Zpetná vazba Diskusia: Znamenie Chaosu

Diskuze na fóru 'Diskuze o hře / zpětná vazba' zahájená uživatelem Punisher, 7/5/24.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. ZOHAN

    ZOHAN User

    PaloSčerba, No, pěkný postřeh, to by se mělo řešit na nejvyšších místech, opravdu.
     
  2. Tuhle akci si teda nepamatuju, ale zas mám pocit, že ty EE to dává jen na některejch mapách. Tam kde neni tolik automatů mi to nedá tolik, co z pár kuliček seberu tam, kde je přecpáno. Tyhle pravděpodobnosti mě v týhle hře někdy fakt točej...
     
  3. ZOHAN

    ZOHAN User

    Delta-7925H, V této hře platí stále toto : čím více je hráčů na mapě, tím je více eventových boxíků a proto je sbíráš častěji, protože v jeden okamžik ho sebere více hráčů a ihned se objevují nové. A pokud je na mapě ještě i hráč cizí firmy tak na pvp stoupá zisk uridia z boxů. Stačí kouknout na x-1 mapy třeba, kolik tam je cizáků.:rolleyes::rolleyes::rolleyes:
     
  4. Jaj tvl, takže když je na PVP cizí loď, na x-1 je víc účka? Hlásím, že rozumím, akorát že vůbec. Je to někde rozepsaný, že to tady dáváš jako fakt?

    Ne, myslel jsem to tak, že tam kde jsem prakticky sám, seberu z 20 kuliček EE jednou, tam, kde těch 20 kuliček sbírám jednou takovou dobu (pač je tam autosalón) jsou EE třeba v pěti.
     
    *brutus* tohle ocenil(a).
  5. ZOHAN

    ZOHAN User

    Delta-7925H, A to si jako stěžuješ, nebo se chlubíš? Tady máš důkaz, že lidé na programech ti vydělávají více ee z kuliček...
    Ted nám ještě řekni, na které mapě na ge-1 sbíráš ''prakticky'' sám a jak si tento fakt ověřuješ, když to tady tvrdíš?:rolleyes::rolleyes::rolleyes:
     
  6. Mise Cesta do temnoty je také podvod?
    Dokonči kteroukoli z následujích bran A B G, to také není jasně česky?
    Po dokončení brány mise nezmizí ani žádná odměna.
    Dělala jsem alpha a teď mi tam ta mise visí s označním 1/3 a znemožňuje mi vzít další speciální misi.

    Takže dokonči kteroukoli z následujících bran 0/3 znamená "dokonči 3/3" ?, že by třeba 3x alphu :eek:
    Pokud je to myšleno takhle, tak správně by mělo být "dokonči kterékoliv 3 brány z A B G". A pak bychom se asi moc neobtěžovali a hlavně si neblokovali další speciální mise. Stačilo by, aby byly 2 místa pro speciální mise, a tato tam mohla být otevřená celý týden. S popisem misí, akcí apod. je neustále problém. Jen mazáci se většinou orientují, ale také ne vždy. Obří mínus :(:rolleyes::eek:
     
  7. *brutus*

    *brutus* User

    já myslím že to je docela jasně česky,dokonči alfu,betu a gamu,takže žádný podvod a spiknutí,ale pořiď si dioptrie:D:eek:
     
  8. Drift1

    Drift1 User

  9. Teda za mě to bylo jasný hned, že mám udělat tři brány a můžu si vybrat z ABG, kterou kolikrát. A tohle zadání je bych řekl nový a ve hře ještě nebylo. Myslím, že se tu hledá problém, kterej není.
     
  10. Tess

    Tess S-Moderator Team Darkorbit

    *Irenka49•™* vždy když jsou mise akce, můžeš přijmout jen jednu.

    Screenshot_6.jpg
    0/3 znamená, že to musí být 3 brány. Máš na výběr Alfu, Betu a Gammu.

    Na to, že máme hodně krát špatné překlady ve hře a není jich málo, je tento popisek v pořádku.
     
  11. ZOHAN

    ZOHAN User

    Vždycky máš možnost tu misi vypnout(přerušit) i když ti asi zmizí. Ta odměna za ni zase není tolik OP, tak se to dá ustát. Pokud neklikáš brány za EE, tak se snad ani nevyplatí.
    U takových epických misí je vždy důležité si pozorně přečíst (i několikrát po sobě) o co se v té misi jedná a nechat si ten úkol na neděli, kde z těch bran vytřískáš větší odměny.
    Asi je dobré, pokud má hráč čas, tak si tyto brány nachystat v týdnu na posledního protegita a pak přijmeš úkol v neděli a máš to doslova splněno rychle za ''5 minut'' a s boosterama třeba.:rolleyes::rolleyes::rolleyes: