Diskuze: Blacklight

Diskuze na fóru 'Diskuze o hře / zpětná vazba' zahájená uživatelem Arya, 5/12/18.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. Arya

    Arya User

  2. (GRIBAR)

    (GRIBAR) User

    Level 14 pro mapy BL nepřátelské firmy, nema tam byt level 24?
     
    Arya tohle ocenil(a).
  3. -baghira2-

    -baghira2- User

    A prečo by nemal byť? Takto je to lepšie, aspoň sa ku tomu dostane viacero hráčov.
     
    Naposledy upraveno: 5/12/18
  4. coroner

    coroner User

    Tak to je opravdu RELOADED. Ještě, že jsem si počkal 3 829 dnů od registrace.
     
    -baghira2- a pes-zorro tohle ocenili.
  5. andrejsk

    andrejsk User

    Som jediný komu vadí misia, kde si musíš vylepšiť lasery a rakety promerkom??? To je ako trest pre tých čo si nabotovali seprom?? a čo tí, ktorí si ho poctivo posielali kým nehrali? Teraz len tak majú prísť o milióny sepromu aby mohli napredovať v hre a robiť nové misie? Trošku nonsens zo strany BP...
     
  6. No takže s tou to akci jste mohly počkat až od ledna.
    Fakt díky bohu že jsem si nekupoval premko protože bych zbytečně prodělal 200kč na slevák a premko.
    Protože 31.12.2018 měl být olej 150 a teď jak začal ten nový DO jak kdyby tak olej najednou zmizel.
    Tak fakt děkuji mohl jsem mít cyborg jako poslední věc na konci roku tak nakonec nebudu mít nic :(

    [​IMG]

    PS: mohly by admini sem dát i status co se týče montáže ale buď v CZ nebo SK.
    Protože sedět celý den na pc a překládat si EN verze co je potřeba a kolik to bude stát fakt nemám náladu.

    Snad se na ty mapy dá dostat aniž bych musel mít level 24.
    Ale pokud je to mapa od level 24 tak bude alespoň všude mrtvo.
     
  7. (GRIBAR)

    (GRIBAR) User

    Vies o com pises? Na vlastnu mapu Ti staci level 17. Ak chces skocit na cudziu mapu, pyta Ta level 24. Ale vo FAQ je napisane level 14.
     
    *RimmerH* tohle ocenil(a).
  8. Marrek

    Marrek User

    Akcia celkovo sa mi páči, ale ten kalendár nahneval aj mna.. :) minimalne mali zobrat z poslednej odmeny hammer frozen a dat ho niekde na iný den a dat tam 150 oleja, niektorý hrači si kupili premko kvoli tomu :D a už ked tak tak ste mali spravit mimesis frozen :D prečo furt cyborg :D
     
    pes-zorro, bohemia a -baghira2- tohle ocenili.
  9. Karlosray

    Karlosray User

    nevite nekdo jestli ten prometheus laser je stejny jako lf4 nebo je neco jako lf3
     
    pes-zorro a -baghira2- tohle ocenili.
  10. čo to za capina že mi nerata kluče do montaže mam ich 1900 poprosim o napravu aby ich zaratalo :mad:
     
    pes-zorro a -baghira2- tohle ocenili.
  11. Olej bude zpět v kalendáři 21.12. klídek a ty chyby se opravují.
    Jinak na cizí nové mapy je od 17 levlu.
     
    pes-zorro a -baghira2- tohle ocenili.
  12. nejsi jediný :confused:....mně to vadí taky, je to naprosto nonsens zadání. toto by měli změnit na seprom......kopa lidí přes tento úkol nepůjde, novinka OK, ale tento úkol palec dolů.
     
  13. Cyborga budeš mít dokonce před Vánocemi :D, olej zvýší 21.12.
     
    pes-zorro a -baghira2- tohle ocenili.
  14. Zkusil jsem skočit na jednu mapu a jde to.
    Ostatní mapy jsou od level 24 podle úkolu ale těch je hodně
    ---------------
    Proč myslíš? že se zvýší na vánoce ten olej? Však v kalendáři není.
    A nechci kupovat za real peníze abych měl olej
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 5/12/18
    pes-zorro a -baghira2- tohle ocenili.
  15. Gurmán

    Gurmán User

    info k blacklightu nedává v čj na některých místech smysl. Když jsem se podíval na anglické forum, patrně jste to překládali přes google překladač nebo nevím.

    protože přeložit:

    The invoke XVI is intended to be a group NPC, if you do enough damage, it will drop a box containing Rinusk and Blacklight Trace. 5 boxes to the top 5 damage dealers, all 5 boxes have the same content.

    jako:

    Invoke XVI je určen jako skupinové NPC. Jestliže způsobíš velké poškození, dojde k poklesu obsahu zdrojů Rinusk a Blacklight Trace v boxu. 5 boxů pro 5 hráčů s největším poškozením. Všech 5 boxů má stejný obsah.

    Ta věta v češtině přece vůbec nedává žádný smysl. Podobný omyl se ve FAQ ještě opakuje :)
     
    pes-zorro a -baghira2- tohle ocenili.
  16. V obchodě se v každé sekci nezobrazuje cca polovina předmětů, v sekci Doplňky - nové předměty, payment nic nezobrazuje také.
    ----------------
    Odpověď je na Discordu, tam jsou jako vždy okamžité informace k dění.
    ----------------
    Doplněk: asi to bude změněno od zítřejšího kalendáře.
    ---------------
    No chápu to tak, že je třeba tohle npc dělat ve skupině více hráčů, je silné, takže pokud by to dělal 1 hráč sám, dostane celý obsah boxu, pokud skupina, tak vypadne 5 boxů s obsahem každý 1/5 odměny.
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 5/12/18
    pes-zorro a -baghira2- tohle ocenili.
  17. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

  18. Mohlo by BP dávat více cubu na mapu jelikož se nestihají spamovat aby člověk mohl udělat ten úkol.
    Ale úkol dej promerium na laser fakt dělat nebudu jelikož mám 5.000.000 sepraku na laser tak to ani dělat nebudu přišel bych o všechno.

    A co ta nová loď co myslíte je dobrá či ne?
     
    pes-zorro, _mnemonic_ a -baghira2- tohle ocenili.
  19. No s těma úlohami je to dost pofiderní, na cz mi naskakuje mise u které mi píše že je až od 24 levlu (mám 22) a jiné nové mise nevidím, a na gb to po mně chce vzít misi na vstup do klanu a jiné taky nevidím (25 level mám) :D
     
    pes-zorro a -baghira2- tohle ocenili.
  20. No teda, tak po restartu jediné co se mi otevřelo v misích je

    V mezích
    Znič Impulse II
    Upgraduj Laser pomocí Promerium
    Upgraduj Rakety pomocí Promerum

    což je asi 1.úkol, aby se daly dělat další z této skupiny.

    No to snad nemyslí BP vážně!!!
    Tak to ani náhodou, ať si tyhle mise strčí někam :D