Zpetná vazba Diskusia: Večné rozšírenie Black Light

Diskuze na fóru 'Diskuze o hře / zpětná vazba' zahájená uživatelem Punisher, 5/11/20.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. ZOHAN

    ZOHAN User

    Proč zrovna na cyborga. Když dostaneš dobrý modul na orcuse nebo na centuriona, rázem máš nejsilnější, nebo skoro nejrychlejší loď ve hře a to nemluvím o bonusech na čest nebo dmg na npc.
    Zcela mimo moje chápání. Dokonale vyvážená hra i schopnosti lodí.
    Random moduly a random bonusy, Kdepak asi BP čerpal inspiraci.:rolleyes::rolleyes::rolleyes:
     
    Gurmán tohle ocenil(a).
  2. pichlace

    pichlace User

    takže mám vyrábať modely X2 ale na aké lode ich ide vyuzit
     
  3. ZOHAN

    ZOHAN User

    Když mi padají moduly i na phoenixe a bigboye, tak se obávám, že moduly padají skoro na všechny lodě.
    U každého modulu, který je systémem vybrán náhodně, máš i napsáno na jakou lodičku, nebo lodičky je určen.
     
  4. Gurmán

    Gurmán User

    přidávám se k negativní reakci na moduly. Jednak je to hrozně neférové, že každý dostane něco jiného a druhak ty hodnoty jsou úplně mimo.

    Osobně jsem dostal moduly na nostromo, bigboye, citadel, vegu a podobně + modul na cyborga (de facto jediný použitelný). No a pak potkávám lidi, kteří mají +12% na průraz štítu na orcus (takže +24%) = štíty neexistují. Další lidi mají +20% bonus na laserové poškození do hráčů - orcus = +40%. Dostal jsem šlupku za 320k bílou od lodě orcus. A ne, nebyl to mix...

    to si takhle lovíte botery na motýloj se 700k HP a najednou orcus. Než kliknu ishield, pet link, emp nebo cokoliv, jsem na stanici... Co asi mají říkat hráči, kteří mají třeba slabší loďku než já. To ta hra musí být úplně k vzteku.

    A nejhorší na tom je, že se těmto lidem nemusím nikdy výbavou vyrovnat, protože BP se rozhodlo hrát loterii s modulama...
     
  5. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    Nuz BP sa rozhodlo, ze pridaju moduly s nahodnymi statmi, co by nebolo zle, ale je pravda, ze pokial padaju moduly aj na dmg a nie s malymi hodnotami, to moze opat poskodit vyvazenie hry. O tom, ze niekto ma vysoky prienik stitu a s motylom ignoruje velku cast vasho stitu na kruhu je zial velmi neprijemne. Jedine, zeby konecne pridali nejaku redukciu dmg od hracov do hry bud vo forme modulov alebo inym sposobom.
     
  6. Do restartu:)
     
  7. josef402

    josef402 User

    nes ho seberes,po ukonceni o znovu prihlaseni do hry to nemam paru:oops:
     
  8. Díky, ale potreboval by som to vedieť naisto a najlepšie od admina.
     
  9. coolmen

    coolmen User

  10. ZOHAN

    ZOHAN User

    Tak hlavně nezapomeň na neohlášené občasné a nenadálé restarty v průběhu dne.;)
     
  11. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

  12. bufinek

    bufinek User

    Punisher ahoj, neplánuje BP spraviť túto eternalku aj nejakú "Lite" verziu?
    Ja osobne som jeden z tých full, ale z tej novej brány si tam "nováčikovia" ani neškrknú.
    Je to troška smola, pretože v poslednej dobe som nevidel žiadnu akciu, ktorá by pomohla viac nováčikom, skôr iba nám fullkám.

    To odrádza nových hráčov, pretože fullky si toho nahromadia ešte viac a odnesú to zas iba slabší hráči.

    Bolo by podľa mňa na mieste ( a isto nie iba podľa mňa), keby bola akcia zameraná hlavne na slabších.
    Dať nejaké odmeny, ktoré im pomôžu k progresu a nám dať do cielov či odmien nejaké pekné zberateľské desingy :)
    Ale na ľode, čo sa používajú a nie na tu veľku kravu, čo ste dali do kalendara ten frost desing.

    Toľko mojich myšlienok. :)
     
  13. josef402

    josef402 User

    kdyz sem zacal pred 11 roky tak byla vzdy1 verze a nic si nedostal zadarmo, na vses musel sis tvrde nahrat nebo dolace, takzes nato nemels taks tam nesel a o tos drels ve hre abys byl lepsi s lodi a priste mohl jit .vcil jen kazdy:eek::eek::eek::eek: ze nemuze nema a je moc slabej i ja sem zacinal a nebyl sem v zadnem kl.a nejsuo_Oa us mam vse:rolleyes:
     
  14. Gurmán

    Gurmán User

    Jenže Josefe, před 11 lety stačilo jednou koupit 330 000 urka na MHH a měl jsi full účet. Případně rozdíl oproti dosažitelným laserům kreditové řady a nejlepším LF3 nebyl tak markantní. Nebyly 8. a 9. letoun, nebyly spatany, herkuly, nebo havoky a tak dále...

    Jinými slovy - v dávných dobách mohl i nováček utéct full lodi, protože maximální dmg bylo +/- okolo 20 000 na ránu. Dneska? I hráči, kteří by hráli stovky hodin nemají proti full lodím absolutně žádnou šanci. Sám nemám ani všechno nejlepší, ale na první mix ti tam pošlu 500 000 damage, což odrovná téměř kohokoliv, kdo není full.

    A všeobecně je současná meta postavená na tom, kdo dá první ránu, vyhrál. Jediné, co to může zvrátit je, pokud druhý hráč nemá k dispozici PETlink :)

    Takže za mě ano, cokoliv co pomůže nováčkům. Celkově si myslím, že odměny jsou špatně postaveny a progres získávání výbavy by měl být pro nováčky rychlejší.
     
  15. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    bufinek - nie neplanuje, nie vsetko je robene pre novacikov. V hre je nutne dosiahnut urcity progress, nez clovek bude moct ziskat niektore predmety a myslim si, ze je to spravne. Tak to funguje aj v inych dobrych hrach, ze nieco musis dosiahnut a nemozes ist hned vsetko ako ostatni. Pokial novacik na nieco nema, ako je ta nova brana, tak musi viac makat na sebe predsa. A nesuhlasim s tym, zeby nic pre novacikov nebolo, taky agatusov prielom, ktory je aj na dolnych mapach je praveze pre novacikov a aj som videl mnoho flaxacov ako tu akciu robili.
    Treba si konecne uvedomit jednu zakladnu vec, ze Darkorbit je hra na dlhsie a nie mysliet si, ze za 2 dni mate full ucet. Kto v hre nieco nema, tak musi na tom proste makat aj dlhsiu dobu, aby to ziskal. Cize ked cosi v hre chces ziskat, musis samozrejme preto nieco spravit, co je aj dobre, inak by nase dlhodobe hranie a makanie na fullkach bolo zbytocne, keby dosiel novacik a mal to hned.
     
  16. *RimmerH*

    *RimmerH* User

    Punisher
    "U příležitosti uvedení galaktické brány Věčný Black Light proběhne speciální akce s žebříčkem Black Light a posílením lodí, bitevní permanentkou a novými předměty."
    Chtěl jsem se zeptat jestli tato akce bude opakovat a nebo zůstane už jen samotná brána BL. Nejsem tak silný hráč a nestihl jsem nasbírat fragmanty na výrobu Věčného CPU a tudíž i získat v permanence loď Orcus. Chtěl jsem před skončením akce tedy loď zakoupit, ale už jsem ji v obchodě nenašel. Byl tam jen "Balík lodi Black Light" a z popisu nebylo jasné zda se jedná i o loď nebo jen o balík k lodi.
     
  17. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    *RimmerH* - mohol si sa pripadne spytat podpory alebo tu na fore na ten balicek, ked si nevedel, pripadne si ho rozkliknut a malo by tam byt uvedene, co presne dostanes kupou daneho balicka.
    Momentalne nemame informacie o opakovani akcie, ale ohlasy su viacmenej pozitivne, takze predpokladam, ze akciu BP zopakuje, ale pochybujem, ze do cielov zaradia znovu lod Orcus.
     
  18. *RimmerH*

    *RimmerH* User

    Punisher právě že to nebylo jasně napsané jestli je to i s lodí .... cituji : "Balík lodi Black Light" Orcus dokáže z nestabilních modulů vytáhnout to nejlepší. Čapni tenhle specialní balík Orcus který obsahuje 2x šfru BL, 3x dekodér BL .... o lodi nic jen tam byla zobrazena. Takže jsem si nebyl jistý jestli se jedná i o loď nebo jen ten balík k lodi. Máš pravdu zeptat jsem se tu mohl :rolleyes: