Zpetná vazba Diskusia: Vesmírny Pohár 2022

Diskuze na fóru 'Diskuze o hře / zpětná vazba' zahájená uživatelem Punisher, 16/11/22.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

  2. Jak hodlá BP zajistit čistou a férovou akci dle jejich VOP?
     
    pepan70, zdarec1234 a Rolex tohle ocenili.
  3. -baghira2-

    -baghira2- User

    Rád bych se zeptal: Proč se táto akce: Vesmírny Pohár 2022, dřív netestovala na testovacím serveri?

    A když tak čtu FAQ - Vesmírny Pohár 2022;
    tak z toho chápu akurát tolik, že to bude akce pro UFE a FE hráče. A nováčky si toho, opět neužijí.:rolleyes:

    EDIT: Ach jo.
     
    Naposledy upraveno: 16/11/22
    KrtekGE2 a zdarec1234 tohle ocenili.
  4. zdarec1234

    zdarec1234 User

    Přesně tak jak píše baghira. A taky nechápu, jak je to s tou nezranitelností tempesta. Je tam napsané, že budeš na 3 sekundy nezranitelný, a potom dole je napsáno: trvání: 20 sekund. Jak tomu mám rozumět?
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  5. -baghira2-

    -baghira2- User

    zdarec1234 ja tomu rozumím asi tak, že doba trvání je 20 sekund, ale nezranitelnost jenom 3 sekundy.
    Co se týče: té nové lodi tempest.

    Akurát nechápu, proč u té lodi tempest nemohla nesmrtelnost trvat, těch 20 sekund, podle doby trvání.

    EDIT: 3 sekundy také trvá použití ISH - instashield a zmražení soupeře.
    Proč pak u této nové lodi nemohlo být, těch 20 sekund? Ptám se. o_Oo_O

    3 sekundy nesmrtelnosti je přece málo, když přidávali novou loď do hry.
    I singularita cyborga po nerfe zůstala 30 sekund. Co se týče schopnosti.
    https://board-cs.darkorbit.com/threads/vyrovnavaci-patch.110966/
     
    Naposledy upraveno: 16/11/22
    KrtekGE2 a zdarec1234 tohle ocenili.
  6. Z této akce nemám moc dobrý pocit, podle FAQ to vypadá, že naprostá většina této akce bude probíhat na PvP mapách a co se úkolů bitevní permanentky týče, bude naprostá většina určitě také splnitelná jen tam. Takže opět rozevírání nůžek a pro dost hráčů budou odměny z bitevní permanentky dost možná nedosažitelné, ale uvidíme, třeba to nebude tak zlé.

    Co se té nové lodi týče, Tempest mi nepřijde jako zrovna užitečná loď, základní staty sice ujdou, ale její schopnosti nemají v současném DO moc velké využití. Napěťové propojení je vlastně jen řetězový impulz - tech, který jsem snad ještě nikoho neviděl použít. A pardon, ale na první cíl jen jedenkrát 50,000 DMG je výsměch, toho dosáhne i průměrně vybavený hráč s x-4 municí, a abych pak měl štěstí a bylo okolo mě dalších několik hráčů (či NPC) jen kvůli navýšení poškození, to se vážně nevyplatí (mimochodem, o kolik se to navyšuje ani není u lodi specifikováno, takže kdo ví, jakou salvu dostane ten poslední na ráně). Napěťový výboj navýší poškození lasery o maximálně 3,75 % a to je opravdu málo. A napěťová záloha je vlastně jen InstaShield s neskutečně dlouhým cooldownem.

    Tempest mě moc neláká, ale pokud se mi zadaří, asi si ho v bitevní permanentce proměním. Nechci, aby třeba pak už nebyl z akcí ani jinak dostupný (trochu jako Orcus, ten byl zatím, myslím, jen dvakrát).

    Celkově tahle akce zatím vypadá jako jeden velký chaos, ve kterém hráči nebudou vědět, jestli dřív střílet jiné hráče, toulavé piráty, nebo se snažit "dokopat" míč do branky.

    PS: velice se mi líbí, jak to ve FAQ nezobrazuje správně název Binárních-referee botů v nadpisu. Tvrdá cenzura tohoto ožehavého tématu zde na fóru funguje očividně až moc dobře :p
     
    zdarec1234, Kamarád2000 a -baghira2- tohle ocenili.
  7. Bohužel tady je většina akcí nedosažitelná pokud člověk nezná přímo triky jak uspět :) ale proč bych je sem udával když na mapě je stejně 95% automatu a permanentku mají zdarma, já sem schopný to udělat za jediný den i s flaxáčem
     
    zdarec1234 a -baghira2- tohle ocenili.
  8. -baghira2-

    -baghira2- User

    MasterCard..., tak to dokaž. Mě to přídě jako pro začínajícího hráče ve hře, nereálne.
    Flaxáče na 4x pvp mapě vyrupe každý silnější FE hráč. Taková je bohužel realita hry.

    EDIT: První akce tohoto typu byla v roku 2018 Vesmírný pohár 2018.

    K binární referee robotovi, sem našel tyto statistiky tohoto npc:
    https://board-cs.darkorbit.com//threads/npc-zoznam-vsetkych-votrelcov-v-hre.279/page-6#post-922009

    [​IMG]

    [​IMG]
    Platí jenom ta fakta, která se vážou na mapy 4-X. Pro touto akci.
     
    Naposledy upraveno: 17/11/22
    stefan.sv, KrtekGE2 a zdarec1234 tohle ocenili.
  9. -baghira2- tak třeba vláček na který si všichni sťěžují je užitečný, vezmeš si specrhead dáš lyže funkci ultramask a jdeš dávat miny, jednoduchá věc :D ty podvodníci ještě budou brečet, vem si kolik těch lodí zasáhneš i pet se počitá

    Pokud hráč položí minu kamkoliv na PVP v průběhu akce tak se počítají škody a sestřeli pokud mina exploduje ale podmínkou je aby byl hráč na mapě kde se mina nachází, pokud mina zničí hráče přičte se mu k permanentní úloze ale nepřičtou se mu bonusy za sestřel
     
    Naposledy upraveno: 17/11/22
    zdarec1234 a -baghira2- tohle ocenili.
  10. -baghira2-

    -baghira2- User

    Jo již to vidím, s pomocí spearhead prídeš o ultramask položením míny a pak si lehký cíl. :rolleyes::rolleyes:
    Tak to radši ne. To se rovnou vykašlu na celou tuhle akci, jaká je velká. Škoda mých nervů.:rolleyes:
     
    stefan.sv, KrtekGE2 a zdarec1234 tohle ocenili.
  11. Gratuluji BP k vytvoření další akce na podporu "vláčků". Víc netřeba dodávat.
     
  12. Tak, po dvou hodinách mohu směle prohlásit, že toto je ta naprosto nejhorší slátanina, se kterou BP zatím přišlo. Akci naprosto dominují programy a vláčky, k referee botovi se prakticky ani nedostanete, než vás některý z nich sestřelí, a úkoly BP se skutečně točí hlavně okolo mapy 4-4. Nedovedu si představit lov 60 hráčů, když na někoho o samotě tam horko těžko narazíte. Kdyby se dali hráči ničit i na jiných mapách, včetně 5-3, nebyl by problém. Dám si citadel, modul na životy, lyže a budu se na 4-4 minami poškozovat, ať mám aspoň něco do té permanentky, a splněním těch úkolů pro mě tato akce zcela končí. Díky za nic.
     
    -baghira2-, Drift1 a zdarec1234 tohle ocenili.
  13. na 4-4 musíš akorát zůstat nějakej čas, použít emp a 4 jsou na sestřely, takže kromě těhle 4 je to všechno naprosto v pohodě splnitelný pro kohokoli. Pokud nejste úplně tragický, 5 a 15 killů tam dáte taky. No a pokud tragický jste, pak nechápu, proč byste měli zvládnout úplně všechny úkoly.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  14. Reknat415

    Reknat415 User

    Neviete či tie schopnosti Tempest fungujú aj na PVE ?
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  15. -baghira2-

    -baghira2- User

    Reknat415 a prečo by tie schopnosti lode tempest nemali fungovať i na pve?

    Určite platia i na pve, keď u ostatných lodí na pve ich schopnosti sú funkčné.

    Potom by na čo, túto novú loď "tempest" pridávali do hry? Keby to tak nebolo.

    EDIT: Treba si položiť aj túto protiotázku.
     
    Naposledy upraveno: 17/11/22
    KrtekGE2 tohle ocenil(a).
  16. Honzin

    Honzin User

    Ještě musíme rozepsat jakej je rozdíl mezi PVE a PVP a kde se nacházejí tyhle ty mapy .
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  17. -baghira2-

    -baghira2- User

    Honzin No dobře, vysvětlím.

    pve: mapy x-1, x-2, x-3, x-4, x-5, x-6, x-7, x-8
    pvp: mapy 4-x : 4-1, 4-2, 4-3, 4-4 a uber 4-5

    pro touto akci; platí tyto mapy 4-1, 4-2, 4-3, 4-4
    kromě uber, na kterej se nedají plnit cíle eventu..

    Jak PVE tak i PVP mapy, se nacházejí v hvězdném systému.

    EDIT:
    [​IMG]
    Tu sú zobrazené všetky mapy vonkajšieho systému.

    rozdíl:
    pve, z anglického player versus enemy, hráč vs nepriateľ (npc)
    pvp, z anglického player versus player, hráč vs hráč (jiná frakce)
     
    Naposledy upraveno: 18/11/22
  18. ZOHAN

    ZOHAN User

    Honzin, ještě by ses měl zeptat soudruhů z NDR, kam jim vypadla mapa hvězdného systému 5-4 a proč se vlastně mapě uber říká pvp, když na portech je zona neútočení.

    jinak bych se rád zeptal kompetentních osob zde na foru, kdo dělá překlady k akcím, kdo to kontroluje a proč jsou tam takové nesmysly?
    V ofiku se píše o fotbalové ''skupinově orientované munici'', píše se tam o 10-ti speciálních boxících, které vidí hráč co dá největší, nebo nejdelší cestu balonku?
    Nejvíc mne pobavil termín : krédo JAMX.
    no prostě šupa no.:p:D:eek::oops::cool:
     
    KALLES★KEVLAR a *Firefox1* tohle ocenili.
  19. KrtekGE2

    KrtekGE2 User

    Vsetky ciele hotove az na jednu , nechapem preco sa mi znova resetoval cas ze ostan na mape 4-4 ?? To ako ma byt splnene v ten den ??
    No 1 fajn modul mi padol a 17% dmg cita + do hracov , mozno vyuzijem ...

    No zhrnutie akcie , akcia napad bol fajn , lenze majstri z BP asi netusia co sa v hre naozaj deje?

    Botovanie vo vlaciku , asi vieme o koho ide vsetci na CZ smer RIM , regiojet express.
    Toto uz je vrchol trapnosti , ked v hre , v ktorej ide hlavne o PVP musia ludia robit taketo veci ja chapem , ze vsetci do jednoho maju krive ruky ale stale , why ? No o klikackach medzi 40 hracmi v masku po pouziti empy , je docela haluz .
    Najviac normalny mi prisiel asi klan war a lte .

    Quick tutorial ako splnit misiu 60 hracov , najdi si kamarata , nahod si suicide konfu a PET LINK . Odchytavanie po dvoch skupinkach , tie sa easy daju znicit , z masku rsb x4 a hraci su dole .
    Dalej vlaciky sa daju taktiez zabit , kedze iba 1 hrac je real a ostatok oxiduje u najblizsieho turka na kebabe . Vzdy zabit real hraca , emp , ish , pet link , pokial ho date dole , tak klony iba cakaju na hraca , cize to uz neni take tazke zabit , bomby na HP a budu dead .
    Battle pass sa da relativne rychlo spravit , takze hura don .

    Koniec hlasenia , drzte sa v hre a pozdravujem vsetkych ludi , čo nemaju krive ruky a vedia bojovat bez programov . STE SUPER !





    Asi takto niako :):):):):)o_Oo_O



    Preco to nemoze vypadat niako takto ? tu uz ide len o sprostu mentalitu cz hracov

     
    Naposledy upraveno: 18/11/22
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  20. Honzin

    Honzin User

    Přesné a také ať všichni výme kde používat typy baterii cc / a,b,c,d,e,f,g,h.

    pve: mapy x-1, x-2, x-3, x-4, x-5, x-6, x-7, x-8
    pvp: mapy 4-x : 4-1, 4-2, 4-3, 4-4 a uber 4-5
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).