Zpetná vazba Diskusia: Zradné Územie

Diskuze na fóru 'Diskuze o hře / zpětná vazba' zahájená uživatelem Punisher, 14/6/23.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

  2. Zatím to asi nechápu. Udělal jsem bránu 5x. Dostal 500 toho fragmentu. Trvalo mi to necelejch 17 minut.

    1) Dá se ten fragment získat i jinde? Nebo jak splním cíle na fragment?
    2) Jak mám bránu prodloužit, abych splnil 10h v tý bráně? Nebo se bude nějak měnit obtížnost i odměny každej den?
    3) Nevidím v žebříčku svoje hodnoty, proč?

    Poradí někdo co a jak?
     
    -baghira2- a FrOg!_Is_Back_[SvK] tohle ocenili.
  3. dotar5eP

    dotar5eP User

    Koupit si můžeš balíček kde máš 15k toho fragmentu, ale jestli se to připočítá ke sběru to nwm :D Další věc já nechápu jak mám jako nasbírat 20k fragmentu když to padá po 50-100 ? TO si někdo dělá srandu ? diť je to nemožný, opravte mě jestli se pletu :cool: Hele bránu prodloužíš tak, že nesundáš toho bosse, ale já sám tomu nerozumim :cool:
     
    -baghira2- a Delta-7925H tohle ocenili.
  4. Tess

    Tess S-Moderator Team Darkorbit

    Delta-7925H
    1) Fragment dostaneš za projetí brány a plus je denní žebříček hodnocení, kde by ti měl taky spadnout.
    2) Musíš do ní chodit každý den no, po tom co padne Zdraví v nadsvěte, se zvýší úroveň.
    3) Ukazují se až po chvíli.

    Akce je nová a nemáme k tomu víc informací, než co je ve FAQ
     
    -baghira2-, Punisher a Delta-7925H tohle ocenili.
  5. dotar5eP

    dotar5eP User

    Delta-7925H

    Tyto odměny budou uděleny hráčům s nejvyšším počtem bodů, kteří za den způsobili světovému bossovi největší poškození.
    HodnoceníOdměny
    1.1 500x fragment Infiltratoru
    50 000x uridium
    2.750x fragment Infiltratoru
    25 000x uridium
    3.450x fragment Infiltratoru
    15 000x uridium
    4.–5.300x fragment Infiltratoru
    7 500x uridium
    6.–10.250x fragment Infiltratoru
    2 000x Uridium
    11.–25.200x fragment Infiltratoru
    1 500x uridium
    26.–50.150x fragment Infiltratoru
    1 000x uridium
    51.–100.100x fragment Infiltratoru
    500x uridium
     
    -baghira2- a Delta-7925H tohle ocenili.
  6. Díky. Stejně to nechápu :)
     
  7. dotar5eP

    dotar5eP User

    Delta-7925H. Je to denní žebrříček, takže pokud se dneska umístíš na 1. místě získáš 1500x fragmentu a 50k uri. Jestli jsem to pochopil správně. Já jsem 13. teď už jen čekat aby mě nikdo nepřeskočil. :cool::cool: poďmi 200 fragmentu :mad::mad::cool::cool::cool:
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  8. Takže zkusil jsem akci asi 45 minut a musím říct že je to trapný ale hnusný hnus co BP dalo za event.
    Tento Event nedává vůbec smysl co jsem tak zkoušel za mě palec dolů protože nedá se to hrát, nedává to logiku prostě nic.

    Ukáže se mě tam boss pak tam je nějaké NPC co jde k bossovi a dává bomby a nedá se to ani na kliknout (1. vlna)
    2. vlna boss pak raketa že se nedá hýbat a musí člověk dávat EMP puls aby se někde dostal, nějaké věže co spomaluji lod.
    do toho ty malé npc co explodují když je nepuknete takže mínus zase
    3. vlna opět boss nějaké červené čárky do toho zase ty malé npc co bouchají pak další npc co letí ze shora dolů a dělají boom.
    boss nejde ani zkusit zničit.

    Můj názor každý si to zkuste ale uvidíme sami že to nemá smysl.
    Fragmety nepadají vůbec jak se psalo
    Akce je vlastně stejná jak PLUTUS event na té samé bázi.
    takže takto akce za mě dostává samé mínusové body protože tohle je propadák jak nevím co, totální blbost tento event.

    Kdyby jste radši daly Demanery nebo Hitac to byla jiná akce a lepší ale tohle bože člověk se těšil na event a jak vidím co to je na té hře tak radši to vypne protože děs a hrůza a pošlete to BP i vedení negativní reakce hráčů.
    Musím říct, že jsem opravdu hodně zklamaný touto akci, čekal jsem něco nového co bude stát za to ale tohle je za mě doslova velký a největší propadák ze strany BP.

    Takže gratulují BP touto akci jste si naštvaly dost hráču a dokonce i odradily hrát :)

    A jen blázen by posílal do hry prachy aby měl klíče k bitevní permanence

    Pokud si BP myslelo že dají akci a lidé budou cpát prachy do hry tak možná nějaký blázen nebo spíše turci to udělají ale pochybují o tom na tento event není trpělivost a ještě to dělat 5x denně děkují nechci :)

    Když se dávaly akce do hry vždycky se otestovaly na test serveru a teď mě přijde že se nic netestuje teď se to hodí do hry a poperte se s tím jak chcete nás to nezajímá.

    Prijde mě že BP nezajímá reakce hráčů jim je jedno že přijdou o další hráče jde jen o peníze.

    Takže na závěr:
    Akce ode mě dostává samé
    Mínus, Mínus,Mínus,Mínus,Mínus,Mínus,Mínus,Mínus,Mínus,Mínus,Mínus,Mínus,Mínus,Mínus,Mínus....
     
  9. Největší trapas co tahle hra existuje :eek:, píšu to už dlouho, že ten kdo vymýšlí různé mise v akcích nezná hru , a tady je to už absolutně markantní . Opsané mise pro zisk klíčů, a evidentně z akce PLUTUS, ale v téhle akci nelze dosáhnou na některé cíle už jednoduchou matematikou, fragmenty, počet hodin v bráně atd. A k čemu nějaké designy na stíhačky, když se dají získat pouze 3 ???

    A reakce Tess, že jsou přece denně odměny z žebříčků? Pro 100 hráčů? A co ti ostatní?
     
  10. *brutus*

    *brutus* User

    *Irenka49•™ tobě se prostě nezavděčí ničím,ty máš prostě poroblém se vším.Proč nejdeš jednoduše hrát ke konkurenci tam žadné akce nejsou a určitě se ti tam bude líbit:)
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  11. dotar5eP

    dotar5eP User

    Irenko49- kup si BP a klíče vyměň za krystal rozvratu :chladný: Poslední Akce co byla tak tam sis postěžovala , že není krystal rozvratu, no a tady ho máš. Já neříkám, že tahle Akce je nejlepší :Dmá svoje minusy :DJá to beru pozitivně protože nasbírám IAC a už můžu konečně postavit Solace+:chladný:
     
  12. pichlace

    pichlace User

    naco to spravily na dmg ked hraci vyuzivaju to ze toho len sabuje a staravia v brane x hodin aby boly v rebricku prvy a maly odmenu, onicom akcia BP by sa malo hanbit stare eventy neopakuju ................
     
    -baghira2- a *Firefox1* tohle ocenili.
  13. *SATKO*

    *SATKO* User

    Takze pozrime sa na to zo sirsieho pohladu.Brany som spravil obe do 5 minút.Vycerpal som vsetky pokusy.Odmeny 100 ks regulator luca(toto potrebujem ako sol) 4000 tic UCB 100 + nejaky modul ,horiaca stopa a okolo 350 tych fragmentov.Bolo to za trosku munky a casu tak preco taka kritika ?
     
  14. *Firefox1*

    *Firefox1* User

    *SATKO* no ono záleží co chceš získat, jestli hraješ o žebříček nebo o klíče a nebo se spokojíš s tím co jsi získal ;)
     
  15. [​IMG]
    5 bran, 18 minut, vystrielal som vzdy vsetky NPC, no na TOP 1 sa ani len netaham. Kde je teda problem ? :D
     
    Delta-7925H tohle ocenil(a).
  16. pichlace

    pichlace User

    Niektorý to sabuju aj hodiny na dmg
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  17. Nějak jsem to nepochopil, 4 trhliny, 20 minut a na GE1 krásné 496. místo. Co je vlastně účelem této akce?
     
  18. dotar5eP

    dotar5eP User

    Tady nejde o to tu bránu prolítnout co nejrychleji, ale působit DMG bossovi, to znamená, že v jedný bráně budeš třeba hodinu :D sám jsem to zkoušel prodlužovat, ale plácat se v jedný bráně hodinu ? :D Já akorát potřebuji IAC :confused: zbytek neřešim :cool:
     
    -baghira2- a *Firefox1* tohle ocenili.
  19. No ale to ti napadalo z permanentky, ne? A přesně o tu mi jde. Brána sice jde udělat za pár minut, ale evidentně se to tak dělat nemá. Takže jediná rada, kterou tu vidím, je sabovat. Jinej tip?
     
    -baghira2- a *Firefox1* tohle ocenili.
  20. Do této akce jsem šel zpočátku s nadšením, vypadalo to, že by to mohl být povedený event, ale nadšení poměrně rychle opadlo...

    Vlastní boj se Starem je zajímavý a je to výzva, první fáze je jedna z těch fází, které se dají skutečně hodně prodlužovat (pokud chcete čas do žebříčku a do BP - ty volatilní náplně prakticky nic nedělají, akorát do nich nesmíte vletět, neobnoví Starovi ZB, takže v pohodě), ale bohužel se nepočítá poškození Starova štítu do úkolu BP, takže pálit do něj jen SAB, když už má minimum ZB, nefungovalo.

    Druhá fáze byla spíš otravná - létat obráceně by nebylo tak hrozně, ale těch zpomalovacích majáků bych ubral - bylo jich tam občas tolik, že nebylo místečko, kde se jim vyhnout. Tohle byl docela kritický bod toho boje (aspoň u mě teda).

    Třetí a čtvrtá fáze se celkem daly zvládnout v pohodě.

    Po porážce Stara ale přišlo zklamání - žádná odměna za sestřelení bosse a dokončení brány. A ty fragmenty do montáže taky nejsou zrovna velké lákadlo - budiž, IAC, moduly, ABR jsou užitečné, ale ostatní zrovna moc ne (hlavně tam museli zase vtlačit ty svoje slavné, nepoužitelné NOVA). Nemluvě o té ceně za munici - viděl jsem RSB a SAB a řekl jsem si, že to není špatné, ale za 10 fragmentů jen 1 ks??? Neměl by ten poměr být spíš obráceně, aby to trochu vyvážilo ty ztráty munice v bráně? A to ani nemluvím o sepromu a palivo pro PET.

    A o žebříček se ani nesnažím, ten je jen pro elitu serverů a *** hráče, kteří mají munici a uridium nazbyt. Odměny za poslední místa hrotit nebudu - to se nevyplatí.

    Pokud se ta akce do budoucna trochu upraví, tak by měla dobrý potenciál, ale v současném stavu připomíná spíše kratší Astrální bánu, ale tam aspoň neplýtvám seprom, boostery a vlastní munici...

    EDIT: Co bych navrhoval:
    - Zvětšit vlastní prostor na manévrování v té bráně, protože momentálně je dost malý a pro fáze 2 a 4 v normální obtížnosti je dost složité se vyhýbat střelám a majákům
    - Mezi jednotlivými fázemi udělat pauzu alespoň 10s, aby měl hráč šanci se trochu vzpamatovat a třeba trochu opravit loď apod.
    - Za zničení Stara udělit nějakou odměnu, ne jen ty fragmenty. Určitě uridium, možná laserovou munici a trochu sepromu = množství (a typ munice) podle dokončené obtížnosti brány. Odměna nás bude motivovat k dalšímu průchodu bránami a aspoň částečně nahradí spotřebované materiály.
    - Optimalizovat tu akci, aby byla plynulejší (momentálně se mi to občas pořádně kousne - asi všechny ty efekty a řízené rakety, které se to snaží načíst, a to mám grafiku nastavenou na nejnižší možnou úroveň). Kvůli lagu jsem přišel už o 3 pokusy.
     
    Naposledy upraveno: 16/6/23
    -baghira2-, *brutus* a Delta-7925H tohle ocenili.