Diskuze: Achievement Systém

Diskuze na fóru 'Diskuze o hře / zpětná vazba' zahájená uživatelem Leon, 22/11/13.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. Leon

    Leon Guest

    Naposledy upraveno moderátorem: 9/12/13
    pomstačernéhopantera tohle ocenil(a).
  2. ZOHAN

    ZOHAN User

    Zdravím a pozdravuji. Chci požádat o prověření splnění nebo nesplnění zimního úkolu. Včera jsem fyzicky kontroloval v nyx(v řídícím centru) splnění zimních úkolů a měl jsem tam 28 normálních a 4 speciální úkoly splněné. V systému achievementů jsem měl v úspěchu "6213" 31/62 úkolů. Dnes mi v nyx nefiguruje splnění 10- tého lehkého zimního úkolu. Nejsem si vědom, že bych ten úkol nesplnil i když se mohu mýlit , ale myslím si, že si to dobře hlídám. Prosím o prověření- pokud to nějak jde?
    id 62978493 server cz1 . nick ))ZOHAN((
    děkuji
     
  3. Korben

    Korben User

    11.12. Si splnil len jednu úlohu a to bola myslím že ťažká úloha.
    Mno a teraz by ma zaujímalo kde sme ti zmazali neprávom nejaký príspevok ?
     
  4. ZOHAN

    ZOHAN User

    Korbene. já jsem netvrdil, že neprávem. já je psal i jinde a byly smazány a bylo mi řečeno, že to mám napsat zde a nikdo tady nereagoval. Jen jsem chtěl vědět, kde asi byla chyba a pamatuji si, že to byl úkol za klíče a není mi jasné, proč jsem ho nedokončil. kontroloval jsem to tuším 12.12 v nyx a počítal fyzicky splněné úkoly a počet mi nesouhlasil s údaji v achievementech a druhý den v nyx ten úkol nebyl.v deníku taky záznam nebyl. prostě si to musíme asi lépe hlídat. nevím proč se to stalo. já mám vždy smůlu, že občas něco nezkontroluju a pak se mi to vymstí. ale z toho se nestřílí a díky za ochotu. čau váš čampala plantala zohan
     
  5. Kubino

    Kubino Guest

    ZOHAN na splnenie úlohy máš ale len ten jeden deň, u ťažkej je to toším 24 hodín od prijatia. Achievementy sa neaktualizujú okamžite a tiež mi tam zobrazuje občas divné veci (nemyslím však teraz zimnú akciu).
     
  6. ZOHAN

    ZOHAN User

    Ano je mi to jasné. asi jsem ten úkol přijal a nedokončil. teď s tím už nic neudělám.Nedaří se mi splnit třeba sociální výkon být ve skupině s jedním pozvaným přítelem 600 minut. mám tam 99/600 a nehýbe se to a doufám, že nemusím být ve skupině v kuse najednou 10 hodin? jde to nějak řešit? je to bug nebo něco dělám špatně? děkuji
     
  7. Korben

    Korben User

    ZOHAN na to ti odpovie skôr niekto kto je maniak do týchto úloh, to ja nie som. :D Ale myslím si že tam to bude myslené v kuse s jedným pozvaným. :)
     
  8. Dobrý den, mám problém s uspěchem Smrtonoš. Měl jsem tam 9.140/10.000 lodí a dneska ráno mi to uplně zmizelo.. píše mi to pouze
    Smrtonoš
    Znič 10.000 lodí hráčů. Poradíte prosím? [ID]97800124
    Děkuji za vyřešení problému
    --------------------------
    Mohli by jste mi prosím odpovědět?
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 10/2/14
    pomstačernéhopantera tohle ocenil(a).
  9. Korben

    Korben User

    Mohol by si si tak na odpoveď počkať kým sa tomu bude môcť niekto venovať ?
     
  10. ok sorry, ja myslel že jste to neviděli když jste neodpovídali 3 hodiny
     
    pomstačernéhopantera tohle ocenil(a).
  11. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    By-eXaMpLe_н - pokial si nedostal odpoved,tak musis pockat.No istotne tomu nepomoze,ked tu budes tvorit multiposty.
    Precitaj si radsej: Jak správně přispívat na forum

    Takze ti pri tom uspechu zmizlo,ze kolko lodi si z tych 10000 uz dal dole? Ci ti ukazuje 0/10 000?
    Lebo napriklad pri uspechu Pohrdanie smrtou,kde musis stravit nejaky cas na nepriatelskej mape sa tiez nezobrazuju konkretne cisla.
     
  12. U uspechu Smrtonoš je to takhle : Smrtonoš
    Znič 10.000 lodí hráčů. a pod tím bylo 9.150/10.000, ale od včerejška tam ten odpočet nemám mám pouze- Smrtonoš
    Znič 10.000 lodí hráčů.
     
    pomstačernéhopantera tohle ocenil(a).
  13. Crystal

    Crystal User

    ja ti rovno odpovie neboj sa...nic nezmizlo

    je to chyba....vzdy ked dosiahnes povedzme 90% z uspechu tak z niakeho divneho dovodu ti prestane ukazovat ten uspech

    ale neboj rata sa to dalej a uspech dosiahnes bohuzial nebudes vidiet cisla...mne sa to stalo pri poslednych uspechoch a dosiahol som ich aj ked cisla zmizly

    je to len graficka chyba
     
  14. Crystal diky moc :)) to jsem si oddychl protože bych se zbláznil kdybych to musel dělat třeba znva
     
    pomstačernéhopantera tohle ocenil(a).
  15. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    By-eXaMpLe_н - zapisane mas kolko mas odstrelov,tak odstrel este pocet lodi,co ti ostava a uvidis,ci ti da uspech ;)
     
  16. ησσв

    ησσв User

    Prečo má niekto: Je čas grilování! - Vypalte 2.250.000 laserových střel. a niekto zas
    Rock ´n´Roll baby ! ?
     
    pomstačernéhopantera tohle ocenil(a).
  17. Kubino

    Kubino Guest

    Pretože niekto má český jazyk v hre a niekto iný? (slovenský, anglický ...).

    Ono sa niekedy aj len CZ a SK preklad dosť líši.
     
  18. BubliFuCQ

    BubliFuCQ User

    Mám problém s dosažením úspěchu "Zabiják" chybělo mi asi už jen 8 lodí a dnes se přestali připočítávat , ale o to by ani tolik nešlo , protože jsem spočítal z hodnocení kolik mám zničených lodí a tam už jich je víc jak 500 ..*EDIT* plus ještě tedkon počítámminutynanázev " Narušení časoprostorového kontinua ? " a tam mi méodehrané minuty taky přesahují 125000 minut :) tak prosím jestlis tím ide něco udělat
     
  19. Kubino

    Kubino Guest

    Nemôžeš to brať ale takto keď si hral aj predtým ako sa zaviedli achievementy, ono sa totižto všetko do nich počíta len odkedy sú v hre.
     
    pomstačernéhopantera tohle ocenil(a).
  20. BubliFuCQ

    BubliFuCQ User

    áha no ale minimálně to narušení bych měl mít už splněný :p