Diskúsia: Vortex of Terror

Diskuze na fóru 'Diskuze o hře / zpětná vazba' zahájená uživatelem Borat, 22/6/17.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. Borat

    Borat User

  2. Už se těším :)
     
  3. Tak jak sem si pročetl ty odměny, myslím že tuhle akci vynechám :) nevím k čemu mi budou další designy na letouny, které mi akorát zpomalují hangár a už takhle listuji v inventáři pul dne, když si chci vybavit hangár. navíc 99,8% šance na epic demon design, kterých mám za poslední 2 roky možná 200 a ani nemám možnost si vybrat, jestli si ho chci sebrat nebo ne, protože je přidán k závěrečné odměně :/ Škoda, docela sem se těšil, ale přijde mi, že i pokud koupím dabl na boxy, tak stejně prodělám munici… Jen doufám, že takhle nepokazí i odměny z tunnel of terror.
     
  4. -Neptun-

    -Neptun- User

    Tak tak. Taky mam tech designu nekolik stovek. Jinak doufal jsem, ze tam bude aspon mala sance na olej, no zas nic. Ze zvedavosti to raz proletim a to bude asi vse.
     
    bhagira22 a georgeisback123 tohle ocenili.
  5. |Oromë|

    |Oromë| User

    Preventivne pisem pre hracov, podrobne rozpisane vlny a npc v brane tu nemame lebo je to zamer, brana ma posobit zahadne a hraci ju maju preskumat. :)

    Akcia potrva do 2.7.2017

    Pozrite, vstup do brany je zadarmo, nech si kazdy hrac rozhodne ci sa mu brana vyplati alebo nie.
     
  6. Alyctro

    Alyctro User

    co ta akcia ?? v 14*00 !! ,nič ? asi som v inom casovom pasme xDD

    ,, Event začína dnes (22.6.2017) o 14:00 a pobeží do 2.7.2017,,

    14*39 .;) dnes niekto pride asi o prácu :D ( su to babráci )
     
    Naposledy upraveno: 22/6/17
  7. |Oromë|

    |Oromë| User

    Alyctro Nie presne o 14:00, podla nasich informacii maju okolo cca 14tej zacat updaty hry, cize to moze zacat aj o 20 minut neskor.

    A ako vsetci pozname BP, skoro vzdy to zacina neskor. ;)
     
  8. Enriqe-XXX

    Enriqe-XXX User

    Mám 8x dizajn Epic demon, takže chýbajú mi ešte dva. Čiže do brány jednoznačne pôjdem, v odmenách za niektoré misie vidím aj obsidiánové kľúče, celkom ma prekvapili že ich tam dali.
     
  9. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    Enriqe-XXX - konecne spravne uvazovanie. Je to zadarmo a navyse ulohy obsahuju celkom pekne odmeny v podobe tych obsidianovych mikrocipov alebo suroviny na nove LF4 ;) Po tych hadeskach a a, b, g branach to bude prijemna zmena robit inu branu :)
     
  10. Niektorí hráči sú zjavne nedočkaví :) Som zvedavý ako veľmi náročná brána bude, či to nebude len pre elity...
     
  11. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    ΞΙÐΛМΙ$® - mozno dnes pojdem tu branu a poviem, ze aka bola obtaznost, ak ma niekto nepredbehne a nespravi ju skor :)
     
  12. Kerny

    Kerny User

    Možno ťa predbehnem ak tú bránu vôbec dajú dnes :D
     
    georgeisback123 tohle ocenil(a).
  13. Nějaké informace kdy to vypukne když ne v 14:00?
     
  14. 123812

    123812 User

    Jelikož je v úkole - "sestřel UFO", tak předokládám, že tam někde bude. Bylo by fajn, kdyby tu někdo řekl, na jaké mapě ho potkal :)
     
    bhagira22, bhagira222 a -baghira2- tohle ocenili.
  15. Borat

    Borat User

    Brána je online :)
     
  16. Selendix

    Selendix User

    hodinka zpoždění, to jde :cool:
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  17. Borat

    Borat User

    No tak oni pravdepodobne začali nahravat veci na servery neskôr a preto sa to predĺžilo. A tak ako vidím tak tu hodinku každý prežil :D
     
  18. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    123812 - vsak od toho je tato tema, ze hraci si tu mozu vymienat skusenosti a pisat, co v brane mali a aka narocna bola, ci to zvladli aj slabsie ucty a podobne. Kludne tu podiskutujte o tej brane a NPC v nej. ;)
     
    bhagira22, bhagira222 a -baghira2- tohle ocenili.
  19. Selendix

    Selendix User

    1 kolo lordakie, boss lordakie a myslím, 2 uber tam byly
    2 kolo to same
    3 saimoni, mordoni, sibeloni, boss sibeloni, uber siby
     
    Naposledy upraveno: 22/6/17
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  20. |Oromë|

    |Oromë| User