Diskúsia: Vortex of Terror

Diskuze na fóru 'Diskuze o hře / zpětná vazba' zahájená uživatelem Borat, 22/6/17.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. Být začátečníkem, tak se u těch sibů nechám zabít..stejně za tu bránu žádná odměna není a ke konci, když padně nějaký protokol, tak to je ten, který nechci :D Ale ideální taktika na ty siby, koupit boostery na štít, coldown na cyborg a jen to kaminovat..za 20-30 min je to hotové bez ztráty života
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  2. josef402

    josef402 User

    prchlik. :) jo:) boj na 2 frontách;) s ubr :p a víčka sem si prisrouboval k:D oboci:D:D:D
     
    bhagira22 a »†prchlik†« tohle ocenili.
  3. Brána jako taková je dobrá, když funguje, což GE1 je smůla. Nechápu, proč tedy slučovat servery, když moc hráčů dělá systému problémy. Spíš nějaké dodělat a náhodně tam rozházet nás, z GE1, abychom si konečně zahráli:D
     
  4. TECHNICKER

    TECHNICKER User

    Já nevím jak vám, ale mě se ty úkoly nezobrazují.¨

    EDIT*

    Omlouvám se. až teď jsem si všiml, že jsou přejmenované. :D
     
    bhagira22 tohle ocenil(a).
  5. Borat

    Borat User

    Na Globálnej európe 1 je chyba v bránach a to spôsobuje tie lagy a nehratelnost. Podľa vyjadrenia sa to snažia fixnut, ale bohužiaľ nedarí sa im to takže event ako VoT je pre GE1 dosť hrozný event. Treba len dúfať, že čoskoro sa im to nejako podarí fixnut.
     
    leštič007 a černýdelfín tohle ocenili.
  6. jaritko

    jaritko User

    Len sa im to už dosť dlho nedarí. Mali by to tu zrušiť, hráčom náhodne prideliť pár protokolov a bol by pokoj. Urídium si uzarobím aj inde.

    Edit: Kúpil som si na VoT double boxy. Keďže ich nie mojou vinou nemôžem využiť, je možnosť vrátenia peňazí?
     
  7. sufuzky

    sufuzky User

    bhagira22 tohle ocenil(a).
  8. -baghira2-

    -baghira2- User

    sufuzky to však už neplatí. Tie npc vo vlnách a to ako nasledujú, sú už úplne inak poprehadzované.
    Miesto 8 marca 2018, tam však tróni dátum 25 jún 2017. Takže ten zoznam vĺn náročnosti, je už neaktuálny.
     
    Naposledy upraveno: 9/3/18
  9. .ĹoĹ.

    .ĹoĹ. User

    prvých pár vln vpohodicke .
    UVK ledva s odratými ušami. Ide to len treba na to vela času.
    Môže sa to podariť aj pomerne začiatočníkovi takže len skúšajte.
    PS: Moja výbava je
    6 Lf 4 ostatne lf3
    8 iris
    11 bodov Výzkumu
    a strielal som s x4
     
  10. Uživatel

    Uživatel User

    Zdravím. Mám dotaz. Kde přesně najdu NPC demon drone ?
    Ptám se proto, jestli si mám na něj brát vůbec ůkol.
     
  11. .ĹoĹ.

    .ĹoĹ. User

    ahoj, nájdeš ho v bráne vortex of terror
     
  12. -baghira2-

    -baghira2- User

    Uživatel musíš se prostřílet přes 30 UVK.
    Podle tohto aktuálního seznamu: vortex-of-terror-maps-npc-waves

    Až na další mapě 3a poletí úplně první demon dron. Pokud tomu dobře rozumím.
     
    bhagira22 a bhagira222 tohle ocenili.
  13. já neměl ani jednoho uber kristallona
     
  14. BigJay[CZ]

    BigJay[CZ] User

    Já jich tam měl teď snad 30, ale kvůli lagům jsem ani nevěděl kde aktuálně jsou. Je to nehratelný. Zbytek hry mi jede, ale ve Vortexu strašný lagy.. :-(
     
  15. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    BigJay[CZ] - ak je to na GE1, tak o probleme sa vie a ako kolega pisal, treba dufat, ze to coskoro fixnu.

    •ĐØζTØЯ• - zalezi kam si az presiel, pretoze ja som uber krysy mal vzdy a to som skusal na malych uctoch aj ine portaly.
     
    bhagira22, bhagira222 a -baghira2- tohle ocenili.
  16. sart

    sart User

    Zdravím napíše mi někdo jak jsou ty vlny?
     
    bhagira22 tohle ocenil(a).
  17. sart koukni kousek nahoru,příspěvek 472.
     
    bhagira22, bhagira222 a -baghira2- tohle ocenili.
  18. Upřímně jestli takhle dopadne většina serverů po sloučení jako GE1, tak třeba konečně pochopí, že nemá smysl dávat a tvořit nějaké brány :D
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  19. BigJay[CZ]

    BigJay[CZ] User

    Punisher Díky, je to GE1. Jen bych rád věděl kde se dozvím, že je to opraveno. Mám tam hromadu Uber Kristallonů a nerad bych přicházel o životy..
     
  20. BigJay[CZ] Na opravu bych nečekal, už to takhle nejede pár let..hold si člověk musí přivstat, pokud tu bránu chce udělat
     
    Naposledy upraveno: 10/3/18
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.