Zpetná vazba Diskusia: Večný zväzok

Diskuze na fóru 'Diskuze o hře / zpětná vazba' zahájená uživatelem Punisher, 9/2/21.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. neneman321

    neneman321 User

    Sygauras v podstatě máš pravdu, ale stačí si pár dní počkat a x-2 budou zase prázdný, bývá to tak každý rok touhle akcí, že si elitní hráči plní 900 NPC do úkolu a tak jsou x-2 plné, také sem elitní hráč a také si to půjdu dělat pak na x-2, kde ty NPC máš rychle z krku, prostě jdi plnit jiný úkoly a vydrž. Já si nejdřív dělám saturny, protože ty se pak budou těžko shánět a bude o ně boj.
     
    -baghira2- a FrOg!_Is_Back_[SvK] tohle ocenili.
  2. *RimmerH*

    *RimmerH* User

    -baghira2- tohle ocenil(a).
  3. *brutus*

    *brutus* User

    *RimmerH* nejspíš se uklikl a myslel npc Styxus
     
    -baghira2- a *Firefox1* tohle ocenili.
  4. neneman321

    neneman321 User

    Nikoli pánové, na PVE jsou NPC saturn, které se počítají jako by ste zničili hráče a přitom nepřišli o PVE mód, vždy když je akce poškodit hráče, začínám právě těmi NPC, než se na ně vrhnou vláčky.
     
    -baghira2- a *Firefox1* tohle ocenili.
  5. Pokud máš klan stačí někomu poslat war a vzít si aegis nebo jinou loď a nechat se pořád dokola poškozovat od bitevní stanice :DDD

    Server PVE kde máš ochranu a nikdo tě nemůže zničit jsou tam NPC typu saturn z kterých padá čest, BZ, urko od 200-1000 jednotek a taky seprom který se dá využít na rakety, štíty a laser :)

    Na jiných serverech jsou hráči které zničíš a dostaneš do úkolu ale to stačí mít munici a jít na 5-3 mapu kde jich je dost :)

    na PVE se saturny počítají jako enemy hráči do úkolu, i na cíle :) což je fajn, když máš pet protokoly boxy 3% otevřené a booster 25% kořist tak padá kolem 1500 - 2500 sepraku
    To citadel na PVE je lepší tam je kolem 10.000 sepráku :)
     
    *RimmerH*, *Firefox1* a -baghira2- tohle ocenili.
  6. neneman321

    neneman321 User

    Charlie klan nemám, rád létám sám a pro zábavu a pro relax, ne proto abych musel řešit nějaký války a na to abys mohl dělat poškození do úkolu u stanic ho ani není třeba, stačí zajet prostě s lodí k nepřátelské stanici :D
     
    *Firefox1* a -baghira2- tohle ocenili.
  7. Drift1

    Drift1 User

    Kolotoče a vláčky jsou zpět...permanentku doplním postupně. Co se týká odměn sbírají se dobře a je i výhoda že pokud střílí váčky ty velké npc vždy boxík připadne mě v 80 procentech což je hezké...zkusím se věnovat spíše astrálce...jen ty body už tam nesmyslně lítaj nahoru.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  8. *RimmerH*

    *RimmerH* User

    Díky za vysvětlení saturny neznám, na serveru PVE nehraji ...
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  9. -baghira2- a *RimmerH* tohle ocenili.
  10. zdravim no ako sa dalo ocakavat tak zas to nieje dotiahnute tak ako by malo katdy den su problemy ale inak akcia super len by si niekto mohol dat viac namahy aby to vsetko klapalo tak ako ma
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  11. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    wulfric666boos - cez vikend netreba cakat zlepsenie, vtedy je osefovany zial len payment. Uvidime, co bude cez tyzden, lebo podla informacii sa to riesi a nemalo by uz dlho trvat, aby sa problem vyriesil.
     
    -baghira2- a Tess tohle ocenili.
  12. Sygauras

    Sygauras User

    Takhle nespravedlivou akci jsem ještě neviděla.
    U těch Aregátusů, alespoň padá jen jeden druh těch úlomků takže bossáky extra netřeba sestřelovat ale tady padají 2 rozdílné a mám jich hodně silný nepoměr takže je potřeba to "dorovnávat" bossmimi.
    Teď jsem na x-2 hodinu čistila mapu od těch malých abych si picla bosse - sama jsem si počítala a jen já jsem sundala 78 Lanatum ale jakmile se ukázaly Bossové, nedostala jsem nic protože "kouzlo" ... kolem 10 lodí a já nula nula nic. Proč se odměna nedělí i počtem sestřelených Lanatů ?
    Nemá fakt smysl tady plnit jakékoliv akce.
    Kdyby alespoň v montáži bylo pár munice za jedny nebo druhé ty úlomky ale takhle nemám šanci si nic vytvořit.
    Jako jo hned na začátku jsem měla kliku na asi 5 bossů, takže mi naskočilo hodně rychle na ty žlutou JOB munici ale od té doby to látám jenom z těch prcků.
    193 / 52
     
  13. Ludia dostali ste 50 IAC z cielov ? v Denníku sú v montáži nie :D
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  14. *RimmerH*

    *RimmerH* User

    jsou jen v cílech
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  15. ZOHAN

    ZOHAN User

    A jaký problém bude teda BP v týdnu řešit?
    P.S. Spustíme agatusy!
     
    *Firefox1* tohle ocenil(a).
  16. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    ZOHAN - az pride dalsi oznam, tak sa o tom hraci dozvedia, momentalne nam nikto nic viac nepovedal k opravam.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  17. Tak zde jsou moje statistiky na server PVE :)
    Akce je celkem dobrá bez problému stačil hrát celý den a udělat skoro všechny cíle :D

    Získal(a) jsi 1 Solaris.
    Získal(a) jsi 50 Regulátor axionových paprsků. (10x)
    Obdržel(a) jsi extra-energii do generátoru galaktických bran: 125 x (5x)
    Obdržel jsi 3.000 laserové munice typu RSB-75. (10x)
    Obdržel jsi 4.500 laserové munice typu UCB-100. (10x)
    Obdržel jsi 2000 raket typu PLT-3030. (10x vyplatí se na přesnost raket + premko)
    Obdržel jsi 500 raket typu UBR-100. (10x)
    Obdržel jsi 3000 raket typu PLT-2021. (5x)
    Obdržel jsi 500 raket typu HSTRM-01. (10x)

    A teď bedýnky: (36 ks klíčů)

    Získal(a) jsi 50 Scrap.
    Získal(a) jsi 100 Polychromium.
    Získal(a) jsi 100 Polychromium.
    Získal(a) jsi 50 Scrap.
    Získal(a) jsi 1 DMG-XV02.
    Získal(a) jsi 50 Scrap.
    Obdržel(a) jsi extra-energii do generátoru galaktických bran: 50 x
    Obdržel(a) jsi extra-energii do generátoru galaktických bran: 50 x
    Získal(a) jsi 100 Polychromium.
    Získal(a) jsi 50 Scrap.
    Obdržel(a) jsi extra-energii do generátoru galaktických bran: 50 x
    Získal(a) jsi 100 Polychromium.

    Zbytek byla jen munice, klíče a logdisky :)

    Suroviny co jsem si nasbíral:
    STYX ==) 12.039 ks
    CHARO ==) 12.379 ks

    A teď je na řadě montáž - Lodě a desingy
    Získal(a) jsi 1 Amor Solaris.
    Získal(a) jsi 1 Psyche Solaris.
    Získal(a) jsi 1 Psyche Cyborg.

    Moduly:
    Získal(a) jsi 1 HP-XV01.
    Získal(a) jsi 1 SHD-XV02.
    Získal(a) jsi 1 SHD-XV01.
    Získal(a) jsi 1 SPC-XV01.
    Získal(a) jsi 1 HP-XV02.
    Získal(a) jsi 1 DMG-XV02.
    Získal(a) jsi 1 SPC-XV02.

    Obdržel jsi 10.000 laserové munice typu VB-142.


    Pokud někdo má problém s tím jak si vedu svůj účet je to jeho problém, tohle co jsem tu dal je pro vás jako třeba inspirace kdyby jste nevěděli co si pořídit :) Horší práce mě čeká na GE5 tam to bude horší :D
    Samozřejmě vám výpis pak zase dám jak to budu mít vše hotové :)
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  18. ja som len o tom hovoril že v denníku som mal získané 50 ks ale počet ktorý som mal tak sa nezmenil :/ teda nenavýšil sa o tých 50 ks
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  19. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    -baghira2- tohle ocenil(a).
  20. 497 som mal len potom som musel kúpiť permanentku aby som za klúče vymenil dalších 10 nech mám cez 500
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).