Zpetná vazba Diskusia: Viacúrovňová Aréna

Diskuze na fóru 'Diskuze o hře / zpětná vazba' zahájená uživatelem Punisher, 24/3/22.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

  2. informer

    informer User

    Punisher, Jak BP zajistí férovost akce dle V.O.P a zabrání nepoctivým hráčům užívat podpůrné programy druhých i třetích stran?
     
  3. Zdravím. Rád bych se zeptal, jak to v rámcí této akci bude s pushingem. Předem děkuji za odpověď.
     
  4. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    Je to nova akcia, takze momentalne neviem povedat ako bude BP postupovat, aby zaistil ferovost v hre. Moze sa to vlozit do reportov, len ci bude na to odozva, to je uz otazne.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  5. Tato akce je opět pro elity kteří mají munici a plusové lodě zdarma a bez námahy, to jako fakt ještě vsázejí na ždímání z hráčů? Odměny jsou slabé na to aby se člověk přetrhl, otevřel peněženku a rozčiloval se u toho
     
  6. -baghira2-

    -baghira2- User

    30minutFuč zobral si mi to z pier, už som chcel napísať niečo podobné.

    Punisher taktiež by som sa mienil opýtať na to, ako je zaistená férovosť u tejto akcie v hre?
    Aby sa mohlo rázne zabrániť tomu, aby sa hráči medzi sebou nemohli dohodnúť na zostreloch.

    EDIT:
    Či by sa to dalo trestať, keby sa chceli na tom dohodnúť, aspoň priamo na globál chate v hre.

    Pokým by bolo možné to zaviesť, do pravidiel chatu.
    Pretože dohodnutie sa na pushingu, by malo patriť medzi vážne prehrešky.
     
    Naposledy upraveno: 24/3/22
    rada1967, maronon a zdarec1234 tohle ocenili.
  7. ZOHAN

    ZOHAN User

    A kde to najdu? Chtěl bych si zadarmo pořídit tu solace plus.:)
    P.S. nějak jsem nepochopil ty odměny? kdyby tam nedali nic, možná bych tam i šel.
    A jak to bude s pushingem při této protifiremní akci?
     
    maronon tohle ocenil(a).
  8. No chalani bol som tam ale x krat som padol plnym zivotom jak ten kory mal len cca 30k hp a nehovorim na autolock a pod ficia im osto sest.Bol som vyskusal som koncil som -_-
     
    .ĹoĹ., -baghira2- a zdarec1234 tohle ocenili.
  9. maronon

    maronon User

    Klan WAR to naozaj?? až tak vám tam ..... čakať na bráne vstupu o 8 ľudoch?? kde je chochmes a česť dať šancu vstúpiť so skupinou a potom po nejakých sekundách si to rozdať kde je vyváženosť hry BP??? takú AKCIU môžem ......
     
    CharlieSheppard, -baghira2- a leosacek tohle ocenili.
  10. .ĹoĹ.

    .ĹoĹ. User

    Maronom súhlasím s tebou, absolútne nulová možnosť zahrať si akciu. V momente skoku na mapu útok od viacerých hráčov. Za mňa nula bodov... :rolleyes: Na druhú stranu, aspoň to niektorí hrajú :D
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  11. Marně si celý den lámu hlavu a přemýšlím, k čemu je tato obden miniakce vlastně dobrá?
    P.S. Akční střílečka, válka vlaků, nebo 3 firem?
     
  12. -baghira2-

    -baghira2- User

    Mě zas zajímá, co je tohle za odměnu?

    [​IMG]

    .ĹoĹ. hráč si v té více-úrovňové aréně takřka neškrtne.
    A obdrží jenom 1 kilo urka. I z denních úkolů obdrží víc.

    Hráč pokud by měl motivaci 1 melón urka, snad by vlezl.
    Ale pro 1 kilo urka, to nemá smysl ani pro mě. Nezájem.

    EDIT: Ani odměna pro prvního nejlepšího, není nic moc.
    [​IMG]
    50 kilo urka se dá získat sestřelem npc: Capital a Find.
    Kvůli tomu, tam nikdo jít nemusí. Tohle je ztráta času.
    Seprom, munice se vystřílí. Diametrion se také mine.

    Hráč jako vždy, to prodělá. A nemá z toho ani 1 titul.
    A poděkujme za to BP, jak moc na nás myslí.:rolleyes::rolleyes::rolleyes:
     
    Naposledy upraveno: 26/3/22
  13. toto není akce pro všechny ... je to jen pro jeden klan co si obsadí tu mapu protože hned po portnutí na tu mapu tam čeká cca 10 hráču ne-li víc ...
     
    -baghira2- a zdarec1234 tohle ocenili.
  14. zdarec1234

    zdarec1234 User

    Kdyby radši vrátili UBA.
     
    surgeon22 a -baghira2- tohle ocenili.
  15. Tak ono tam taky bylo spousta neférových věcí. Bug na bugu, ale mě osobně bavila. Však oni to opraví, podívej se na vlákno o UBA...
     
    zdarec1234 a -baghira2- tohle ocenili.
  16. -baghira2-

    -baghira2- User

    ¤¤¤Black_Monkey¤¤¤ ale tohle by se mělo hlásit.

    Stačí se podívat sem:

    https://board-cs.darkorbit.com/threads/diskusia-uba-arena.95946/page-33

    EDIT:

    Aby malo 10 hráčov rovnaký počet bodov vo Viacúrovňovej Aréne je nekalosť;
    ktorá by sa mala trestať podľa VOP za zneužitie bugov v tejto aréne.
    Obchádzajú systém a zhrabnú odmenu, ktorá im nepatrí.
    Správne by nemali žiadnu dostať.

    A áno. Som rozhodne za to, aby sa to hlásilo smerom vyššie.

    Nedivil by som sa tomu, keby v tom mali prsty tí istí, čo kedysi v uba aréne.

    Podľa pravidiel je možné aby na 1 mieste skončilo viac hráčov to je pravda,
    ale aby 10 či koľko z jedného klanu a s presnými bodmi, už je podozrivé.:rolleyes:


    Netvrdím, že sa to diať nemôže.
    Ale s každou novou arénou, je podobný problém.

    Každý chce férovú hru a keď ideme bojovať do viac-úrovňovej arény, tak chceme
    aby bol rebríček poctivý a nie nabugovany bodmi ako to robí niekoľko jednotlivcov.
     
    Naposledy upraveno: 28/3/22
    zdarec1234 a maronon tohle ocenili.
  17. Za mě trapná akce nebo akce co udělalo BP z důvodu kdo bude obcházet systém a mohl dostat ban na účet jak tomu bylo kdysi dávno když začala kruiper brána a během 24hodin na mapách bonus boxy co z nich padaly kolem 80 EE za box taky jsem se pak dozvěděl že to byla past na botky co to nechaly aktivní neustále :)
     
    -baghira2- a zdarec1234 tohle ocenili.
  18. -baghira2- - Pozri si prosim ta prvych 30 sekund videa, co som ti dole prihodil. Video z roku 2018. Myslis ze BP odvtedy nikto neupozornil na to, ze na prvych TOP miestach v akciach moze byt viac ludi ?


    CharlieSheppard
    To si sa teda dozvedel riadnu somarinu.:rolleyes:o_O Pasť na botky.... :D:D:D:D
    Hadam len 1x som zazit, kedy BP zabanovalo hracov za nieco co nedoladilo dobre, a to bolo za neustale opakovanie jednej ulohy na olej v refrakcii, ked prisli do hry cyborgy myslim.
    Kazdy kto mal cas, tak boxiky zbieral, zbieral a zbieral. Ten kto ich nezbieral, tak to potom riadne olutoval.
    Kto ti tuto totalnu somarinu povedal, tak ti zabudol dodat, ze v case tychto "špeci" padania GG bola aj 100% sanca na 200 000k U z krupierky. Vtedy si nevedel co mas ist skor robit, ci zbierat GGcka, alebo robit krupierky a z kazdej si mal 200k.
    PS... V tu dobu nebolo na mapach 99% botiek ako teraz. A velka vacsina hracov tie boxiky zbierala pekne krasne rucne.
     
    Justin●Case tohle ocenil(a).