Diskuze: Ako aktivovať poukážku / bonusový kód

Diskuze na fóru 'Diskuze o hře / zpětná vazba' zahájená uživatelem Neya, 22/11/13.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. takže pokud se to tak tedy stalo tak je možné že mi to BP nahradí?
    a navíc když se přeci něco prodá tak se to zapisuje do historie z toho co si za ty roky pamatuji.
    a navíc pokud to někdo opravdu prodal tak to prodal velice nelogicky,protože proč by prodával jen letouny a s tím co v nich bylo? Přeci když bych chtěl někomu prodal výbavu abych mu třeba uškodil tak to prodám všechno a ne že se lodě a výbavy co je v ní ani nedotknu stejně tak když tam mám stále lodě za Uridium a třeba i speharu tak to je hodně divný ne?
    Co si o tomhle myslíš ty?
    Jen bych se chtěl hlavně pouze dozvědět jak se tohle vlastně stalo a mohlo by to mít možná i kladný informační přínos pro BP možná.
     
  2. Zafod

    Zafod User

    Zapisuje se to do bilance, díval si se tam?

    To že ti někdo prodal vybavení je tvá uživatelská chyba, žádná díra u BP není, to by jsi nebyl sám.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  3. Ty jo no to snad né!.. Měl si pravdu,někdo to prodal!
    http://prntscr.com/3jiccl
    koukni se na tohle nevíš jak se tohle mohlo stát?
    ale pořád mi to nedává moc smysl když totiž tam prodal jen tohle ten někdo víš..
    ale nechápu tohle zase:http://prntscr.com/3jidy1
    nemohlo s stát že došlo k nějaké chybě??
    zkusil by si se prosím tě na to zeptat bylo by-li možné?
     
  4. Korben

    Korben User

    ♥*Imunne_To_Death*♥ Žiadna chyba nenastala , tak že je zbytočne sa niekde na niečo pýtať. Odpoveď si už dostal , Chybou sťahovania a zadania kódu to nebolo a ďalej sa k tomu v tejto téme vracať nebudeme. Jednoducho sa ti niekto dostal na účet a bohužiaľ toto sú následky s ktorými sa nedá nič robiť a výbavu si budeš musieť nahrať späť.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  5. pokud o to nahrání ještě tedy vůbec budu stát,no po pravdě raději asi upřímně řečeno přestanu hrát i tuto jedinou hru co hraji,snad to ostatní pochopí..
    jediné co mě ještě v tét hře drželo byly kamoši a můj učet.
    no i když když sem se podíval na kupony tak se mi zdá že je to tam nějaký rozhašený podívejte se sami pls na:
    http://prntscr.com/3jimym
     
    Naposledy upraveno: 15/5/14
    ***~FENIX~*** tohle ocenil(a).
  6. Korben

    Korben User

  7. Korbene ale když se podivam na aktivivane kupony je tam nějaka chyba je to cely černy a dou videt jen kupony mysliš že to nemužu byt nějaka chyba co znam imuna tak by si věci jen tak neprodaval
     
    ***~FENIX~*** tohle ocenil(a).
  8. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    ♥♦****ryaqaza****♦♥ - keby tam bola nejaka chyba,tak je tych staznosti ovela viacej.Navyse jemu tu vybavu predal ´´niekto´´ uz pred pouzitim kuponu.Takz problem nie je v poukazkach.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  9. Korben

    Korben User

    OT post zmazaný. Ďalšia diskusia v tejto téme nieje vhodná, keďže sa vysvetlilo že strata nebola spôsobená vložením kódu.
    Inak teraz som zadal a aktivoval kód , všetko funguje tak ako má.

    OT post zmazaný.
    ♥*Imunne_To_Death*♥ Ak si myslíš že tu budeš písať z druhých účtov a my si budeme myslieť že to píše niekto iný, tak si na omyle. ešte jeden podobný pokus a dostaneš ban na všetky účty na fóre.

    OT post zmazaný, udelené body. Ja ti nemôžem žiadnu IP adresu a ani žiadne iné údaje prezradiť. To môže len BP a len na podnet polície.
     
    Naposledy upraveno: 16/5/14
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  10. franta98

    franta98 User

    chci se zeptat jakto že jsem nedostal hangár a spearhead jako ostatní ??
     
  11. »vojta«

    »vojta« User

    kód na spearhed a halu chodil už před nějakou dobou, takže by už stejně neplatil a navíc chodil jen některým hráčům, nedostal ho zdaleka každý, nikdo neví přesně podle čeho se rozesílal
     
  12. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    franta98 - ak mas na mysli kod,tak niekto ten kod s hangarom a spearheadkou obdrzal a iny zas nie,aj ked dost skoro si sa zobudil,kedze to chodilo pred niekolkymi tyzdnami :rolleyes:.Do buducna si treba pravidelne kontrolovat email,kedze aj tie kody maju obmedzene trvanie,kedy sa daju vyuzit.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).