Diskusia: Warbond - nájezd na piráty

Diskuze na fóru 'Diskuze o hře / zpětná vazba' zahájená uživatelem |Oromë|, 9/9/17.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. Borat

    Borat User

    Obaja máte zmazane príspevky a obaja máte dôvody ktoré ste si určite prečítali ;)
     
    -bahgira2- a cernakockanatrave tohle ocenili.
  2. Korben

    Korben User

    A mám toho dosť. ZOHAN a -baghira2- Ešte jeden príspevok a narážky jeden na druhého a obaja dostanete ban na fórum. Nikto tu nebude riešiť vaše roztržky.
     
  3. Osobne si myslím že to, že viac ľudí môže byť na rovnakom mieste nie je vôbec zlé...
    Okrem toho, že viac ľudí získa odmenu je fajn, a keď si to zoberiete na príklade, že niekto má 150k bodov a niekto 151k bodov...to je kopec a kopec času strávený v hre, a myslím že odmeny v tomto evente až také dobré pre to nie sú a rozdiel medzi 1-3 a 4-10 miestom je dosť rozdielny...a teraz prvý traja majú nejakých 150k bodov pričom 4tý má dajme tomu 149k a piaty za ním 70k...je spravodlivé, že ten, čo má 149k bodov a ten čo 70k dostanú rovnakú odmenu?? ak sa niekto dokáže dohodnúť a dôverovať druhému (stačí jeden pirát a ostatní sú v ...) a dosiahnuť to, tak to je obdivuhodné a keď proti tomu niekto nesúhlasí, má možnosť tomu zabrániť;) A naozaj sú tam až také hodnotné odmeny žeby ich nemohlo mať viac hráčov?;) ja osobne nie som ani v TOP 100, proste to hrám pre zábavú a keď sa mi niečo nechce tak to robiť nebudem a vôbec mi to nevadí ak by aj 100 hráčov malo rovnakú odmenu...vystrieľať si to museli, takže si ju zaslúžia;)
     
    Vęηa a svi1 tohle ocenili.
  4. Badmaniak

    Badmaniak User


    ZOHANku vám nic závidět nepotřebju. :) Kdybych chtěl, tak si namastím nějaké vyšší místo taky, ale mám i osobní život. ;) Z akce jsem dostal to, co sjem od ní očekával + spousty sestřelů Opic k tomu. :)

    Ale zeptám se ještě jednou, pro ty natvrdlejší už potřetí: Kde je napsáno to, co jsem se ptal a na co jsem upozorňoval? Zkopírovali jste mi to pěkně, ale úplně na něco jiného. :)
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  5. Badmaniak , jestli narážíš na to , že 21. hráč měl dostat odměnu za 21. místo a ne za druhou pozici , tak asi nechápu , cože tedy chceš přesně vědět? po 1 je vždy dvojka a jak už tu bylo psáno , dominance je jiná akce než piráti.
    Minulý rok to bylo na pirátech stejné , po 1. místě bylo druhé.
    A teď si představ , čistě teoreticky , kdyby to bylo možné se domluvit ve dvou klanech a obsadit první příčku ve 100 lidech , co by na to asi řekl hráč , který je dle počtu lovců 101. ale reálně 2. v žebříčku? už vidim , jak jsou všichni nadšení , že dva klany vybrakovaly první místo a 101. hráč nedostal nic , protože dle tvého názoru to tak má být.
    Takže v tomto případě bych řekl , že druhé místo po jednadvaceti prvních místech je v pořádku a alespoň trochu fér pro ty ostatní.
     
  6. Tak jeste jednou :D pro Tebe to vysvetlim takto 100 odmen je 100 odmen pres to nejede vlak.

    k tomu ti to sem musim opet vlozit toto:
    Uživatelé na stejné pozici obdrží stejnou odměnu.

    A tady je to , co nechces pochopit - pozice.
    Hralo se na pozice , ve kerych mas danou odmenu , ne na pocet odmen, ten neni pevne dany.
    Co z toho vyplyva? cim vice je uzivatelu na jedne pozici , tim vic bude logicky odmen.
    Takze je to spravne , neni se o co prit a jak rikas , mit to nadale na salamu , v tvem pripade na burtu.
     
  7. Badmaniak

    Badmaniak User

    1) Min 20 akcí již asi 4 roky je to jedním způsobem, tohle je úplně jinak
    2) Pozic je furt stejně a hraní se slovíčky v oficiálním oznámení ti nepomůže (navíc je všude stejné a jenom tady teď vyjimka)
    3) Pozice a počet odměn jsou vždy ve stejném počtu v jakékoliv hře, sportu a disciplíně. Případně při stejném výsledku se dělá rozstřel, ale pozice se neposouvají.

    Ale pokud si musíte ospravedlnit do očí bijící chybu, tak prosím. Ale nedělejte blbce ze mě, že já jsem ten, co to nechápe, protože logika, zkušenosti i pravidla budou pořád na mé straně, ať už si to obkecáte jakkoliv.
    Jedna vlaštovka jaro nedělá, zvlášť když všechny ostatní případy fungují, fungovaly a budou fungovat jinak.
     
    trt69 a -baghira2- tohle ocenili.
  8. =Marvin=

    =Marvin= User

    Badmaniak přestaň laskavě urážet hráče co s tvým názorem nesouhlasí, nejsi střed vesmíru aby bylo vše podle tebe a měl ve všem pravdu. Fórum je od toho aby zde probíhala diskuze, ne vnucoval jeden názor. Tvoje argumentace realitou a logikou je sice hezká, ale tohle je hra, kde platí pravidla provozovatele, ne reálného světa. V realitě žebříčky nejsou nafukovací, no ve hře klidně pokud se tvůrci hry rozhodnou ho tak udělat. Tak jak event nastaví, tak bude. Také je zcestné porovnávat rozdílné eventy jejichž smysl a způsob získávání pozice probíhá rozdílně. U pirátů každý od začátku věděl kolik bodů získává, čili umístění na stejných pozicích se nutně musely odehrát a myslím si že BP s tím od začátku počítal. Naopak pochybné jsou stejná pořadí u akcí jako byla např. UBA kde body měly být získávány náhodně, tam už to smrdí a jiný systém finálního žebříčku je na místě.
     
  9. Badmaniak

    Badmaniak User

    Přesně jak píšeš. Platí pravidla provozovatele a ty jsou jasná z 20ti akcí. Tahle akce byla jiná a normálně by jste to sami hlásili jako chybu. Ale nebudu se s váma hádat, protože to nemá cenu. Obzvláště s tebou Marvine.

    A slyšet od Moderatora takovéhle neznalosti? Počet bodů a jak se získávají byl jasný u každé akce, žebříček byl viditelný a stejná místa také byla.
    Stejně jako UBA, kde body u TOP pozic byly po 1 nebo 2 a také to bylo jasné kolik a za co (nejasné byly jen body 10+ a podezřelé ty 80+).

    No nic, věřte si čemu chcete. A neurážel jsem nikoho, pouze jsem napsal svůj názor a pokud někdo "kam vítr tam plášť" pak je snad jasné, že doufám, že v reálném životě tihle lidé nesedí na pozicích kde něco mohou změnit a rozhodovat.
     
    [flav] a -baghira2- tohle ocenili.
  10. A pak že ti to je buřt :D si nějak protiřečíš jedním a hned potom druhým postem , že ti to je buřt to nevypadá , poslední nájezd pirátů se nesl na stejné vlně , pokud byly nějaké reakce pro nebo proti , vypadá to , že se nevyřešily , tím pádem pokud to šlo tím stylem jako šlo další pokračování nájezdu , tak potom se už není o čem bavit , provozovatel o tom určitě ví a byl to jeho záměr , jeho pravidla , takže o čem?
    A když už tady meleš o 20 žebříčcích , rád bych je viděl...
    Za tu dobu co to hraju , tady snad ani tolik akcí , které byly založené na pozicích v žebříčku nebylo.
    Takže ukaž :)
    A nesnaž se mi tu prokazovat 3x žebříček v tý akci , 3x žebříček v tý... to jsou ty samý žebříčky , akorát od začátku.
    20 různých , děkuji

    A apelovat tady na to , kdo je jaký v reálu je docela mimo mísu , asi už přestáváš rozpoznávat , co je realita a co ne.
    Jsme ve hře , na internetu , tady je každý tím , kým chce být.
    A pokud si stojíš za svým názorem , že pokud se někdo chová takto ve hře a stejně i v reálu , tak já bych rozhodně nechtěl například pracovat pod tebou - přijde mi , že máš brutální manýry stát si za svým , ať už to je pravda či ne , i když ti to někdo vyvrátí pádným argumentem... Typickej papalášek.
     
  11. Jsem snad jediný, kdo měl tuhle akci na piráty na háku a dělal jen úkoly kvůli těm odměnám? :D
     
  12. Nejsi, já ji ignoroval úplně, ani úkoly jsem nedělal.:D
     
    ChuckNorris a -baghira2- tohle ocenili.
  13. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    MuadDib85[CZ] - zalezi, ci myslis tie akciove ulohy, ze si nerobil alebo tie klasicke na piratov? Pretoze tie akciove sa fakt oplatili, jedna nova LF4 vdaka surkam na nu a polovica suriek na dalsiu novu LF4 ;)
     
    Dinosam-SVK- a -baghira2- tohle ocenili.
  14. -baghira2-

    -baghira2- User

    + olej, na tie nové lode: Cyborg, Hammerclaw a Mimesis. Pokým ich ešte niekto, doteraz nemá.
    A výhody pre tých, ktorí ešte nemajú úplne všetké irisy, 5x LF3 sa im ešte vždy a stále zídu. ;)

    Nakoľko to z akciových úloh, za ich splnenie každému padlo.
    Nováčkovi tých 5x LF3 a 5x B02 štítov, rozhodne a v každom ohľade pomohlo.
     
  15. no , tak pro nováčka , který potřebuje hlavně PVE lasery se o něco více hodí i SSL-03 , spektrální lasery , které do NPC dávají , teď se snad nespletu, až 175 škod? Ale rozhodně , úkoly od lvl 6 jsou pro nováčky v této akci velmi lukrativní :) O to lépe , když zvládnou i pár těch těžších :)
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  16. za me akce nadherna takoveto akce jsou nejlepsi ne jako ty akce stylu jedno npc a celej server do toho .
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  17. hahahah no potěš, to zas byla akce. škoda, že se mi to tady nechce číst celé asi bych se dobře pobavil a nakonec pěkně naštval. ostatně jako většinou když zjistím co a jak na darku dopadlo. baghira a zohan mejte se víc rádi :D tulituli
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  18. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    Salik88 - tu ta opravim, pretoze nikdy sa z fora neodstranila nejaka diskusia kvoli tomu, zeby sa v nej stazovali hraci. Samozrejme chcem vediet, ake dve diskusie pod rovnakym nazvom sa vytvorili? Mam pocit z tvojich prispevkov, ze si sa prisiel len stazovat, ako na akciach dostavaju vsetko silnejsi hraci, ale to si asi necital, ze pisali aj taki hraci, co lietali bez klanu a tiez sa pekne na piratoch uchytili a ziskali odmenu v jednotlivcoch. Samozrejme ide v prvom rade o aktivitu a nie cakat za chvilku hrania hned odmeny. Tvoj duplicitny prispevok som zmazal, pretoze nie je nutne spamovat forum rovnaky prispevkom.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).