Zpetná vazba Diskusia: Večný zväzok

Diskuze na fóru 'Diskuze o hře / zpětná vazba' zahájená uživatelem Punisher, 9/2/21.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

  2. Jaká je šance, že bude Solaris v obchodě? :D
     
  3. latanum

    latanum User

    Já jsem na globální americe 4 takže nezničím ani jediné latanum, poněvadž já v noci nehraju.
     
  4. ZOHAN

    ZOHAN User

    Proč zase BP klame zákazníky této hry?
    [​IMG]
    Tyto moduly na GA nejsou v montáži a na GE-2 jsou v montáži pouze některé?
     
    cernakockanamasle tohle ocenil(a).
  5. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    ZOHAN - vo FAQ su uvedene len dva moduly v montazi. Ostatne sa daju ziskat z cielov alebo vymenit za bojove kluce.

    upload_2021-2-10_20-35-13.png
     
  6. Ahojte padli niekomu moduly na Cyborga?
     
  7. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    Rasputinn13 - myslis z tych novych modulov alebo celkovo? Pretoze ja som uz na cyborga par modulov ziskal.
     
  8. myslel som z tých nových.....
     
  9. loputa97

    loputa97 User

    Měl bych dotaz :) Pokud zakoupím bitevní permanentku poté co jsem splnil mise, dostanu zpětně i tu odměnu, kterou jsem bez ní nedostával? Nevěděl jsem, že je permanentka za uridium, tak jsem to vše splnil a teď bych to chtěl vrátit, abych to nekupoval zbytečně, přeci jen je to 200k :D Díky.
     
  10. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    loputa97 - ano dostanes aj kluce za splnene ciele, avsak musis kliknut na vyzdvihnutie, co sa ti zobrazi v cieloch ikonka.
     
  11. niesom nevdačny ale v ulohe Cile - Zraneni je naozaj odmena 1 raketka PL 3030 ?
     
  12. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

  13. Pitrs73

    Pitrs73 User

    za mne zas akce pro botery kazdy den sleduju jak si jen prenastavili program na jine npc sem tam to zapnou a event hnusi nam poctivejm hracum vzdy kdyz uz si reknu nemuze byt hur BP mne presvedci ze jde zajit jeste dal:(
    ve hre mi prijde ze je to svatek machrovani nenavisti a arogance
     
  14. loputa97, vítej po 4 letech na fóru :D.
    Přesně tak, stanovení nových milníků je cílem BP. A spokojenost platících zákazníků.
     
    Naposledy upraveno: 13/2/21
  15. Auron

    Auron User

    Ahojte, možno hlúpa otázka no potrebujem sa po tej pauze trochu zorientovať :(. Tie moduly pre zlepšenie lodi, ktoré sa dajú vymeniť za kľúče... to znamená že fungujú len pre Centurion a (tú druhú ľod, teraz si nespomeniem) alebo budú fungovať aj napr. pre Cyborga? Preotže sa tam píše, že majú väčšiu šancu fungovať na lodi Centurion atď. Zasvätí ma do tohto prosím niekto :oops:. Nemám ani len tušenie, ako to funguje. Ďakujem.
     
  16. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    Auron - pri ziskani tych XT modulov je vacsia pravdepodobnost, ze ten modul bude prave pre lod Centurion alebo Orcus. Ale moze sa stat, ze padne na nejaku nahodnu lod/lode. To sa uz dozvies po jeho ziskani na ktory typ lode ho mozes pouzit.
     
  17. Auron

    Auron User

    Aha, okay chápem. Ešte sa keď tak spýtam, všetci si chvália Berserker, že je to dobrá loď. No pre mňa, pre starú školu... prečo? Prvé čo ma odrádza je 5 slotov na laser a naozaj neviem, čo tento nedostatok môže vyrovnať :D.
     
  18. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    Auron - zalezi od toho na co potrebujes tu lod. Na farmenie to moc super urcite nie je (okrem eternalky vo vysokej vlne), ale na boj to nie je zla volba, ak si si precital ake schopnosti ma, tak urcite budes vediet, preco si ju nejeden hrac zvolil ;)
     
  19. Auron

    Auron User

    Ja by som nadviazal ešte na tie moduly pretože som si ich zopár vyrobil. No a čo povedať. Teším sa, že na mape stretnem big boyov s dmg na x4 cez 150k... Včera sme skúšali so spoluhráčom a mix 260k bez sepromu na Orcuse. Tak to je vážne bomba. Zasa niečo, čo bude mať priaznivý dopad na hru :mad:. Rovnako ako to vyhýbanie... strieľam minútu cez celú mapu a aj tak mi odletí pretože všetko MISS... Katastrofa. Vážne celé zle :(.
     
  20. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    Auron - nestrielal si nahodou mimesis? Ak mu padli moduly na vyhybanie, tak moze byt v podstate zas "nesmrtelny"