Diskúsia: Vortex of Terror

Diskuze na fóru 'Diskuze o hře / zpětná vazba' zahájená uživatelem Borat, 22/6/17.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. ZOHAN

    ZOHAN User

    TRIXT sice máme stejného poskytovatele internetu, ale každý máme odlišný účet a router. Mě se ty uvk chovají stejně jako npc v brámnš Kronos, tzn. že mi po nastřelení zaletí do davu zpátky a když se dostanu na dostřel, tak jsem stále pod palbou a díky mikrolagům i když jsem mimo dosah, tak mě pořád střílejí. Já bych to nakonec i ustřílel, ale nenapadá mě jediný důvod, proč bych to dělal. Celá brána je nesmysl a procentuální rozdělení odměny na konci je zcela zábavné, nebo snad i směšné??
    Kdyby tam dali olej, nebo nové suroviny do montáže na lf-4 ky, tak bych uvažoval? Takže splním úkoly mise akce jen tak z nostalgie a končím s touto branou...
     
  2. TRIXT

    TRIXT User

    ZOHAN: Na rozdíl od tebe lagy nemám a asi se mně NPC ve Vortex of Teror zřejmě chovají odlišně než tobě. Nastřelím UVK, pokud má tendenci se schovat, zkusím jiné. Většinou ale, pokud tahám NPC např. doprava a nastřelím to co je nejblíže ke mně, neschová se. Je ale pravda, že když se dostanu moc napravo a obletím skupinu UVK doleva, pak na toto NPC nedostřelím bez toho, aby mě stříleli ostatní. To se ale vzdálím a nechám to na PETovi, který ho postřeluje a zabrání mu v opravě, a sám se opravím. Pak přelítnu zase na pravou stranu a NPC mám opět jakoby na kraji a dokáži ho postřelovat s tím, že mně občas kopne. Výjimečně to schytám od 2 až 4 NPC. O odměně nebudu polemizovat, souhlasím s tím, že pár kousků surovin na LF4 či oleje by smysl brány výrazně vylepšily.
     
  3. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    Cruenta†Ultionem - no pekne :D Problem je asi ten, ze teraz vdaka kamine idu tie brany ovela rychlejsie a gamu nemam problem spravit za nejaku hodku aj nieco a to bez plytvania elitnej muni. A prave preto, ze hraci si zvykli na rychle prejdenie brany, tak uz potom nemaju chut robit tuto novu, co je na dlho :) Akurat vyhoda je ta, ze na hraca nevybehne nikto z masku, co ho chce dorazit, ked ma malo HP, lebo NPC vas v dennicku mat nebude :D Inak rozpravat sa so zenou da aj popri robeni brany. Ja som to robil skoro vzdy, ked to slo, lebo mi rychlejsie presiel cas praveze ;) Ak budem mat dnes cas, tak to zajdem tiez alebo v priebehu tyzdna a vyjadrim sa potom tu k tej brane.
     
    bhagira22, bhagira222 a -baghira2- tohle ocenili.
  4. Já to zkusil, ale trpělivost mě přešla u UVK, zkoušel jsem se jim vyhnout, skákal jsem podle návodu, nevyšlo to. Ale jdu znovu, je to bezva změna a ty designy taky nejsou k zahození.:D
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  5. pecko

    pecko User

    tak UVK su nie pre mna, zabavu v tom nevidim
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  6. ZOHAN

    ZOHAN User

    -Baghira2-? co má tvůj internet společného s touto akcí?
    Já tuto akci si lehce užívám a nenacházím v této bráně kromě lagů nic pozitivního? Splním si z nostalgie jen úkoly mise akce a vesela tam pukám...
    P.S. povinné čtení: Konkrétně si přečti příspěvek #51
     
    Naposledy upraveno: 26/6/17
  7. ZOHAN Opravdu nenajdeš nic pozitivního?:rolleyes: Já jsem rád že aspoň pár hráčů tuhle bránu dělá a o to méně lidí je na mapě a lépe se vydělává. :D:p
     
    fíha, -baghira2- a ZOHAN tohle ocenili.
  8. Borat

    Borat User

    -baghira2- OT zmazané. Pokiaľ máš niečo na vývojarov tak skoč si na discord a napíš im to. Tu sa diskutuje k akcií a pokiaľ niečo k nej máš tak prosím len stručne napíš a nie ako by si všetkých vyhodil atď...
     
  9. Podle mě akce splnila mé očekávání, munice padá, urko taky, je tam klid. Ale jako u každé akce jsou nespokojení, kterým furt něco není vhod. Těmto bych dal tu moc, aby něco vytvořili a ukázali všem, o co líp by jim to šlo:eek:
     
  10. Badmaniak

    Badmaniak User

    Tak jak to tak čtu, asi tam nepudu ani po státnicích. :D
    Odměny nic moc a nejsou tam ani suroviny, ani nic. Jen munice kterých mám miliony. :)
    Škoda, že i ty designy frost a inferno mají jen jedno %to, to nemám šanci ani na jeden za ten týden. :)

    Trochu sjem vážn čekal, že to bdue nová brána, jak avizovali, a ne předělané ToT. :(
     
    bhagira22, bhagira222 a -baghira2- tohle ocenili.
  11. Honzin

    Honzin User

    Já bych to viděl pozitivně kdo chce udělá si denní úkol na UFO a nějaké ty suroviny dostane na půl lf 4 zhruba za celou akci.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  12. Badmaniak

    Badmaniak User

    No to jo, ale to je tak vše co jsem tam viděl normálního. :) Plus nějaké ty klíče.
    Každopádně čas na to nemám, tak to nechám být. Zklamali mě, že to neudělali jako novou GG, ale co čekat no. :)
     
    bhagira22, bhagira222 a -baghira2- tohle ocenili.
  13. Selendix

    Selendix User

    ve vlně 10x Uber Saimon 10x Kristallin jsou ty krystalliny na steroidech. Tak pozor.
     
    bhagira22, -baghira2- a Enriqe-XXX tohle ocenili.
  14. Warden

    Warden User

    Selendix: Když se podíváš do následujícího příspěvku DarkOrbit - Čo sa kde objavilo najdeš tam tabulku a u ní sloupec "Koeficient náročnosti" pokud je tam 1x, jedná se o standardní NPC, pokud je tam jiné číslo, pak je to NPC tolikrát silněší (číslo větší jak 1) nebo slabší (číslo menší jak 1). Například tebou zmínění kristalini a uber saimoni jsou 10x silnější. ;)
     
    -bahgira2222-, bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  15. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    Badmaniak - Mne sa napriklad ovela viac pacila brana Tunel hrozy a zial tiez je k dispozicii len pocas eventu. Tie UVK sa mi ozaj nechce tocit ani na uberke, aj ked je pravda, ze v tej brane su jedini nepriatelia NPC a ziadni hraci v masku, co je vyhoda :) Padol uz niekomu z tejto brany havoc alebo herkules?
     
    bhagira22, bhagira222 a -baghira2- tohle ocenili.
  16. Ja som tu branu uz urobil celu a som spokojny idem znova :)

    tolkoto muni mi teraz padlo ked to zoberes Petkou ,mas profil pilota,dable a protokoly v petce Obdržel jsi 97.200 laserové munice typu MCB-25, Obdržel jsi 6804 raket typu PLT-3030.
     
    Naposledy upraveno: 27/6/17
  17. Honzin

    Honzin User

    Ano padl my včera, 4. brána havoc.[​IMG]
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  18. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    Honzin - gratulka, tak to nas tesi, ze aj ked je tak nizka sanca na havoc a herkules, tak predsa uz niekomu padli. ;)
     
    bhagira22, bhagira222 a -baghira2- tohle ocenili.
  19. Tak konečně jsem to dokončil, byla to zábava, premko a kami, jen ta poslední vlna byla drsná. Jdu znovu:D
     
    bhagira22, bhagira222 a -baghira2- tohle ocenili.
  20. Badmaniak

    Badmaniak User

    To teda nic moc. :D To mám vyklikané za dvě hodiny točení bran. :)
    A ten havoc mě taky nebere. Fakt bych to točil jen kvůli těm inferno letounům, ale šance tak malá, že to nemá cenu. :)
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.