Diskuze: Achievement Systém

Diskuze na fóru 'Diskuze o hře / zpětná vazba' zahájená uživatelem Leon, 22/11/13.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. Kubino

    Kubino Guest

    Tak mňa o tom môžeš presvedčiť avšak musíš o tom presvedčiť aj systém, kt. tieto achievementy spracováva úplne nezávisle. Tým chcem povedať, že nahraj ešte nejaké hodiny a možno sa achievement pripíše.
     
  2. BubliFuCQ

    BubliFuCQ User

    jo dobréé už to mám dneska asi 1h po tom co jsem odepsal sem to udělal :)
     
    pomstačernéhopantera tohle ocenil(a).
  3. Hele mám dotaz,Mám otevřený achievement "LASEROVÁ SHOW" ale nejde mi dát na název mám ji otevřenou sle jak najedu na názvy tak tam není nevíte co stím :( :/
     
    pomstačernéhopantera tohle ocenil(a).
  4. BubliFuCQ

    BubliFuCQ User

    Takový název snad není myslim .....pokud se jedná o název měla by u toho úspěchu na obrázku být taková hvězdička v růžku
     
    pomstačernéhopantera tohle ocenil(a).
  5. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    ®™†KING†™® - staci si lepsie precitat: Achievement Systém
    Aby byla orientace mezi medailemi usnadněna a ty jsi ihned věděl za kterou medaili si můžeš nasadit titul, označili jsme ti ji hvězdičkou[​IMG]v pravém horním rohu.
    Dany achievment,ktory popisujes tuto hviezdicku nema,takze si ho nevies ani nasadit ako titul.
     
  6. Zdravím, chtěl bych se zeptat na můj problém, mám titul 'Semper Fidelis' Ale ve hře se mi to ukazuje jako 'Vizionář' Neví někdo čím by to mohlo být ? Předem díky za seriózní odpovědi.
     
    pomstačernéhopantera tohle ocenil(a).
  7. |Oromë|

    |Oromë| User

    ROCKVRU-NIČITEL tituly z boja o vplyv maju ine nazvy na mape ako v profile v menu, zobrazuje to tak vsetkym uz od zaciatku titulov, je to normalne
     
  8. ahoj,nevim jestli to nahlasit jako chybu,ale v uspechach jsem narazil na toto,
    Ledoborec
    Dokonči misi ‚Velký útěk‘, a pak na toto
    Ledoborec
    Znič 10 ledových meteoroidů. Medaile je za to sice jina,ale nazev uspechu stejny.
     
    pomstačernéhopantera tohle ocenil(a).
  9. |Oromë|

    |Oromë| User

    Deborka[TVL] To bude len zly preklad v ceskom jazyku, ja pri zimnych uspechoch mam len toto.

    Topenie ľadu
    Absolvuj misiu "Roztrhnuté reťaze"

    Ľadoborec
    Znič 10 ľadových meteoroidov.

    Nazvy nie su rovnake, len je chyba v preklade, v originale je vsetko v poriadku, ono kazdy jazyk ma trosku ine nazvy uspechov.

    Taketo chybky BP moc neriesi a su na poslednom mieste, nie je to dolezite.
     
  10. PaiMei

    PaiMei User

    Zdravím,
    delší dobu se bavíme o úspěchu Sokolník (poraž Century Falcona). Do skupinové brány jsem začal chodit po její úpravě (respektive jsem jsme ji i dokončili). Předtím jsem tam byl snad 2x.
    V deníku i v hodnocení mám Century Falcona 5x sestřeleného, ale úspěch splněn není. Vždy jsem Falcona nakliknul první (dohoda ve skupině), byl jsem v tu chvíli hráčem s největším dmg, takže snad ani nehrozilo to, že by mě ho někdo "přebral".
    Úspěch se nepřipsal nikomu ve skupině.
    Server CZ3
    ID162791353

    Díky.
     
  11. |Oromë|

    |Oromë| User

    PaiMei No pokial ho mas v denniku, tak by si uspech ziskat mal. ja osobne som ho dostal este pri starej LoWke, takze mozno v novej je chybka.

    Skusim sa nato neskor este pozriet a dat dokopy hlasenie, len taketo veci riesi BP ako posledne a ak pojde o chybu, tak na opravu si asi pockame dlhsie.
     
  12. PaiMei

    PaiMei User

    |Oromë| díky.
    Souhlasím s tebou, že to je asi jedna z méně podstatných věcí, která neovlivňuje chod hry.
    Děkuji za účast.
     
  13. |Oromë|

    |Oromë| User

    K uspechu sokolnik, vcera v noci som skocil sundat falcona a uspech nereagoval, ostal sivy.

    Dal som dokopy hlasenie, to sa posle a uz jedine cakat na opravu.
     
  14. PaiMei

    PaiMei User

  15. Ahoj,
    už dlhšiu dobu sledujem, že niektoré z úspechov mam seknuté, napr. úspech Siamské dvojča, kde mám odohrať 6.000 minút v skupine, tak je seknuté na 5.999 a vôbec sa nehýbe alebo ďalší úspech Škrečok, kde mám získať 60.000 munície z boxov je seknutý na 35.473. Čo s tým mám robiť, kto má podobný problém? Ďakujem!
     
    pomstačernéhopantera tohle ocenil(a).
  16. *Firefox1*

    *Firefox1* User

  17. No, u těchto titulů je to konkrétně problém s překladem. Jeden je Reaper, druhý Grim Reaper, otázka je, jak to přeložit do češtiny.
     
    pomstačernéhopantera tohle ocenil(a).
  18. TRIXT

    TRIXT User

    Je pravda, že ten překlad docela znehodnotil titul "Smrtonoš". Mohl by se upravit třeba na "Šiřitel zkázy" nebo něco podobného.
     
    pomstačernéhopantera tohle ocenil(a).
  19. Stačilo by ten titul z Parasite Tide pojmenovat "Smrťák" a bylo by vyhráno, význam by to celkem vystihlo.
     
    pomstačernéhopantera tohle ocenil(a).
  20. PaiMei

    PaiMei User

    Tak jsem včera byl po dlouhé době v bráně LoW a po dokončení se mě úspěch Sokolník připsal. Takže to vypadá, že je chyba opravena.