Zpetná vazba Diskusia: Zradné Územie

Diskuze na fóru 'Diskuze o hře / zpětná vazba' zahájená uživatelem Punisher, 14/6/23.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. *brutus*

    *brutus* User

    123zelenina fragment se každým lvlem navyšuje a to o celkem dost,já jsem dneškem na 21 lvl a mám z nornál brány 850 fragmentu a to už jsem vyrobil iac a olej.Jinak s tebou naprosto souhlasím
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  2. dotar5eP

    dotar5eP User

    123zelenina- Hele některý úkoly jsou postavený na hlavu o tom žádná, ale dají se splnit. Já sám mám hotovo 22/25 a zítra budu mít hotovo 23:cool: úkol na sběr fragmentu kde máš nasbírat 20k dělat nebudu to samý platí o úkolu kde máš zůstat 10hodin :D to co jsem potřeboval mám, zbytek neřeším:cool: Ano vlastně řeším a to moduly to je za mě blbost :D 5 modulů a ani jeden na mojí loď, takže ano na to si stěžuju:p
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  3. ZOHAN

    ZOHAN User

    A jakým způsobem si ověřuješ to, že po 2 branách máte jiné dmg? Vy máte stejné lodě, stejné moduly, stejné boostery atd atd
    Ty víš naprosto přesně, kdy systém zapisuje postup v bráně?
    A ještě mne napadá jedna věc, vy jste stejná firma? :rolleyes:
    P.S. Opravdu mi není 12 a jen ti napíšu ať neurážíš hráče, co je jim 12, tudíž jsou chráněni zákonem.:cool:
     
  4. Mě přijde, že mi nikdo nerozumí a já jsem teda asi opravdu pomalejší. Kde, jak nebo čím on udělá za čtvrtinu času o tolik víc?

    Edit: Ten pode mnou je podle mě taky MMO

    [​IMG]
     
    -baghira2- a *brutus* tohle ocenili.
  5. ZOHAN

    ZOHAN User

    Delta-7925H, A kde je brutus pro porovná ní, když jsi napsal toto :
    Ale bud v klidu, taky jsem tuto akci nepochopil a myslím si, že nejsem zdaleka jediný.

    Když 2 hráči střílí do NPC, které má pro každého hráče stejné HP, tak jak ''systém'' pozná, kdo dal do tabulky vyšší poškození a co se vlastně do toho poškození počítá.:rolleyes:
    No, jdeme testovat dále.:cool:
     
  6. Drift1

    Drift1 User

    Upřímně měli dát aspoň vysvětlení toho co se v jaké vlně má dělat..první kolo ok.Pochopil sem že ničím ty malý šmejdy aby toho velkýho neposílily a já ho zničil. Druhé kolo s raketkama,třetí s většíma...atd no odměna nic moc.Takže vlastně se hráč nepřipraví na žádnou taktiku.
     
    -baghira2- a Delta-7925H tohle ocenili.
  7. Nedokázali mi to vysvětlit ani na podpoře, i když měl Ján snahu a trpělivost se mnou. Já vím, že tam ty body toho poškození někde jsou, ale já je najít neumím a žel mě ani nikdo nedokáže nasměrovat a říct mi, co dělám špatně. Už mi ani nevadí, že v žebříčku nebudu, ale pochopit bych to chtěl :)

    Kdyby sis odpustil tohle:
    Byla tvoje odpověď perfektní. Takže skoro dík.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  8. Tak to mně pravidelně, z 5 pokusů se podaří 2 - 3x dokončit bránu. Mně ta brána dokonce vyhazuje PC do tzv. modré obrazovky.

    Bezva rada :p, jen idiot neví, že jednou za měsíc je akce na klíče, kde se dá získat úžasných 75 krystalů (před 2 měsíci to ale bylo jen 50, malinko to upravili :rolleyes:). Za 10 měsíců to bude 750, super, když na raketomet je potřeba 2 400. No, k tomu nějaké ty brány po pár krystalech, a jinak nikde se získat nedají. Proč nejsou v Odeslání, ze solidusů je mi už špatně, otevřu si s nimi asi obchod :eek:,


    A to není pravda, co jsem napsala?
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 27/6/23
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  9. Tess

    Tess S-Moderator Team Darkorbit

    Irena49•™* používej funkci upravit příspěvek a nepiš posty pod sebe. Příspěvky máš dané do jednoho.
     
    -baghira2- a *brutus* tohle ocenili.
  10. Včera jsem v těch branách dal 92,5M škod. Dneska mi vypadlo v jedný z bran spojení a bum, takže mám 4 a půl brány a bodů přes 100M. Kde, kdy, jak, proč? Ta akce za 2 dny končí a já ji stále nechápu :-D Prosím, vysvětlete mi to někdo.

    1. Do škod se podle mě nepočítají ty cisterny a seeker rakety. Je to tak?
    2. Veškerý škody se počítaj jen z těch velkejch potvor. Je to tak?
    3. Co je kokrétně to poškození?
    4. Kolik je maximální možný poškození za bránu?
    5. Co je a co dělá ten efekt/schopnost, co má ten boss na sobě, když mu zmizí bublina.
    6. Proč se do poškození nepočítá poškození petem (nejen v týhle bráně, nejspíš - jestli je to někde popsaný, prosím o link)?
    Předem díky za užitečné odpovědi. Díky.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  11. Ahoj Delta,můžu potvrdit,že jsem stejně zmatený jako Ty,snad i jako většina hráčů.Neumím odpovědět na Tvé otázky,snad na tu 6-tou.
    Když dělám úkoly na DMG,tak jen lodí. Všiml jsem si že PeTa mi to nezapočítává již několik let? (no to už bude).Pokud je to
    můj dojem,tak mně vyveďte z omylu.
    Pokud někdo zná odpovědi,tak si to nechá pro sebe,:(:D
     
    -baghira2- a Delta-7925H tohle ocenili.
  12. vilo68

    vilo68 User

    je to zaujimave sonic 88 nebol v tej brane ani 4h a ma939milionov poskodenia a ja somsom bol vtej brane kazdy den a mam len 630 milionov ma nejaku inu municiu tie potvorymaju viac hp v tych jeho branach je to na palicu

    ------------------------

    pomylil som sa mam len 600 milionov
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 28/6/23
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  13. IR.I.PI

    IR.I.PI User

    Už keď si nadhodil toho Sonic 88 - čku, napriek tomu že je v top 1-2 celkove, nechápem, že v dnešných a ani včerajších štatistikách nefigurije v prvej desiatke a to niekoško dní po sebe, tak potom čo je to za počítanie ??
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  14. ZOHAN

    ZOHAN User

    Musíte pochopit, že scripty BP jsou 100%, taktéž toto platí pro tuto akci a je jen záhadou pro hráče, jak je možné dát větší dmg o několik milionů do stejného npc, které má(snad) pro všechny hráče stejné HP?
    třeba nám to ti ''lepší'' hráči po tomto povedeném eventu rádi vysvětlí.(nebo někdo z BP?):rolleyes::rolleyes::rolleyes:
     
    *Firefox1* tohle ocenil(a).
  15. Ahoj především bych jen chtěl podotknout že tu bránu dělám na orcusce kde mám asi 25%dmg na npc mám boostry na dmg plus si dávám nákazu a mám seprom jedu to x4 rsb občas si zastřilím zelenou munici s netrávim tam X hodin jako ostatní že tomu dají dmg a pak čekají až se opraví to npc chce ti občas taky trochu přemýšlet jinak pěkný den přeji
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  16. vilo68

    vilo68 User

    vobec to nevysvetluje odkial mas tie miliony poskodenia navyse

    ----------------------------

    pises len same somariny
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 28/6/23
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  17. Tess

    Tess S-Moderator Team Darkorbit

  18. No tak trochu premyšlej kde bych ten Dmg asi udělal v bráně asi ne:D to že to nedokážeš pochopit není můj problém:D
     
  19. Zdravím, též jste nedostali za včerejší den z denního žebříčku žádnou odměnu? :/
     
  20. *brutus*

    *brutus* User

    podle mého denní odměna již celkem zbytečná,já osobně jsem spokojen z celkovým 10 místem:
    30.06.2023 - 00:00 Obdržen předmět: Design letounu Infiltrator
    30.06.2023 - 00:00 Obdržen předmět: Fragment Infiltratoru (2.500)
    30.06.2023 - 00:00 Obdržen předmět: Seprom (25.000)
    30.06.2023 - 00:00 Obdržen předmět: Munice - UCB-100 (65.000)
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).