Diskúsia: Vortex of Terror

Diskuze na fóru 'Diskuze o hře / zpětná vazba' zahájená uživatelem Borat, 22/6/17.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. Warden

    Warden User

    ►$Killer$◄: Event končí o půlnoci 1.11.2017. A ano, i formace netopýr, tak jako každý rok, k eventu patří.
     
  2. *SATKO*

    *SATKO* User

    Ahoj,zatial som na akciu len šomral.Treba uznať že BP Vortex celkom dobre napravil.Občas mrknem na manželku a pukla v brane zatial len raz a ešte dýcha.Takže díki BP a na Vortex chlapi
     
  3. ►$Killer$◄ Pokud uvažuješ o koupi formace netopýr, tak si raději pořiď formaci vrtačka, uděláš lépe :)
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  4. -baghira2-

    -baghira2- User

    Vŕtačka spomaľuje. Klín je lepší, pokiaľ ho striedaš s falangou.
    Osobná skúsenosť z testovacieho serveru.
     
    bhagira22 a bhagira222 tohle ocenili.
  5. Netopyr taky spomaluje... Vrtacka je proste nejlepsi, 20% je 20%. 50% k raketam je pekny, ale kolik beres raketama a kolik laserama...?
     
    bhagira22, _mnemonic_ a -baghira2- tohle ocenili.
  6. -baghira2-

    -baghira2- User

    Dobrá otázka.
    Momentálne to neviem povedať, nakoľko som tam veľmi dávno nebol.

    Viem len to, že tam mám cyborga a celkovo 40 LF4.
    Poškodenie silne kolíše. Takže akýkoľvek odhad by viedol k nepresnosti.

    Pokým viem, tak som s tým prešiel Kappu, Ypsilon a Gamu v pohode.
    Ani jedno npc v týchto bránach, mi nebolo roveň. Jediné formácie,
    ktoré som vtedy použil; boli práveže, len Klín striedavo s Falangou. ;)

    A to je ten dôvod, prečo ich tak, vrele odporúčam. :)
     
    bhagira22 a bhagira222 tohle ocenili.
  7. angelexit

    angelexit User

    tak opet parada :) jedu jako vzdycky a uz jsem nenarazil na ukristalonky (UVK, UMK se pocitaji do ukolu, asi i jiny uberky, bohuzel na ne zadny ukoly nemam) :) skoda, ze ty demoni do ukolu vubec nelitaj jen 2 za branu, a asi mam smulu ale pada mi jen JOB100 to je munice, kterou jsem snad vzivote nepouzil o_O:D
     
    Naposledy upraveno: 30/10/17
  8. Baghiro, tak zalezi taky jakou munici pouzijes, kdyz strilis x1, tak by se mozna vice hodil klin no. Kdyz delas karantenu, hades nebo proste brany v nedeli, tak pouzijes vrtacku, protoze strilis prevazne x3 nebo x4.

    Rakety davaj stejny dmg stale, jednoduse je neboostnes, ale lasery lepe. priklad
    x1 10 000 - s vrtackou 12 000 +2000 dmg,
    x4 40 000 - s vrtackou 48 000 +8 000 dmg.
    nej raketa cca 12 000 dmg - s klinem 18 000 +6000 dmg.
    Nemluvim o tom, ze kdyz mas slusnej pocet lf4, tak beres o dost vice nez 40k x4.
    Takze jasne vrtacka vyhrava, apon pro me. :)

    angelexit, pricitaj se vsechna npc, me se pricetly i u saimoni i u siby, takze parada. Demonu je malo oproti minulymu roku, ale co, ukoly na obsidiansky klice se daj v pohode zvladnout, tak aspon to. No a job100 neni zas tak spatna, vyuzij ji na npc treba do karanteny, ci do bran.
     
  9. Bola tu otázka že z ktorých NPC padá boxík v ktorom sa nachádza olej a suroviny na nové LF-4, včera sa mi pošťastilo a z prvých Ubersibelonov (sú vo dvojici, polovičné HP, poškodenie, odmena) vo Vortexe mi padlo 80 Kyhalonu.
     
  10. Badmaniak

    Badmaniak User

    Já vím, že nemůžou. Já za to taky nemůžu, že nevim o jakém serveru mluvili. Já mluvil o svém. Takže na odpověď z 10ti vytřeštěnejma smajlíkama a "omg" jsem odpověděl ve stejném stylu. :)
    Mimochodem já taky neuvedl o kterém serveru mluvím, takže Zohanova odpověď byla stejně povýšenecká.


    Imperátor: Ta formace je hlavně dobrá pro leonovy na starých mapách. Tam těch 50% u raket udělá o hodně víc. Zvlášť pokud má hráč málo sepromu, které dává jen do raket a nemá velký dmg v laserech, zatímco u raket to je i 13k navíc. A co vím, tak nemá žádné velké postihy jako vrtačka. :)


    A k těm boxíkům: Jsou to jak tu padlo ty dva ubersibelony a pak uberlordakium. Pak v těch dalších branách se to různí, ale v jedné z těch bran mi ten boxík padal myslím i z devorerů, zatímco v další vubec a v další jen ten munkový dvojkový.
     
    Naposledy upraveno: 30/10/17
    bhagira22, bhagira222 a -baghira2- tohle ocenili.
  11. ZOHAN

    ZOHAN User

    jaritko napsal
    Bade, že píšeš jako někdo kdo to neumí (tady tě nechci urazit), to už jsem si zvyknul, ale že neumíš číst a že hraješ ještě na dalších serverech, tak to klobouk dolů? Nechápu, proč se pořád do mě navážíš? Já tě jen slušně upozornil, že to co píšou ostatní, se netýká cz1 a jsem tedy povýšenecký?
     
  12. prosim vas kde najdu kolikatej jsem ve vortex of terror ?
     
  13. Ono ten netopier nie je zlý, pretože vrtačka okrem o zníženia rýchlosti znižuje aj absorpciu štítov, čo je celkom citeľné...a naviac, netopier dáva o 8% viac BS z npc...takže ja som si ho kúpil a som s ním zatiaľ spokojný:D

    btw. ak skombinujem týchto eventových demonov a normálnych demonov, bude sa počítať ten cd na rakety? lebo neviem kto to vymýšľal, ale ako počítam, tak počítam, tak 10 bran za celý event nedám aj keby mi brana trvala 5 min. a robil by som ju každých 20h...
     
    -baghira2-, bhagira22 a bhagira222 tohle ocenili.
  14. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    Dinosam-SVK- - Ohladne demonov si mozes pozriet tu, ze ktore designy na stihacky pridavaju bonus: Demon
    Staci mat design demon, ktory pridava dany bonus.
     
  15. Dinosam mas pravdu, je to tak jak to je. Minuly roky bylo lehci ziskat full demon, ted je to jak to je. Osobne mi to ani nevadi, u u sibu se stejne necham 5x puknout, takze demona nedostanu a navic jeste nemam ani jednoho. Ten bonus mi za to nestoji.
     
  16. ja viem čo pridávajú, len že napr. mám 4 epic demonov, a 6 silver demonov...tak ak ich dám dokopy, či to bude dávať aj ten bonus na cd rakiet...

    Imperátor, ja to robím kvôli uridku, tiež si myslím že to nie sú neviem aké dobré bonusy, hoci už som počul jedného hráča čo mal fullku a chodil v nich, a išiel mi tvrdiť že sú lepšie ako spartany:D:D
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  17. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    Dinosam-SVK- - v popise mas napisane, ze treba mat design demon a nie je blizsie specifikovane, ze aky demon, cize mozes tie dva druhy spojit ;) Preto som ti hodil link, kde je to napisane :)
    Mozno pre lod Leonov na formacii chevron s techom precizne rakety aj PP sa ta formacia celkom hodi, ale inak je dost slaba, jedine pre novacikov alebo hracov,co nemaju spartanov alebo herculy ci full havoc :)
     
  18. Badmaniak

    Badmaniak User

    Vidíš, on to napsal slušně a navíc to vyznělo jako domněnka. Já se taky jen normálně zeptal, co mají s těma branama, protože to slyšim furt a i na CZ1, teda když zmiňuješ tenhle server. :)
    A ty jsi na to reagoval, promiň, ale neslušně a povýšenecky. A není to tím že hraješ na CZ1, ale jak jsi na to napsal. Jestli ti to přijde normální, mě ne. Takže jsi se začal navážet zase první.
    Furt na mě musíš reagovat tady na foru, na chatu... Já si tě ani nevšímám, v životě jsem ti nic nenapsal první, tak mě nech bejt, díky. :)

    A byl ybch rád, kdybychom tyhle debaty nemuseli furt řešit na foru. A radši ani nikde jinde.



    Dinosam: On byl teď ještě někdy na prodej Netopýr? Já ho už neviděl hodně dlouho. :) Ale nezapomeň, že Netopýr snižuje rychlost ještě víc než vrtačka. Já osobně ho už vůbec nepoužívám, jak zavedli vrtačku. A neviděl jsem ho na mapě, ani při točení NPC, u nikoho už hooodně dlouho. :)
    Třeba v tom Vortexu u těch rychlých NPC mi přijde, že s Netopýrem by to ani moc točit nešlo.
     
    bhagira22, bhagira222 a -baghira2- tohle ocenili.
  19. Warden

    Warden User

    Badmaniak: No netpýr je na Halloween v prodeji již několik let, tedy i teď, viz obrázek. Kdo ho chce, musí ho koupit teď neb další možnost bude zase za rok. ;)

    [​IMG]
     
    -bahgira2222-, bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  20. Badmaniak

    Badmaniak User

    Aha, no vím, že na Halloween býval, ale minulý rok jsem ho tam neviděl. :)
    Já už ho mám několik le, tak to neřeším. Nevím odkud jsem měl za to, že už od zavedení nových formací v prodeji není ani na akce.
     
    bhagira22, bhagira222 a -baghira2- tohle ocenili.