Diskúsia: Vortex of Terror

Diskuze na fóru 'Diskuze o hře / zpětná vazba' zahájená uživatelem Borat, 22/6/17.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. pecko

    pecko User

    asi nieje, mozno ze to zmenia :)
     
    bhagira22 a bhagira222 tohle ocenili.
  2. Tak jsem právě dokončil ... Obdržel jsem disign letounu Demon ... poslední NPC je Cubikon ale šel na jednu ránu , předposlední vlna mi trvala asi hodinu a když mám doubly boxy a v petovi něco na sběr tak jsem i z boxů dostával 3 disigny .. jsem spokojen s odměnou ale nejsem spokojen jak dá zabrat :D
     
    bhagira22, Warden a -baghira2- tohle ocenili.
  3. Warden

    Warden User

    †★♠WΣŞT♠★†[╬ČS╬]: Asi jsme si navzájem nějak nerozumněli. Jen blázna by napadlo kamikadzovat UVK. Já jsem psal, že slabší hráč projde prvních pár vln sebere nějaký ten boxík s municí a pak se nechá křupnout a skočí za 20 hodin do brány znovu a ne, že má dávat kami na 20 UVK. To by napadlo jen člověka, který si neváží svého času. ;)
     
    Naposledy upraveno: 23/6/17
  4. Parada BP se po delsi dobe neco paradne povedlo, brana je prekvapiva spousta uber a paradni vyzva pro hrace z moji strany chvalim snad jen ve zname casy se server seka avasak jinak snad jen preji vicero tak dobrych napadu...Diky
     
    bhagira22 a Warden tohle ocenili.
  5. SIJΛ

    SIJΛ User

    Ztráta času i munice pro mizernou odměnu. Odměna možná potěší slabší hráče, ale na ně je příliš náročná. Bohužel tohle se moc nepovedlo :(
     
    bhagira22, rada1967 a -baghira2- tohle ocenili.
  6. komu by sa vobec chcelo robit tu branu ved je to kolosálna nuda
     
  7. 1sventcrash1 A byl si vůbec v té bráně?:eek: Já ano a myslím že když tuhle bránu budu v kuse střílet municí x4 asi tak 3 hodiny a dostanu z boxu z municí 30 000 kusů x2 :( tak se to asi moc nevyplatí ne?;)
     
  8. pecko

    pecko User

    nechápem z brán máte poniektorý 10mega x4 a šetríte? no ja sa dosť čudujem, jediné načo BP zabúda pri akciách je seprom, toho nie je nikdy dostatok.
     
  9. SIJΛ

    SIJΛ User

    pecko, "poniektorý" možná, nejspíš ti co nevylezou z bran na mapu. A nezapomeň, že teď byla akce na piráty a vliv a tam jsme přišli o hodně x4, takže většina z nás té x4 už teď moc nemá a střílet s ní bránu, kde jak trefně poznamenal *jakub1310* "dostanu z boxu z municí 30 000 kusů x2" :D ... opravdu nebudeme :D
     
    bhagira22 a rada1967 tohle ocenili.
  10. Tá brána má byť o zisku ;)
     
    ZOHAN tohle ocenil(a).
  11. Enriqe-XXX

    Enriqe-XXX User

    Do témy DarkOrbit - Čo sa kde objavilo som pridal kompletný zoznam všetkých vĺn v bráne aj s informaciami o násobkoch náročností jednotlivých kôl a získavaní špeciálnych boxov.
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  12. No v brane jsem byl a pujdu zas a 30k jsem dostaval z vypadnutych boxu priblizne kazdou pul hodinu at uz to byla laserova mc25, MC50 ci RB214 nebo HSTRM-01 a to nepocitam mraky konstrukcniho materialu a nekolika dezignu letounu a mimo to vsechno te preci nikdo nenuti pouzivat munici x3 a x4 pokud mas solidni vybavu lode tak si vystacis se zakladni munici a vyssi munici uzijes na vetrelce typu Battleray atd...A na zaver tu mame jeste jednu zahadu zdali pak jsi skutecne tuto branu absolvoval ci ne??
     
    Naposledy upraveno: 25/6/17
  13. chcem sa spytat tie uber npc vo Votrtexe maju standartne stity a HP alebo su hodnoty znizene?...
     
  14. 1sventcrash1 Uznávám měl si pravdu.:D Když tuhle bránu budu střílet celej den municí x1 popřípadě x2 tak se mi tahle brána fakt vyplatí.
     
    rada1967 tohle ocenil(a).
  15. Warden

    Warden User

    sused.FT.raziel: Standardní.

    *jakub1310*: Každý si musí najít ten správný okamžik na umření. ;)
     
    -bahgira2222-, bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  16. Ako odmeny su pekne aj muny sa mi sikne ..ak mate profil pilota na boxy plus dlable a protokoly do PET zobere to peknu sumicku .. tie boxy treba brat Petom a nie lodou :D chlapci este sa musite ucit :D mne petka zobere x2 90 000 ,x3 72 000 ,UBR rakety vyse 3000.. neviem co sa stazujete mne to bere krasne len treba vyskusat kazdu variantu ci to ta petka zobere ten box ... Tie UVK ide zvladnut ja som ich urobil aj ked mi to trvalo nejake 2 hodky .. spomente si ako ste robili gamu ked ste mali protegity ,, nebola este kami ani LF 4 ..proste ste cuvali dozadu a strielali .. tak som to robil aj u tych UVKciek .. aktivoval som PET a dal do ochranneho reziimu .. proste ona strielala aby sa UVKcko neopravovalo .. proste strelis ustupis a tak dookola
     
    Naposledy upraveno: 25/6/17
  17. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    I_love_you_Metiu - tam skor ide o to, ze po hodine strielania uberiek ti to moze lagnut a to ta za chvilku roztrielaju a puknes, tak mozes ist znovu s tym rizikom, ze staci mierny lag a zasa odznova :) A hlavne cez taketo horucavy chodia hraci skor von, k vode a nechce sa im sediet hodiny kvoli jednej vlne na PC ;) Priznam sa, ze ked som pozrel tie vlny, tak tiez sa moc do toho nehrniem:rolleyes: S tymi gamami mas pravdu, na to si pamatam, ze som ju zacal robit poobede a skoncil az na vecer bo mi to trvalo tak 5 hodin :D
     
  18. ZOHAN

    ZOHAN User

    I_love_you_Metiu: ?? 90k. x2 za 2 hodiny střílení NPC? wau, to ti závidím.Já ty uvk nezvládám. Mě pořád střílejí...
     
  19. TRIXT

    TRIXT User

    ZOHAN: UVK se přeci točit dá. Je pravda, že je to na hraně, ale dá se to. Většinou tě zasáhne jen jedno UVK. Pokud už je loď poškozená moc, stačí mít PETa na obraný režím a poodletět. Tvá loď se opraví, ale UVK nikoliv. Je to zdlouhavé, vezme to hodně munice, ale není to nereálné.
     
    Wings-scorpion-Ali a bhagira22 tohle ocenili.
  20. Osobně jsem ještě získával předem všechny bostery, nevím, jestli už byly v dražbě, nebo jsem na to našetřil... Mě trvala snad 8 hodin a žena po mě řvala... Ona si chce vždycky povídat, jak k tomu sednu :D, no teď si už pomalu zvyká.