Diskúsia: Vortex of Terror

Diskuze na fóru 'Diskuze o hře / zpětná vazba' zahájená uživatelem Borat, 22/6/17.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. Sentiero

    Sentiero User

    ĐΛЯŦH-SIĐIØUS-LØЯИΣ Tu bránu přece nemusíš projít celou. Dá se tam vydělat dost a stačí projít jen prvních pár vln. Lítej ji tak, abys dost vydělal a málo ztratil - ať už se jedná o čas nebo munici. ;)
     
  2. dolikt

    dolikt User

    hele a od kdy je někdo řikalk že od zítra,ale na asii je posuna už zítřek a neni tam mohl někdo z fora upřesnit ?
     
  3. dolikt, nikdo zatim nepsal, kdy to bude. Musime si pockat na oficialni oznameni. Zatim ani nikdo z tymu to nejspis nevi ;).
     
    bhagira22, bhagira222 a -baghira2- tohle ocenili.
  4. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    dolikt - zatial vieme, ze to bude v marci, ale presny datum nemame este. Malo by prist ofiko par dni pred zacatim akcie a este nic nemame :)
     
    bhagira22, bhagira222 a -baghira2- tohle ocenili.
  5. Borat

    Borat User

    Ahojte,

    Event bude prebiehať od 8.3.2018 do 22.3.2018 ;)
     
    Naposledy upraveno: 4/3/18
  6. Badmaniak

    Badmaniak User

    Tak to jsem se s odhadem sekl tak o den. :D
    Myslím, že to začínají pravidelně dávat druhý pátek v měsíci. Posunuli to o týden dřív...
     
    bhagira22, bhagira222 a -baghira2- tohle ocenili.
  7. -baghira2- nechápu co tu zase řešíš. Bylo jasně dáno, že hráči na stejné pozici dostanou stejnou odměnu, tak jsme se podle toho i zařídili. Za to, že je server mrtvý a hráli jsme si na pirátech sami nikdo z nás nemůže. Možná kdyby místo nářků a stěžování si na fóru daní hráči vyletěli na mapy a šli se s námi o ty piráty střílet, tak jsme tuhle možnost neměli. Navíc piráti do téhle sekce vůbec nepatří.

    Jinak co se opakování akcí týká, je mi to úplně jedno :D Hraji už dlouhou dobu a mrzí mě, že se vytratili akce jako scoremagedon, nebo starý deathmatch, ale co se dá dělat... Zúčastním se akcí co mě zajímají a zbytku se nevšímám. Navíc jestli to dá vývojářům více času na to, aby spojili servery a po x letech konečně přišli s klientem optimalizovaným pro dnešní počítače, co si nebude brát jen 15% z dostupného výkonu počítače a nepojede na 20fps, tak sem s tím :D
     
  8. PanMajster

    PanMajster User

    Kedy budú nové informácie k VOT, t.j. nejako pozmene misie,odmeny a pod.?
     
    -baghira2-, bhagira22 a bhagira222 tohle ocenili.
  9. Na EN fórum už je :)
     
    -baghira2- a bhagira22 tohle ocenili.
  10. =Marvin=

    =Marvin= User

    -baghira2- tohle ocenil(a).
  11. Vzťahuje sa na koncovu odmenu - double brany alebo dvojnasobok na boxiky?
     
    bhagira22, bhagira222 a -baghira2- tohle ocenili.
  12. jakub455

    jakub455 User

    Na tento event sa teším hlavne na malom účte na cz serveri, keďže tam mám málo munície a nejaká X4 a rakety by potešili

    No bohužiaľ nemám seprom, takže to bude nadlho najmä ak tam budú UVK a Usibeloni.

    Výbava: 7lf4, full lf3, Bo2, pohon, 8 iris, full havoc.

    Lode: A-elite, Solace, Diminisher, Spectrum.

    20 bodov v PP.

    Formácie: Motýľ, ak stihnem tak kúpim aj kruh(mám prem.+kami3)
     
  13. Usibeloni majú normálne hp...minule som to strieľal tak viem, hp a dmg ako hovado, trvalo to riadne dlho aj so seprakom a x4...UVK majú hp ako obyčajné krysy a dmg tiež, akurát zvýšený dosah a presnosť...
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  14. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    Musel som ti zmazat prispevok, pretoze Uber sibeloni nemaju nerfnute nic na rozdiel od Uber kristallonov. Tak aby tam slabsi hraci pri uber siboch nepopukali a neodvolavali sa na tvoj nepresny vyrok ;)

    To kolo s uber sibami je fakt narocne, nie preto, zeby bolo az take tazke ich dat, lenze staci mierny lag a zivot v tahu :)
     
    bhagira22, bhagira222 a -baghira2- tohle ocenili.
  15. $WarpyII$

    $WarpyII$ User

    Myslím si že lagy ve hře nejsou pokud má uživatel dobré připojení a dobrý počítač od doby co jsem změnil poskytovatele a mám optické připojení ve hře se mi za tu dobu ještě nestalo že bych měl nějaký lag
     
    -baghira2- a bhagira22 tohle ocenili.
  16. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    $WarpyII$ - nuz nie kazdy ma dobry ntb/PC alebo net. A zial pri uber siboch staci fakt aj mensi lag a ten dmg odrovna kazdeho. Hlavne, ked niektori hraci pritom pisu, pocuvaju hudbu a maju zapnutych x veci :)
     
  17. Badmaniak

    Badmaniak User

    Mě se to už pravidelně kouše při přehazování konfigurací, skáču portem dvakrát déle než jiní a při více NPC mi to klesá na průměrné 10 FPS, což znamená někdy i půlsekundový lag. :)
    A to jsem na stejném stroji 5 let a při pořízení DO jelo jako hodinky. Prostě kód hry se přehlcuje a je to poznat i na RAMce, kterou to žere, obzvláště při delším hraní na stejné mapě. Hra si neumí aktualizovat to, co si uložila a nechává to tam po celou dobu až do portace.

    No ale k Vortex: Ty odměny nic moc. Sice pár lidí to bude dodělávat, ale většina na to nemá. A když vidím, jaká je šance získat něco užitečného, tak to asi taky utnu vždy v půlce... :) Na co to hrotit, když to bude za rok v montáži. ;)
     
  18. Ja by som to robil kvôli tým protokolom, mám akurát pár na lvl. 2-3 na dosah a nič viac...ale keď si predstavím točenie usibov každý deň a pri predstave že to potočím a každý druhý deň dostanem obetný plameň...brr, ďakujem, neprosím:D:D
     
    bhagira22 tohle ocenil(a).
  19. .H.U.N.

    .H.U.N. User

    kedy bude ta brana ak smiem vediet ?
     
  20. to budou i nejake specialni ukoly asi tez k akci ne a ta brana je fakt masakr