Zpetná vazba Diskusia: Večný zväzok

Diskuze na fóru 'Diskuze o hře / zpětná vazba' zahájená uživatelem Punisher, 9/2/21.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. *Firefox1*

    *Firefox1* User

    všech 5 nej dostávaj
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  2. ZOHAN

    ZOHAN User

    co kdo dostává? já nikde nic nedostal...
     
  3. ENDY1913

    ENDY1913 User

    to by aj mna zaujimalo::):):):D:D:D:D
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  4. Předpokládám, že to byla od *Firefox1* reakce na toto:
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  5. KrtekGE2

    KrtekGE2 User

    u nas na ge2 je to v pohode , par hracov a nic v pohode sa da spravit event . Taky mensi eventik pre vsetkych


    EDIT : Video dolozene mi bolo zmazane ako OT , cize prikladam len video , ako vypada event na GE2 , relativne malo lodi , aj novačik si zalieta . Ospravedlnujem sa za hudbu , mal som tam zapnute niake random DO video :D

     
    Naposledy upraveno: 20/2/23
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  6. *Firefox1*

    *Firefox1* User

    Borec:D
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  7. -Kante-

    -Kante- User

    FAQ: Lodní design Amor Cyborg

    Staň se díky lodnímu designu Amor Cyborg kavalírem kosmu! Ve spojení s jakýmkoliv lodním designem Psyche získá tahle loď 10% navýšení štítů a 5% nárůst zásahových bodů.

    Vůbec tomu nerozumím, jak mám spojit dva designy? Použít se dá jen jeden. A kde získat Armor Cyborg design? V obsahu balíčků, ani receptů není.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  8. Drift1

    Drift1 User

    -Kante- pokud jsi ve skupině a máš jeden design a člen skupiny druhý tak máš ten bonus
     
    -baghira2- a -Kante- tohle ocenili.
  9. Akce nám opět pomalu končí, tak si dovolím to za sebe trochu shrnout.

    Věčný svazek je sice akce, která je díky vláčkům apod. poměrně složitá, ale s trochou trpělivosti a střídáním map se dají ty fragmenty také nasbírat (uznávám ale, že se mi rozhodně nepovedlo nasbírat fragmenty na všechny recepty a už to ani zkoušet nebudu, co jsem si chtěl v montáži prioritně vyrobit, to mám). Musím pochválit, že počet hráčů, kteří dostanou za bossy odměnu byl od minula zvýšen, a také chválím 8 receptů v montáži na moduly (byť mi teda nepadly zrovna nějak dobré, ale i tak jsem za ně rád).

    A teď si dovolím opět shrnout, co mi padlo z boxů (taktika uživatele CharlieSheppard):

    Získal jsem všechny klíče, ale využil jsem koupi designu na Psyche Goliath plus, takže ze zbylých 151 klíčů mám:

    9,000 A-BL
    100 logdisků
    950 šrotu
    130 zelených klíčů
    9,000 UCB-100
    1,050 Extra energií
    1,000 polychromia
    15,200 VB-142
    10,000 uridia (kompenzace za design)

    Moduly:

    SPC-XV02: 9 % šance na zásah raketami -3 % štít pro Cyborg
    SPC-XV02: 4 % ZB a 5 % vyhýbání pro Retiarus
    SPC-XV02: 5 % rychlost -1 % štít pro Solaris plus a Liberator plus
    SPC-XV02: 7 % průraznost štítu pro Liberator plus

    HP-XV02: 7 % ZB 5 % průraznost štítu pro Liberator plus
    HP-XV01: 25 % ZB pro Solaris

    DMG-XV01: 7 % raketové poškození -2 % rychlost pro Solaris plus
    DMG-XV02: 20 % poškození jiným frakcím -1 % rychlost pro Hecate a Goliath plus

    Ve výsledku jsem s odměnami z boxů velmi spokojen, i když je trochu škoda, že se mi tentokrát nepoštěstilo získat fragmenty věčnosti (podle FAQ měly také padat), ale aspoň jsem nedostal ty zbytečné emotikony :D. A s moduly jsem velmi spokojen - vypadá to, že si z Goliath plus udělám PvP loď a další plus lodička bude asi Solaris plus ;).

    Takže za mě to byla, i přes ty nedostatky, poměrně vydařená akce.
     
    -baghira2- a Delta-7925H tohle ocenili.
  10. ZOHAN

    ZOHAN User

    kdy vlastně tato akce končí?
    informace na zadní stránce píšou úplně něco jiného, než ofiko na foru.
    asi chybička v překladu zase?
     
  11. Tess

    Tess S-Moderator Team Darkorbit

    ZOHAN ano akce skončila včera, ale dnes 24.2. jsou k dispozici ještě recepty v montáži.
     
  12. Coach

    Coach User

    Milá Tess, stačilo dát Zohanovi za pravdu, ano datum u akce je uvedené chybně. Protože jinak bezchybný, skvělý a precizní Punisher (nebýt jeho, tak nevím kolik hráčů by zde na tomto fóru zůstalo po zmatených ofikách ala Forkys a spol.) se taky jednou přepsal. Je tam totiž i chybný rok což jsem si bohužel nevšiml ani já.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  13. Coach: Však Zohan, evidentně jedinej, kterej si všimnul tý chyby, mohl, myslím si, ten příspěvek nahlásit a napsat do zdůvodnění, že je tam chyba. To, že tady ze sebe dělá "hloupýho", je prostě jeho styl a nedivil bych se, kdyby ho admin tým už nebral moc vážně :)

    Nic to nemění na tom, že v tom ofiku je vážně loňskej datum, ale myslím, že teď už je to úplně jedno.
     
    -baghira2- a Platan tohle ocenili.
  14. Coach

    Coach User

    Delta-7925H ahoj, to máš asi pravdu...pokud si však toho všiml dříve než včera, kdy psal svůj post. Jinak by to bylo už asi taky bezpředmětné nahlašovat chybu. Zohana znám a vím přesně o koho jde, ale to je fuk, to tu neřešme. Já jen doufám, že si ostatní hráči nenechali proměnění klíčů pernamentky na poslední den jako já :D :D
     
    -baghira2- a Delta-7925H tohle ocenili.
  15. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    Dany datum som uz prepisal, dakujeme za upozornenie. Ako uz Tess napisala, jedna sa o chybu v preklade, obcas nam prijde proste chybny datum a veru ani "bezchybny" Punisher si toho nevsimol, pretoze som datum kopiroval z informacii, ktore nam prisli. Mozno ten clovek videl datum, do kedy su dostupne recepty a ten datum napisal, to uz nevieme. Kto si mysli, ze nam chodia stale spravne cisla, tak pokial ma cz jazyk, nech si pozrie, co je pisane pri osmiu v hre a to uz je tak roky zle ;)
     
  16. To jsem rád, teď zas bude mír.
     
    -baghira2- a Delta-7925H tohle ocenili.
  17. IronWolf

    IronWolf User

    Takže tam nebude ten druhý design na G+ co dáva 10% dmg :(
     
    Cruenta†Ultionem tohle ocenil(a).
  18. Ten je v cílech, ne?
     
    *brutus* tohle ocenil(a).
  19. Punisher at tu akci zastaví, a začnou s vlnou banu. Tohle se vážně nedá hrát na mapě x-8 na jednoho bosse je min 20 aut.
    Nezlob se, ale byl jsem tak otráven, že jsem to minutě vypl.

    Tohle vážně ne, prosím podívej se sám na mapy. Abych se díval na toto, přihlásím až akce skončí.
    Tohle jsou akce za akcí jen pro jednu skupinu.

    Předtím ty boxy, hned další akce. Je to ještě horší. Nevím o co tu jde.
    Takže je mi k pláči, na mám náladu střílet jednoho bosse s 20-30 auty. Ne :mad::mad::mad:.
     
  20. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    •ŞĦΘCK▪ - urcite to napisem do feedbacku a so ziadostou na dalsie vlny banov.
    Treba ist na nepriatelsku mapu a vystrielat to tam a potom by sa k tebe nemali priblizit, zalezi ako to maju nastavene a mozes si robit bossa solo alebo s hracmi, co to hraju rucne. Nic ine neviem poradit, kym neprebehnu dalsie kontroly.
     
    Tess tohle ocenil(a).