Zpetná vazba Diskusia: Večný zväzok

Diskuze na fóru 'Diskuze o hře / zpětná vazba' zahájená uživatelem Punisher, 9/2/21.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

  2. Ve hře jsem viděl, že jsem "za proskok portem" dostal:
    14.02.2023 - 09:54 Získal(a) jsi: DLB booster poškození (52 hod.).

    Co mi uteklo? Patří to k týhle akci? A neměly bejt dnes nějaký bonus boxy navíc? Nevím, ptám se.

    Edit: tak nějakej DLB prakticky za každej proskok. Asi nějaká "kompenzace" za nehratelnost. Nebo tak něco, ne?
     
    Naposledy upraveno: 14/2/23
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  3. Viete ma niekto zasvätiť do modulov v súčasnosti? Pamätám si to po éru, keď bol Orcus top topov a jeho moduly platili dvojnásobne... teraz je v montáži milión rôznych modulov, samé plusové lode a mne nie je celkom jasné, či je to len trend s tými pluskami alebo je aj pre nich nejaký bonus čo sa týka modulov... ďakujem aj za prípadne nasmerovanie, ak sa to tu už riešilo
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  4. áno lebo som potreboval 3 na lod tak som robil ciele nech už ju postavím a nič :D
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  5. Tak další statistika tentokrát na GE5 :)

    146 klíčů za celý event :) (2 cíle dělat nebudu nemá to smysl)
    Výměna za klíče :)

    Získal(a) jsi 5 Krystal rozvratu. (10x)
    Získal(a) jsi 150 Rinusk. (10x)
    Obdržel jsi logdisky v počtu: 45. (10x)
    Získal(a) jsi 25 Scrap. (10x)
    Obdržel jsi 500 raket typu HSTRM-01. (10x)
    Obdržel jsi 500 raket typu UBR-100. (10x)
    Obdržel jsi 3000 raket typu PLT-2021 (5x)
    Obdržel jsi 2000 raket typu PLT-3030. (10x)
    Obdržel jsi 4.500 laserové munice typu UCB-100. (10x)
    Obdržel jsi 3.000 laserové munice typu RSB-75. (10x)
    Obdržel(a) jsi extra-energii do generátoru galaktických bran: 125 x (5x)
    Získal(a) jsi 50 Regulátor axionových paprsků. (10x)
    Získal(a) jsi 1 Solaris.
    Obdržel jsi 3.000 laserové munice typu VB-142. (6x)


    A teď montáž :)

    Za akci jsem nasbíral:
    STYX ==) 9.072 ks
    CHAR ==) 9.686 ks

    Získal(a) jsi 1 Amor Solaris.
    Získal(a) jsi 1 Psyche Solaris.
    Získal(a) jsi 1 Psyche Cyborg.

    Moduly:
    Získal(a) jsi 1 SPC-XV01. (popisku v montáží se píše že je to pro loď BERK a Solaris ale v inventáři ho nemám )
    Získal(a) jsi 1 DMG-XV02.
    Získal(a) jsi 1 DMG-XV01. (popisku v montáží se píše že je to pro loď BERK a Solaris ale v inventáři ho nemám )
    Získal(a) jsi 1 HP-XV02.
    Získal(a) jsi 1 SPC-XV02.
    Získal(a) jsi 1 SHD-XV01. (popisku v montáží se píše že je to pro loď BERK a Solaris ale v inventáři ho nemám )
    Získal(a) jsi 1 SHD-XV02.
    Získal(a) jsi 1 HP-XV01. (popisku v montáží se píše že je to pro loď BERK a Solaris ale v inventáři ho nemám )

    To je prostě divný tohle i podle deníku jsem to sestavil, sebral a získal ale nikde nic nemám :(
    02 moduly mám ty zůstaly ale 01 prostě nejsou :(

    Tak jsem dosti uražen za tohle :(
    Na PVE se mě to nestalo to jsem dostal vše, ale možná je chyba na straně BP

    Je to můj styl hraní :D
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  6. Ahoj asi blbá otázka ale u lodních Desingů (Psyche+Amor) se píše , že jdou spojit .. poradí mi někdo kde? a jestli to lze? děkuji
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  7. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    -baghira2- a Delta-7925H tohle ocenili.
  8. Děkuji moc za odpoveď.


     
    -baghira2- a Delta-7925H tohle ocenili.
  9. ZOHAN

    ZOHAN User

    Punishere ?? tebou uváděné kompenzace za nefunkčnost hry se týkají vybraných jedinců, účtů, IP adres nebo jen určitých serverů?
    A k výši kompenzací se raději vyjadřovat nebudu, když ji spustili v úterý?:rolleyes::rolleyes::rolleyes::cool::p
     
  10. Tess

    Tess S-Moderator Team Darkorbit

  11. viac menej mi šlo o to či sa to stalo aj niekomu inému a čo s tým dá robiť ale keď sa nedá nič urobiť tak na to som si už zvykol tu je toho viac s čím sa nedá nič robiť ale to už by bolo do inej témy :D
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  12. ZOHAN

    ZOHAN User

    Ano, četl. Píšou, že připravují a že všichni? na ge-2 nic, proč?
    Co má teda pilot dělat, když zase scriptem nic nedostal a ani podpora s tím nepomůže?
    Ach jo, jako vždy.:cool::mad::cool:
     
  13. ENDY1913

    ENDY1913 User

    Akcia super ale tie vlačiky na tichto akciach normalnemu hračovy pekne kazia akciu ktoru davate kedy konečne odpracete tie autička s hry?
     
    -baghira2- a Delta-7925H tohle ocenili.
  14. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

  15. ENDY1913

    ENDY1913 User

    ?a čo to znamena?ved stym nič nerobia každu akciu je to rovnake same vlaky!
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  16. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    ENDY1913 - je to v rukach platenych zamestnancov, my s tym zial viac spravit nemozeme.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  17. ENDY1913

    ENDY1913 User

    dakujem za odpoved
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  18. ZOHAN

    ZOHAN User

    ENDY1913, Nespletl sis hru? já tu vidím lodě a popř. designy a ty vidíš autíčka a vlaky?

    Spíše bych se zeptal, jak vypadá zpětná vazba ohledně astrální brány a zneužívání bugů v ní?
    Opravdu nic?
     
  19. ENDY1913

    ENDY1913 User

    mna zaujima kedy vyriešia boterov a nie dake somariny okolo bugov ma vobec netrapi!!!
     
    -baghira2-, pepan70 a stefan.sv tohle ocenili.
  20. Drift1

    Drift1 User

    Je fakt že vláčky jsou problém. U nás např. klan Seal. Co se týká ostatních dá se to ustát. No lepší by bylo kdyby nebyli. Toho si je B.P. modle mě vědom. Myslím si že to řeší ale jinou stranou. Nechali to zajít daleko takže si myslím že bude lepší pro ně dávat dokopy nového klienta nebo systém. Aby jsme se nedočkali nového hýbání se servery :-D . U astrální brány to nechápu do teď ale vždy skončím na nějakém místě a 15 nebo 25 tisíc urka je taky dobrý :-D. Poslední věc kterou nechápu-letím k bossákům,střelím do nich pár ran a i přes to že tam je několik lodí dostanu boxík..což je krásné.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).