Diskúsia: Vortex of Terror

Diskuze na fóru 'Diskuze o hře / zpětná vazba' zahájená uživatelem Borat, 22/6/17.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. Callisto

    Callisto User

    Ahoj †The*Phantom*Menace†,

    každá akce má plusy a mínusy (někdy získáme málo munice a raket, někdy více,, někdy akce trvá dlouho, někdy krátkou dobu ... je toho hodně... každá akce je jiná) :)

    Už se těším na další. :D
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  2. Badmaniak

    Badmaniak User

    No hlavně aby u té další zůstala ta pravidla tak jak to bylo dřív a byli vyloučeni všichni co skončili někdy během hry s odpočtem. :D To by se pak soutěžilo v losování krásně. :)
     
    bhagira22, bhagira222 a -baghira2- tohle ocenili.
  3. ZOHAN

    ZOHAN User

    Nespletl jsis vlákno? A proč by jsi chtěl hráče trestat 2x za něco? A pak zase všichni dostanou zdarma něco a to tvé losování bude zase ještě větší loterie...
    Jinak k akci VoT mi jen chybí informace k tomu, do jaké vlny vlastně skáču a co mě tam čeká a z čeho padají boxy a hlavně konkrétně jaké? Nebo je to náhoda a nemusím to řešit?
    Dále mi vadí, že při 30% šanci mi mají vypadnout lepší rakety z boxíku a padají mi pořád rakety plt , kde je 10 % šance a množství raket je tam stejné? Je tam rozdíl několika desítek tisíc v ceně zakoupení raket....
     
    leštič007 a fíha tohle ocenili.
  4. Badmaniak

    Badmaniak User

    Zas rejpeš. A pak že začínám já, ty kecko. :)
    Callisto tu nakousl další akce, tak jsem na to reagoval.
    A jak dvarát? Bylo to v pravidlech vždy, tak jen reaguju, aby to tam nechali. Ono by měli bejt rádi, že ještě vubec hrajou a ne se ještě vztekat. ;)

    K VoT: Jsou tři a dvě brány, a v nich to padá pořád stejně, ale v každé z jiných NPC. Brány jsou asi ale téměř podobné. Ale je úplně jedno kam skočíš, protože ti to bránu vybere náhodně.
    A kdyby jsi četl pár postů zpět, už se to tu dvakrát řešilo.
     
    bhagira22, bhagira222 a -baghira2- tohle ocenili.
  5. Warden

    Warden User

    Jen malé upozornění. Calisto není on ale ona. ;)
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  6. Badmaniak

    Badmaniak User

    Tak příště to budu psát unisex, když nebudu vědět. :D "Uživatel XX nakousl..." ;)
     
    bhagira22, bhagira222 a -baghira2- tohle ocenili.
  7. Warden

    Warden User

    Badmaniak: U moderátorů máš velkou výhodu, představujíse viz Callisto. ;) Takže u nich nemusíš psát unisex, stačí si přečíst, co kdo píše. U ostatních hráčů to ale může být někdy oříšek, to uznávám.
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  8. Callisto

    Callisto User

    Ahojky,

    no myslím, že kvůli moderování pohlaví měnit nebudu :D :D :D :D
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  9. josef402

    josef402 User

    :)dnes je jina doba callisto ;):Dnikdy nerikej nikdy:D:D:D:D:D:D:D:D:D:oops:
     
    bhagira22 a bhagira222 tohle ocenili.
  10. Callisto

    Callisto User

    Ahojky josef402,

    no myslím, že to už jsme mino téma tohoto vlákna :D :D :D

    Co říkáš na VoT?
    Kolikrát jsi byl v bráně, jak se ti dařilo?
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  11. josef402

    josef402 User

    vot ok 4x;) moc malo casu :(když musíš pracovat :mad: akorat cekaci dobu chci zrusit:rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes:
     
    bhagira22 a bhagira222 tohle ocenili.
  12. Callisto

    Callisto User

    Ahojky

    no čekat mě také nebaví, ale je to tak nastavené. Tak předpokládám, že to zvládneme i s tím čekáním ne? :D

    Callisto :)
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  13. -Kante-

    -Kante- User

    Chápu, že se akce nepovede. Ale Tunel hrůzy bylo podle mne po herní stránce nejlepší akce s technickými problémy jako lag. Podruhé to pořád šlo, ale místo střeliva občas vypaly jen suroviny. Pak najednou v létě přišli s Vírem hrůzy, to už bylo hodně ošizený na odměnách. Teď to dorazili, minimální odměny, na prvním rozcestí jsem si vybral špatnou bránu a dostal se do poslední části a střílel vlny Sibelonů, šílená nuda, hodiny pomalu couvat, vlastně poskakovat, protože má vesmírná loď má jen jednu rychlost. Udělat ze skvělé akce propadák, na to musí bejt opravdu talent. A vy tu řešíte, aby tam náhodou někdo nezůstal. Není už o co stát!
     
    bhagira22 tohle ocenil(a).
  14. Warden

    Warden User

    Ahoj -Kante: Nevím jak silný je tvůj účet a jakou ještě potřebuješ munici, ale ta brána byla fajn z hlediska uridia, ale i z hlediska munice a to jak pro full účty, tak i pro slabší hráče (zkoužel jsem ji s lodí 8xIris a full LF3). Samozřejmě, že se slabší lodí jsem se dostal jen k 20x uber sibelonům a pak bych tu strávil Vánoce, ale stačilo se nechat 5x zabít a druhý den jsem mohl do brány znovu. Kdybych nebyl full LF 3, asi bych bránu dělal po ty dva sibelony co z nich na začátku padaly boxíky a pak bych se nechal zabít. Osobně si myslím, že každý v té bráně mohl najít to, co potřeboval, jen musel trochu taktizovat. ;)
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  15. Badmaniak

    Badmaniak User

    Kante - Teď právě VoT vrátili odměnama na úroveň ToT. :)
    Jsou to přesně ty samé částky a jestli chybí dva boxíky, no tak to max. :)
     
    bhagira22, bhagira222 a -baghira2- tohle ocenili.
  16. -Kante-

    -Kante- User

    S x1 dělám přes 10 000. Není problém, že by byla těžká. Nic takového jsem nepsal. Ale udělal jsem chybu a místo Uber Sibelonů jsem napsal Sibeloni. Jak jsem napsal, problém je, že v místě kde jsou ty 4 brány je možné celý prostředek vynechat a dostat se přímo na závěr. Navíc ty Uber Sibeloni jsou nově kombinovaní s ufonity, to znamená, že když vyřídím ufonity, Uber Sibeloni jsou v jednom chumlu. Dřív jsem část zlikvidoval před tím, než se dali dohromady. Navíc mapa připomínala bludiště. A byli po 2x po sobě. Mohl jsem místo x2 použít x4, ale pak by to bylo docela drahé. První box na 4 mapě mi vypadl z UFA. Navíc ten design co byl nyní po dokončení celé brány jsem dříve dostával po dokončení jedné části. Uridium byla naprostá bída, na začátku vlny lordakia, pak Uber Sibleloni. Pokud jde o úkloly, naprosto jsem neměl šanci. Démon se mi za celou bránu objevil jen 2x. Jediné, co se od první verze Tunelu Hrůzy zlepšilo, je lag. Pro Badmaniaka: Zatloukáním a strkáním hlavy do písku problémy nevyřešíš. Udělat z akce na kterou se hráči celý rok těšili propadák je šílená neschopnost. Tahle hra už nemá co nabídnout.
     
    bhagira22 a rada1967 tohle ocenili.
  17. -Kante- jak napsal Warden, brána se povedla, bylo to o taktice, a výnos uridia byl více než slušný. Už z minula se tu psalo, že se má skákat tím portem, co je nejvýš vpravo. A pokud něco chceš, musíš i investovat, RSB-214 padala hromada.:)
     
    bhagira22, bhagira222 a -baghira2- tohle ocenili.
  18. Sentiero

    Sentiero User

    Tak nejvýhodnější je dělat tu bránu podle svých možností. Hráč ji nemusí dokončit za každou cenu, aby něco vydělal. Munice i U se tam dá pěkně vydělat i když to vystřílí třeba do poloviny.

    Jinak nevím jestli modi posílají zpětnou vazbu o proběhlých akcích? Pokud ano, tak určitě stojí za to zmínit lagy. Tohle je na GE největší problém při většině akcí. Tato akce nebyla výjimkou. Každý se na ni těšil, no pak zjistil, že si ji po většinu času nezalítá. Je škoda, že jsme o každou takovou akci ochuzeni.
     
  19. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    Sentiero - ano, robia sa reporty ohladne akcii a pripadnych inych chybach, aby to mohli este lepsie vyvojari doladit. ;)
     
    bhagira22, bhagira222 a -baghira2- tohle ocenili.
  20. Sentiero

    Sentiero User

    Punisher tak potom by bylo dobrý, je na to důrazně upozornit. Je to téměř každou akci, kdy si hráč skrz lagy nezalítá. To už pak mrzí, když je akce a na některých servrech z ní nic nemají.
     
    bhagira22, bhagira222 a -baghira2- tohle ocenili.