Diskuze: Bonusové odměny z bran

Diskuze na fóru 'Diskuze o hře / zpětná vazba' zahájená uživatelem Arya, 17/6/19.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. Arya

    Arya User

    Naposledy upraveno: 17/6/19
  2. to vlakno na ktory je odkaz je bloknute :)
     
  3. *Firefox1*

    *Firefox1* User

    Když čtu tu informaci v odkaze, tak to nejsou " dvojnásobné " ale speciální bonusové odměny, doporučoval bych to opravit .
     
  4. Arya

    Arya User

  5. ZOHAN

    ZOHAN User

  6. Takový skromný dotaz. Cyborg, Mimesis a Hammerclaw se taky pojí k té odměně za první dokončení nebo se ty brány dají točit za tímto účelem?
     
  7. To by mě taky zajímalo. Nějaké info by nebylo ? Nebo kdy a jak to bude. Pak stavím jinou bránu a nevím o tomto nic.
    To je taková hozená rukavice, žádné info tu nikdy není. A akce jsou ve hře a my si na forum nemůžeme přečíst nic.

    No a kdybych to veděl dopředu tak jsem si mohl nachat uridium. Tak to je bezva toto, bez infa nic. Jak to jako máme dělat. na akci si nemůžeme připravit dopředu nic.
    Tak pokud zde forum nemá žádné info o hře, pak je to o ničem. Díky no.
     
    Naposledy upraveno: 18/6/19
  8. Spectrum

    Spectrum User

    Osobne si myslím že aj ta šanca na lod je len pri prvom prejdení, no pretože brány su 3 tak su 3 pokusy ziskat to.. Osobne by ma zaujímalo či to bude akcia ktorá bude viac menej pravidelna 1-2x za mesiac aspoň alebo je to niečo čo bude raz za čas. Ak je to niečo čo bude raz za čas dúfam že tie šance na tie lode su aspoň trochu vyšie aby to aj šlo získať.
     
  9. tak já si nechám zetu na neděli, protože jsou double brány lepší. A navíc kdyby to někdo řekl, tak jsem si nemusel kupovat díly na hammer za 30 tisic uridia. No co už mám dělat. Nic.
     
  10. x_BOY_x

    x_BOY_x User

    "Po dokončení galaktické brány obsahující jednu z bonusových odměn budeš mít další šanci na zisk extra bonusové odměny v podobě lodě Cyborg, Hammerclaw či Mimesis."
    Z toho mi vyplývá, že brány se točit kvůli lodím nedají, protože šanci na zisk máš jen tehdy, pokud obdržíš jednu z odměn. To znamená, že po dobu trvání akce máš během 24 hodin tři pokusy na zisk lodě.
     
  11. ZOHAN

    ZOHAN User

    •ŞĦΘCK▪ Jak moc dopředu by jsi takové informace chtěl dostat? Pokud by jsi sledoval forum pozorně, tak by jsi to věděl kdy? Co myslíš?
    Na tvou obranu napíšu jen to, že i já jsem si toho ofika nevšimnul a dokonce to bylo i tady :
    ČTĚTE: Co se v DO objevilo - bonusové odměny z bran + válečné hry, #47

    , ale tyto témata hned zapadla, protože tam Marvin dal nové ofiko a svítily tam zase ty válečné hry a já nekoukal na datum příspěvku.

    Ale stejně nikde nepíšou o jak velkou šanci se jedná, aby ti taková lodička vypadnula skoro zadarmo za jednu bránu a zrovna cyborg nebo hammer. Tam bude taková šance, jako že v karanténě údajně padá měsíc premium, legenda praví, že snad Chuck Norris ho jednou získal?
     
  12. tak jsem se blbě podíval. Ted už je to jedno, když sem kupoval díly na hammer. Takže tak. kdybych to veděl možná bych zkusil šanci, že padne lod.

    A padlo to někomu prosím ? či ne díky a omlouvám se.
     
  13. jaka je tam sance na to ze ti padne cyborg treba?
     
  14. Včera mě padl design Expo 16 na sentinel, tak nevím.:D
     
  15. z čeho ti to padlo ? z brány, z bedny.

    Díky moc. Jestli někomu padla ta lod, at napíše. Díky.

    Ps. jaktože tam killemdium měl u zety odměnu 1620000 BZ, a já to nemám neví to někdo proč to tak je.

    Ty odměny jsou o náhodě ? nebo jak, jaké designy padají prosím Vás.

    Potřebuji doplnit, a takový EXPO by se mi hodil. neví to někdo
     
    Naposledy upraveno: 19/6/19
  16. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    •ŞĦΘCK▪ - okolo 13 mega BS je mozna odmena, tiez som to mal, ale neviem, ci sa to oplati, kedze dnes je aj 50 mega BS nic vdaka uloham, ktore su pre vyssie levely.
     
  17. x_BOY_x

    x_BOY_x User

  18. ZOHAN

    ZOHAN User

    •ŞĦΘCK▪,??? Četl jsi a koukal sem na toto ??? ::: Bonusové odměny z bran.
    Hráč dokončil bránu, kde měl jako odměnu tento design a navíc má možnost získat jednu ze třech lodí, které se vyrábějí za olej.
    [​IMG]
    Můžeš tam mít odměnu jako 10.000 seprom, dodatečné BZ nebo čest, design na loď, design na peta, 15.000 RSB, 100k. UCB-100 a 45 I-olej ( snad jsem nic nevynechal).
    P.S. A zde je bonbonek z malého nového účtu (podotýkám, že není můj,ale kamaráda z klanu), jak to mají nováčci těžké a loď cyborg je drahá a nedostupná ?
    Galaktická brána Kappa dokončena.
    Získal(a) jsi 1 Cyborg.
    Obdržel jsi 30.000 laserové munice typu UCB-100.
    Obdržel jsi logdisky v počtu: 10.
    Získal(a) jsi zelené klíče ke kořisti (5).
    Získána část galaktické brány Kronos.
    Obdržen 1 laser typu LF-4
    Obdržel jsi 31.833.000 bodů zkušenosti.
    Bylo ti započítáno 547.560 bodů za čest.
    Obdržel(a) jsi 15.000 jedn. uridia.
     
  19. No dobře.
    Ale design musí být odmena nebo mi padne na konci brány. Díky.
    Je to důležité abych veděl jestli mám čekat na double brány.
    protože brána není zdarma.

    No info jsem četl, ale jsem jak ve španělské vesnici a nechápu co tam padá. A tady Kronos není v odměně ne. jak může padnout cyborg ? mě nepadl ani ten design za tu bránu.

    Prosím vysvětlíte mi to.

    Jaktože tam máš expo pusat ? ach jo, tam to mám tedy pech, smůlu

    Díky moc
     
  20. Sentiero

    Sentiero User

    •ŞĦΘCK▪, jistá odměna je ta, která se ti zobrazuje při rozkliknutí brány (tu co máš na obrázku). U lodí a ostatních designů je to jen nějaká šance, takže je dostat můžeš ale nemusíš.