Diskuze: Achievement Systém

Diskuze na fóru 'Diskuze o hře / zpětná vazba' zahájená uživatelem Leon, 22/11/13.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. Perňa

    Perňa User

    ZOHAN

    Já bych tomu v 70ti taky nerozuměl.

    IMHO - In my honest opinion / In my humble opinion - Dle mého upřímného názoru / Dle mého skromného názoru.
     
  2. Tož baghírovy příspěvky zvládneš po fóru hledat celý den, ale 5 vteřin googlu je moc. :confused: Laskavě mi odpusť to rýpnutí, zobák už mi znovu rovně nenaroste.
    Jinak kromě nového upozornění bohužel jako hráč víc neuděláš, moderátor může dát BP aktualizované hlášení že problém nebyl stále vyřešen, a buď se k tomu dostanou za půl roku až nebude letní sezóna akcí, nebo na to znovu úspěšně zapomenou. :D
     
  3. ZOHAN

    ZOHAN User

    Hm.... Spíše bych ocenil odpověď od kompetentních osob zde na foru.
    Jedná se o problém, který se týká více lidí a ne jen mé osoby.:rolleyes::rolleyes::rolleyes:
    P.S. co to znamená toto : 5 vteřin googlu? to taky nevím?;)
     
  4. ZOHAN tož ceň, taky se rád dozvím pokud je i jiná odpověď od kompetentních osob. :D A to že se netýká jen tebe na situaci nic nemění, řešilo se to hned po spojení serverů, a btw. já svůj titul taky nemám. :cool: Hlupáčika ze sebe dělat nemusíš, já vím že rád na fóru hraješ vlastu. :D
     
  5. ZOHAN

    ZOHAN User

    Stejně by mne zajímal názor, nebo nějaké vyjádření od adminů ohledně mého problému ve hře?
     
  6. ZOHAN

    ZOHAN User

    Zdravím a pozdravuji.Nevíte někdo a poradit mi za co konkrétně lze získat tento achiewement, protože to nemohu nikde najít?
    A lze ho ještě získat?
    [​IMG]
    Je to ten : Zástupce firmy. Děkuji.
     
  7. -baghira2-

    -baghira2- User

  8. ZOHAN

    ZOHAN User

    Nikdy bych neřekl, že ti budu děkovat, tak ti děkuji.:)
    Je to tedy tak, ale ty názvy jsou matoucí a člověk neznalý věci to nenajde.
    Takže každopádně tento titul už nejde momentálně ve hře získat.:rolleyes::rolleyes::rolleyes::p:D:eek:
     
  9. Chtel bych se zeptat, proc mi zmizel titul Uznavany pilot? To je jen docasny titul nebo to nejak souvisi s nefunkcnosti sine slavy a mesicniho zebricku?
     
  10. "Znič pomocí každého typu lodi alespoň jednoho nepřátelského hráče." Je, prosím pěkně, někde seznam typů lodí, který musím použít? Nebo musím fakt nalogovat všech 60 lodí, který mám v hangáru? A některý lodě zas nemám :)
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  11. Tess

    Tess S-Moderator Team Darkorbit

    Delta-7925H přesně jak píšeš z každou lodí musíš zničit nepřátelského hráče. Bohužel žádný konkrétní seznam nemáme, ale s největší pravděpodobností se bude jednat o všechny lodě, co jsou dostupné ve hře.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  12. Tess, to musí být nějak nastavený na konkrétní lodě, podle mě. Tohle je přeci ve hře dávno před plus flotilou a nějaký parametry to mít musí.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  13. Tess

    Tess S-Moderator Team Darkorbit

    Delta-7925H no já pouze předpokládám, že se to odvíjí od seznamu lodí co jsou i v hodnocení. Nikdo to asi ani neřešil, info k tomu není.
    Můžu se zkusit poptat na DC ostatních týmů, jak to má teď fungovat, ale nic neslibuju.
     
    -baghira2- a Delta-7925H tohle ocenili.
  14. Jako již tradičně cituju sám sebe a odpovídám si, že jsem měl pravdu a je potřeba použít určitý typy lodí. K achievementu Přizpůsobivost je potřeba použít tyhle lodě:

    Vypomohl jsem si tímhle #1 příspěvkem na cizojazyčnym fóru, kde je i soupis NPC pro achievement (asi) Exobiolog.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  15. Tess

    Tess S-Moderator Team Darkorbit

    Delta-7925H takže to máš vyzkoušené, že to doopravdy tak je?
    Mimo to na můj dotaz zatím nebylo zodpovězeno.
     
    -baghira2- a Delta-7925H tohle ocenili.
  16. Tess: Ty lodě otestovaný mám, úspěchu jsem dosáhl. Ty NPC nevím, to už jsem splněný měl.
     
    -baghira2- a Tess tohle ocenili.