Zpetná vazba Diskusia: VIP Obchodná Výmena

Diskuze na fóru 'Diskuze o hře / zpětná vazba' zahájená uživatelem Punisher, 22/12/22.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

  2. Sygauras

    Sygauras User

    Četla jsem to asi 85x ale stejně netuším co a jak.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  3. Tess

    Tess S-Moderator Team Darkorbit

    Sygauras jen pokud si zakoupíš jeden z těchto VIP balíčků na hlavní stránce hry Screenshot_2.png , tak se ti tím aktivuje VIP a můžeš pak měnit různé suroviny.
    V herním okně v liště Screenshot_4.png po rozkliknutí se ti zobrazí tabulka. Screenshot_5.png
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  4. Honzin

    Honzin User

    Prosím vás máte tam zbývajíci fotky te zmýněne tabulky .
    [​IMG]

    Takže ano rozkliknul díky .
    Je to tam lákavé že .
    Nějaké položky jsou .
     
    Naposledy upraveno: 22/12/22
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  5. Tess

    Tess S-Moderator Team Darkorbit

    Honzin můžeš si to rozkliknou v herním okně a podívat se. :) Je to pouze jako náhled, protože k oficiálnímu oznámení žádné obrázky nedošly.
     
    -baghira2- a Punisher tohle ocenili.
  6. Sygauras

    Sygauras User

    Tak jsem se podívala, zasmála jsem se, poklepala na čelo a zbohem. Nulový zájem a za ty ceny to je spíše špatný vtip.
     
  7. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    Sygauras - ako myslienka je dobra, ale viacero z nas dufalo, ze sa zbavime nejakych nepotrebnych zdrojov, ktore uz asi nevyuzijeme nikdy ako Tarnom, Trittothrin, Ladovcovy fragment, atd... Dost zbytocnosti, ktore bohvie, ci este clovek niekedy vyuzije a skrz takychto obchod, keby bolo mozne to zamenit za nieco uzitocnejsie, tak myslim si, ze by do toho hraci sli, ale takto pochybujem. Hold kto vie, ci to niekomu bude stat za to si kupit balicek, kedze tie predmety, co su tam bud nie su bohvieco alebo su za premrstene ciastky. Nuz pockame na feedback hracov a budeme to tlmocit na vyssie miesta.
     
  8. Sygauras

    Sygauras User

    Moje původní myšlenka - velice naivní - byla, že tam nasyslím 100 000 Promerium kamenů, 30 000 Sepromu, 10 000 Xenomitu, 5 mega kreditů + nějaký ten Mucosium, Plasmit, Palladium ....... atd. a ono mi to vykouzlí třeba ten desing letounu Carbonite Hammerclav. Ne že tam musím dát 90 000 učka a 25 000 munice. To asi upadli na hlavu nebo co.
     
    -baghira2- a *Firefox1* tohle ocenili.
  9. *Firefox1*

    *Firefox1* User

    Tak tak nejdřív tě oberou o peníze a pak o uridium :rolleyes:
     
  10. -baghira2-

    -baghira2- User

    Nebylo by lepší pro hráče, kdyby to nebylo v platební sekci a za méně uri? Ptám se.
     
    zdarec1234 tohle ocenil(a).
  11. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    -baghira2- - zial my s tym spravit nevieme nic, max poslat feedback hracov. No je to v podstate montaz za real money, kedze potrebujes kupit balik.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  12. -baghira2-

    -baghira2- User

    To chápem.

    Ale väčšina hráčov nad tým mávne rukou a vykašle sa na to, keď zistia aká je cena.
    Nie je to zrovna ideálne a podľa potrieb hráčov.
     
    zdarec1234 tohle ocenil(a).
  13. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    -baghira2- - vsak prave o tom som pisal vyssie. Uvidi sa kolko hracov si to kupi a aj feedback ak bude negativny, ze to v buducnosti pozmenia.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  14. stefan.sv

    stefan.sv User

    dajme tomu ze si balik kupim ale potom aby som dal napr. za jednotku vyprav do GB 65k uridia a 64k municie 3x ked ju v mozntazi mozem mat za 500solidus 5700uridia tak to je dost velky rozdiel nie?tak sa to da porovnat so vsetkym je to predrazene
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  15. ZOHAN

    ZOHAN User

    Tak se mi zdá, že pracovníci BP ke konci roku a všelijakými druhy oslav a výročí si z hráčů dělají legraci, jako kdyby byl zítra apríl.
    Novinka ve hře, kde v FAQ už dopředu autoři avizují chybu v zobrazení a doporučují restart hry?
    Opravdu začínají zkoušet, co všechno hráči ještě vydrží no.
    Pro běžného hráče je tohleto úplný nesmysl, nad kterým nemá cenu se vůbec nějak zamýšlet, i kdybych si chtěl mocí mermo koupit i ten nejlevnější VIP balíček.
     
    *Irenka49•™* a crazysteak tohle ocenili.
  16. Sygauras

    Sygauras User

    Mrkla jsem na to a v podstatě jsem se spletla jenom v jedné věci. Můj odhad byl že nejlevnější balíček bude za 500 a nejdraší za 3000 - to sem trefila. Spletla jsem se v tom že to bude jenom na měsíc :rolleyes:
    Hele na rovinu, tohle je takový nesmysl že nedokážu pochopit jak to mohlo projít ke schválení. Tohle už se ani nesnaží nějak zakrývat že ta firma už tu hru nedělá proto aby ji někdo hrál a nebo zkusil jaký může mít potenciál ale že je to jenom "dejte nám svoje peníze".
    Vlastně mě po přečtení všech těch "výhod" v platební oblasti, překvapuje že je tu něco za kredity a že z NPC ještě neodstranily přísun učka.
    Pokud jsem přečetla všechno co RT za real měnu vymyslelo - což asi ne - tak tohle jednoznačně vede jako nejvíc nesmyslný výpotek. A o takové 4 parníky nejmíň před vším ostatním.
     
  17. zdarec1234

    zdarec1234 User

    Jediné co má možná aspoň trochu smysl je prometheus laser. Když zavřu obě oči, zavážu si je a otočím se.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  18. on to jeste nekdo hraje ? tady je videt ze prachy prachy a pomalu konec. nic co by zmenilo hru k lepsimu . prihlasim se , kouknu do kontaktu ... nikdo online tak to vypnu a to pomalu delaji vsichni .....
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  19. Naštěstí jsou ty VIP odměny lákavé asi stejně tak jako ty Sezónní permanentce (a co se uridia týče tak i docela drahé), takže neplatící hráč o moc nepřijde, ale i tak si dovolím tuhle věc shrnout jen třemi slovy:

    Pay to Win
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  20. dotar5eP

    dotar5eP User

    Já nwm, sem tam se něco najde co by mělo smysl :) Akorát má myšlenka míří k modulům a ta zní když ho teda vyměnim jaká bude pravděpodobnost, že mi padne na lod, kterou chci :D Samo sebou, že šance vzniká u Orcus a Centurior :) Druhá věc je, že nwm, který balíček zakoupit jestli jádro a nebo fragment :D
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).