má možnost se kouknout na to jak oni tyto NPC točí ... dokonce i admini se můžou přihlásit do hry a podívat se na to :)
     
  5. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    nero3 - nikdy neprislo na podporu jedine video ohladne "nesmrtelneho" hraca. Ja hru hram pravidelne a taktiez som nikdy nevidel , zeby nejaky hrac tocil Behe a bol nesmrtelny... Pokial si zapnes prenos a mas poriadny dmg, tak ho vies dat aj solo. To z hraca nerobi hned nesmrtelneho. Cize pokial nam dodas video, mozeme sa dalej bavit o nesmrtelnych, pokial nie, tak taketo prispevky budu zmazane, lebo cele roky ta ista pesnicka a nikdy ziaden dokaz. Len tvrdenie.
     
  6. nero3

    nero3 User

    Punisher

    tak nevím když jsem slepý jak můžu hrát tuto hru?
    To jako myslíš že nevídím zda hráč zapne přenos a jestli použije EMP a ISH a že nevím jaké je max DMG na Solace? A dát Beha solo tím že u něj zaparkuji a budu do něj pálit aniž bych puknul?? no to snad nemyslíš vážně.

    To fakt předpokládáš, že to hraje někdo kdo je slepý?

    ---
    P.S.
    proč se vlastně admini tak vehementně brání podívat se do hry a prověřovat hráče?
     
  7. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    Tak mozno by si fakt mal zvazit navstevu ocneho lekara, ked toto tvrdis a pritom som ti vyssie uz napisal toto (dokonca v 2 prispevkoch, ze som to pozoroval v hre, ci pri Behe puknu alebo nie):

    Este raz a naposledy, kym nedodas video, tak budu tvoje prispevky na "nesmrtelnost" hracov mazane a udelene body za nerespektovanie pokynov clena timu. Ja som ochotny debatovat a rozoberat veci z hry, ale nie neustale citat spam o tom istom bez jedineho videodokazu.
     
  8. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    Ja som admin fora a mojou ulohou je pomahat hracom tu na fore v ramci hry a taktiez dohliadat na pravidla tu na fore. AKo som uz pisal vyssie, pokial nedodas video, tak viac sa na tuto temu nemame o com bavit a kedze to stale riesis, ohanas sa tu, ze kto si ty a nerespektujes ani pokyny od spolocnosti BP na poskynutie videodokazu pri takychto veciach ako je udajna "nesmrtelnost" hraca a neuposluchol si ani pokyny clena timu, tak ti mazem prispevok a udelujem body.
    Znovu opakujem: Bez videodokazu "nesmrtelnosti" hraca budu mazane prispevky, pretoze BP a aj my chceme dokaz, s ktorym bude mozne pracovat a nie len nekonecne tvrdenia!
     
  9. *RimmerH*

    *RimmerH* User

    Zdravím tak já k akci : horko těžko vydělávám na montáž Věčného CPU a tak bych se rád usvědčíl jestli to CPU mi už zůstane nastálo k otvírání brány, že není na jedno použití :)
    Ps. Další výrobu bych už nedal nebo spíš vypustil ...
     
  10. ZOHAN

    ZOHAN User

    1 cpu, 1 brána, 1 život v ní, bohužel
     
    *RimmerH* tohle ocenil(a).
  11. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    *RimmerH* - CPU na stalo?? Ved to by hraci boli takmer stale v tej brane, kedze sa tam da pekne zarobit ucko a rinusk. Nuz je treba nieco preto urobit, aby hrac zmontoval tu branu.
     
  12. ZOHAN

    ZOHAN User

    hraci? on to ještě i někdo hraje?:rolleyes::rolleyes::rolleyes:
     
    *RimmerH* tohle ocenil(a).
  13. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    ZOHAN - no niekto predsa len ano, pred chvilou som videl ako jeden hrac, ktory nema v laske advent strielal ostatnych na Invokoch ;) Ja som sa zas mordoval v eternalke a zbieral fragmenty na dalsie :) Som zvedavy, co mi prinesu nestabilne moduly rady 2 po vycrafteni.
     
  14. ....včera jsem váhal jestli si mám koupit X2 modul a jakej typ. Dostal jsem radu, abych raději nakoupil Dekodéry Black Light a zkusil štěstí. No je fakt, že je to asi lepší alternativa, než si vyrábět jeden modul v "montáži" s nejistým výsledkem o_O.
    Dostal jsem za téměř stejné množství "Black Light Shard" mudulů 5 ;)
    ( 2x-X1, 2x-X2 a 1x-X10 ) sice se mi žádný nehodil :(, ale domnívám se, že je tato šance zajímavější.
     
  15. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

  16. ....to právě vůbec :mad: - 8x Zeta během 3 dní a nic !! + Všichni dostali na Cyborga modul z "cílů" a já dostal na X-Goliho a Revenge. :mad:
     
  17. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    -*J*A*G*U*A*R*- - vsetci urcite nie. Mne len na jednom ucte padol modul na cyborga, na dalsich mi nepadol. Taktiez ani niektorym spoluhracom nepadol ziadny modul na cyborga.
     
  18. pichlace

    pichlace User

    co je ten dekoder black light
     
  19. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

  20. tomruza

    tomruza User

    Cau myslite ze je mozny vyrobit a nebo z bedny vzit nestabilni modul na cyborga?
    Take uz jsem z cilu videl par cyborgu s modulem bouzel ja mezi ne nepatrim :D