Zpetná vazba Diskusia: Znamenie Chaosu

Diskuze na fóru 'Diskuze o hře / zpětná vazba' zahájená uživatelem Punisher, 7/5/24.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

  2. Upraveno moderátorem
    A ještě dotaz, bude k této akci zítra v 10:00 i bitevní pernametka, nebo až 14.5. až nám propadne to premko z kuponu?
    Hledal jsem diskuzi na bitevní permanentku až do roku 2013 a nenašel :D.
     
    Naposledy upraveno: 7/5/24
  3. Tess

    Tess S-Moderator Team Darkorbit

    ADMIRÁL╬ACKBAR◄©®► to je pouze týdenní akce, spíš taková před akce Chaos Protegitů.

    EDIT: příspěvek jsem ti obnovila a upravila. Děkuji za upozornění ;)
     
  4. Jsem již starší pán, může mi někdo přeložit: Vycraftite 2 GGEU?
    Děkuji
     
  5. _mnemonic_

    _mnemonic_ User

    Jde o Galactic Gateway Launch Unit (GGEU) neboli Exkurzná jednotka galaktickej brány - vyžaduje sa pri automatickom dokončení brány.

    https://board-cs.darkorbit.com/threads/faq-expedicia-vyslanie.115509/#post-993383

    Edit
    Upřímně dělat denní úkol znič 25 Uber Devolarium bude o nervy. Netuším kolik je na mapě najednou kousků ale pro všecny 3 firmy to nebude dost. Tohle zrouna jako denní úkol nevypada ale třeba nebude zájem a já se pletu.
     
    Naposledy upraveno: 8/5/24
    TI.TA.N a stefan.sv tohle ocenili.
  6. _mnemonic_ díky za snahu, ale to první slovo mě dělá problém Vycraftite, to je to, oč tu běží:D:D
     
  7. Myslím, až naskočí úkoly, bude tam vyrobte v montáži 2xGGEU. Ale třeba se mýlím.

    P.S. Tak ano, a pokud máš premium a slevák, tak i trochu vyděláš.
     
    Naposledy upraveno: 8/5/24
  8. Ten úkol vymyslela nějaká velmi chytrá hlava. Výroba GGEU stojí bez slevy 12.000 U (+ solidus), odměna za úkol je bez jiného 10.000 U... Když nepočítám ty fragmenty chaosu, tak je to docela podvod :D. Sice jde vyrobit i za astralit z astrálního vzestupu, ale nemíním trávit spoustu času v bráně bez odměn, nemluvě o tom, že astralit není automatická odměna, ale musí se získat z brány zdrojů.
     
    Naposledy upraveno: 8/5/24
  9. 555cookie

    555cookie User

    Oplatia sa double boxy na zber boxikov?
     
  10. LOL.LOLKO

    LOL.LOLKO User

    dobry den neviem v com je problem ale dnes som dokonzil montaz GGEU s tym ze som mal prijatu ulohu a nezaratalo mi to ziadnu odmenu tak isto ako im aj nepriratalo Alphu a Betu ked som dokoncil a mal prijatu misiu na dokonecie bran alpha,beta,gamma,poprosim ak je mozne nejaka kompenzacia obzvlast za misiu "Preži smrť" kedze GGEU uz mi vyrobit nejdu

    -----------------------------------

    ja som vyrobil za astralit a misiu mi nedokoncilo ani nic nezaratalo cize podvod :)
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 8/5/24
  11. LOL.LOLKO, všiml jsem si, že se mi nepřičítají ee z těch bedýnek. Dal jsem vyčistit mezipaměť a restart, a už se mi načetli. Takže to skus taky a třeba ti to naskočí, že to máš splněné.
     
  12. Tess

    Tess S-Moderator Team Darkorbit

    LOL.LOLKO aby jsi splnil misi na GGEU, musíš jej vyrobit za solidus. Jinak ve FAQ se píše, že brány musíš dokončit ručně a ne pomocí vyslání.

    Nepiš dva příspěvky pod sebe a používej funkci upravit příspěvek, příspěvky ti spojím do jednoho.
     
    Punisher a *brutus* tohle ocenili.
  13. ZOHAN

    ZOHAN User

    A to se v FAQ píše kde?
     
  14. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    Vycraftit = vyrobit
     
    Tess tohle ocenil(a).
  15. Tess

    Tess S-Moderator Team Darkorbit

    ZOHAN nepíše, proto to píšu já.
    Víš třeba jim to nedošlo, že se to může stát.:rolleyes:
    Ujišťuji tě, že to napíšeme ve zpětné vazbě BP.
     
    *brutus* a Punisher tohle ocenili.
  16. ZOHAN

    ZOHAN User

    Tess, Ještě bych se na vašem místě prokazatelně ''ujistil'', že tu vaši zpětnou vazbu i někdo čte, nebo kde vlastně nakonec končí a možná i ''automaticky'', nebo nějakým scriptem.
    P.S. nedošlo, to bude to správné slovo:) překladatel bude asi z firmy : česká pošta?

    Nicméně děkuji za tvůj postřeh, ušetřila jsi mi mnoho astralitu. Cením:)
     
  17. Ještě že nemám astralit:D:D
     
  18. Karlosray

    Karlosray User

    zase další hovadina ve hře proc furt neco přidavaji do hry misto aby tu hru nekdo zpravil
     
  19. ZOHAN

    ZOHAN User

    Karlosray, A co přidali nového? Toto je stará a opakovaná akce.;)
     
  20. Tak musím povedať že tento event je v slušností pekný odpad. Ja neviem či to nerfli dnešným reštartom ale včera som zbieral 500-600EE za hoďku a dnes okolo 200EE s double boxami. Veď to sa vôbec neoplatí...