Zpetná vazba Diskusia: Zradné Územie

Diskuze na fóru 'Diskuze o hře / zpětná vazba' zahájená uživatelem Punisher, 14/6/23.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. mk981

    mk981 User

    akcia je zrušená ?, už je po 11.00 hod
     
  2. *brutus*

    *brutus* User

    kdo si počká ten se dočká
     
  3. g555stein

    g555stein User

    Zradné uzemie nas opat zradilo,tento krát nadobro a ani neprišlo.
     
  4. ZOHAN

    ZOHAN User

    g555stein, Měl by ses taky trochu i vyspat, proto ti to raději odložili na zítra.:rolleyes::rolleyes::rolleyes:
     
  5. g555stein

    g555stein User

    @ZOHAN ved to velmi dobre poznaš,je fajn akcia. Treba zobrat dovolenku a tahat 18tky.
     
  6. g555stein, hraci 24h 7d sa stazovali ze maju kupene booster na boxiky ze im to prepadne tak to zrusili.
    +++ Informácie o synchronizácii a udalosti Začiatok zradnej domény +++
    Ahoj vesmírnepiloty,
    V poslednej dobe sme oznámili, že darčekové boxy, ktoré sa konajú počas udalosti Cool Rush, dôjdu 20. júna. Počuli sme, že sa na to sťažuje veľa hlasov hráčov, pretože si kúpili svoje balíčky s doublerom iba pre túto udalosť. Diskutovali sme o tejto spätnej väzbe a rozhodli sme sa trochu prispôsobiť obsah škatúľ a nechať ich bežať až do konca udalosti cieľa Rush.
    Vďaka tejto zmene odložíme dnešnú plánovanú synchronizáciu pre podujatie zradnej domény zajtra, 8:00 CEST. To tiež znamená, že udalosť zradnej domény sa začne zajtra po dokončení synchronizácie.
    So zmenou počiatočného času zradnej domény sa aj koniec udalosti zmení na: 4. júla o 23:59 LST.
    Ospravedlňujeme sa za nepríjemnosti!
    Vďaka za vašu trpezlivosť
     
  7. *brutus*

    *brutus* User

    ***Janci*** díky za info,ale čekal bych oficiální vyjádření od moderátorů
     
    ***Janci*** tohle ocenil(a).
  8. Tak doufám, že ty kuličky opraví tak, že z nich budou padat aspoň ty dizajny. Evidentně maj tady autoboti velkej vliv!

    A snad tam přidaj R-310 a ještě víc SR raket, přijde mi, že tentokrát na to zapomněli.
     
    *brutus* tohle ocenil(a).
  9. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    AKcia by mala byt spustena az zajtra, vid ofiko.

    Delta-7925H - budeme ziadat aspon kontroly, ked uz hlavne 24/7 v podstate takto vyhoveli, nech konecne ti, co pritom skutocne sedia nemaju menej ako ti, co su v hre raz za tyzden.
     
  10. Punisher jo budu rád, když budou kontroly intenzivní. Protože i mě už to nebaví, ty rozdíly v akcích jsou propastné.
    Obecně člověk se už ani akci netěší, když ví, že nebude nikdo online zas :(:(:(.
     
  11. Zdravim som v tej brane zradne uzemie zostrelil som bossa npc a dalej to nejde neukazuje dalsie vlny a nic ine som tam zaseknuty.No po restarte a dolheho cakania som dokoncil branu ale si myslim je to dost bugnute.
     
    Delta-7925H tohle ocenil(a).
  12. Tess

    Tess S-Moderator Team Darkorbit

    ***Janci*** koukni se do logu, jestli se ti připsala odměna. V deníku by jsi měl mít tohle:
    20.06.2024 - 09:25 Zrádné území dokončeno.
    Pokud ano, tak chvíli stůj na mapě a nehýbej se. Mělo by tě to vykopnout, trvá to déle.
    Pokud ne, tak budeš muset napsat na podporu hry.
     
    Punisher a ***Janci*** tohle ocenili.
  13. Ano vyhodilo ma to na konci ale na zaciatku pri prvom npc po vystreleni cakam velmi dlho pokial my da dalsiu vlnu priblizne 5 min....Branu robym na x8 mape a este pokial nevydim npc dostavam 60k na HP a musim nechat p.e.t zapnuty aby strelalo npc ktory nevidim.
     
  14. Já jsem v druhý bráně a po první vlně druhá nevyskočila.

    [​IMG]

    Edit: Tess mi poradila, ať zapnu petku a to to nakonec dostřílela. Bylo to neviditelný nahoře uprostřed.

    Blbý bylo, jak vyskakujou ty velký čísla zásahů, vypl jsem je a tak jsem neviděl, že dostávám a že petka trefuje. Další vlny už šly normálně.

    -----------------------------------------------------


    O další 2 brány už jsem přišel. To je upravený báječně. Nevidím co mě kdy střílí, nevím jak správně tu bránu dělat (řekl bych, že v každý bráně ty npc střílej a chovaj se jinak, protože tu první jsem měl asi za 3 minuty) a ještě tam zdechám, jak když to hraju tejden :-D Moc krásná akce, doufám, že dám aspoň nějaký cíle.
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 20/6/24
    *brutus* a Tess tohle ocenili.
  15. Tess

    Tess S-Moderator Team Darkorbit

    Delta-7925H děkuji za potvrzení, příspěvky jsem ti spojila do jednoho a upravila to nevhodné slovíčko.
     
    Punisher tohle ocenil(a).
  16. g555stein

    g555stein User

    Event rozbity,hra rozbita. Nefunguje nic. V event mape dostanes one shot,klasicka hra nejde tiez.
     
  17. Tu loňskou verzi jsem sice nepochopil, ale byla mnohem lepší než tahle nová. Aspoň pro mě. Tohle je fakt zase krok zpátky.

    By mě zajímalo, od koho si vybíraj tu zpětnou vazbu.

    A sorry za to npc, ale fakt mi to rozhodilo. Jdu odpoledne do práce a chtěl jsem to mít z krku.
     
    Tess tohle ocenil(a).
  18. _mnemonic_

    _mnemonic_ User

    Bude tu někdo tak hodnej a sepisne stručný návod jak a co v jednotlivejch vlnach? Zatím je to pro mně nějak nepochopitelne oč tu de ?
     
    *Irenka49•™* tohle ocenil(a).
  19. ZOHAN

    ZOHAN User

    _mnemonic_,Oni to opraví...
     
  20. Teď je další restart, tak jsem zvědavej, co to znamená a doufám, že zejtra ta brána bude fungovat něějak normálně. Že by mi vrátili ty dva životy ale nečekám, ale chtěl bych :)