Diskuze: Bonusové odměny z bran

Diskuze na fóru 'Diskuze o hře / zpětná vazba' zahájená uživatelem Arya, 17/6/19.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. Shock...
    Neviem ci si si vsimol, ale kazdy jeden ucet, ci server ma vzdy ine 3 odmeny.
     
  2. pecko

    pecko User

    čo sú to bonusové "dvojnásobné" odmeny?
     
    Marvel-Black-Panther a -baghira2- tohle ocenili.
  3. *Firefox1*

    *Firefox1* User

    Nejsou dvojnásobné jen bonusové už se to řešilo na začátku #3
     
    Marvel-Black-Panther a -baghira2- tohle ocenili.
  4. No nic moc, na to kolik bran jsem postavil .... u každé se píše: Zároveň budeš mít šanci na zisk lodě Cyborg, Hammerclaw či Mimesis.
    Zajímalo by mě jaká je ta pravděpodobnost na ty lodě o_O? Z 22 bran max jen ty odměny po prvním dokončení, jinak nic:confused:.
    Ano vím, psal jsem, že nebudu hrát:D, ale tohle jsem chtěl ze zvědavosti zkusit - jen sem vyhodil mraky učka a houby.
     
    Marvel-Black-Panther a -baghira2- tohle ocenili.
  5. josef402

    josef402 User

    no a cos cekals :):):)sance znamena u tejto hry o_Oze ty prodelas:D:D:D:D:D:D
     
  6. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    ஃWolffяimusஃ - zial neudali nam aka sanca v % je na ziskanie danych lodi. ALe ked si spravil 22 bran, tak bud je prilis nizka alebo mas sakra smolu :D
     
  7. Domnívám se :D, že pravděpodobnost bude asi jako skok na tuhle mapu #3 :D:D.
     
  8. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

  9. Jaká je pravděpodobnost netuším, ale 18.6., když akce začínala, tak jsem si udělal Epsilonku kvůli Expo16 Vengeance Lightning a padl mi i Hammerclaw. Jediná brána, kterou jsem za posledních pár měsíců udělal :D

    18.06.2019 - 10:40[​IMG]Galaktická brána Epsilon dokončena.
    18.06.2019 - 10:40[​IMG]Obdržen předmět: Loď - Hammerclaw
    18.06.2019 - 10:40[​IMG]Obdržen předmět: Lodní design - Expo16 Vengeance Lightning
    18.06.2019 - 10:40[​IMG]Obdržen předmět: Laser - LF-4
     
  10. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    Dark*Goliath - tak to gratulujem, stastena je asi pri tebe :) Ja som skusil na malom ucte, kedze na hlavnom mam vsetky 3 lode, ale nepadlo. Ale aspon design som ziskal.
     
  11. Pustatina2

    Pustatina2 User

    To čo som dnes zažil pri dokončení brány Kappa som nezažil počas svojej kariéry v tejto hre. Tu je výpis z lodného denníku:
    NEUVERITEĽNÉ!

    02.07.2019 - 07:40[​IMG]Nazbieraných 5 zelených kľúčov koristi.
    [​IMG]
    02.07.2019 - 07:40[​IMG]Galaktická brána Kappa zvládnutá.
    [​IMG]
    02.07.2019 - 07:40[​IMG]Získaný predmet: Loď - Mimesis
    [​IMG]
    02.07.2019 - 07:40[​IMG]Získaný predmet: Rinusk (3.000)
    [​IMG]
    02.07.2019 - 07:40[​IMG]Získaný predmet: Munícia - UCB-100 (30.000)
    [​IMG]
    02.07.2019 - 07:40[​IMG]Získaný predmet: Schizmatický kryštál (10)
    [​IMG]
    02.07.2019 - 07:40[​IMG]Získaný predmet: Design stíhačky - Hercules
    [​IMG]
    02.07.2019 - 07:40[​IMG]Dostal si 15300000 BS
    [​IMG]
    02.07.2019 - 07:40[​IMG]Dostal si 596700 cti
    [​IMG]
    02.07.2019 - 07:40[​IMG]Zozbierané logdisky: 10
    [​IMG]
    02.07.2019 - 07:40[​IMG]Dostal si 1700000 BS
    [​IMG]
    02.07.2019 - 07:40[​IMG]Dostal si 9180 cti
    [​IMG]
    02.07.2019 - 07:40[​IMG]Zničil si loď votrelcov typu Century Falcon.
     
  12. -baghira2-

    -baghira2- User

    Pustatina2 tak to Gratulujem, ku takejto nádhernej a rozprávkovej odmene za bránu Kappa. Nech sa Ti darí aj naďalej.
     
  13. ZOHAN

    ZOHAN User

    Pustatina2 myslíš těch 10 logdisků? Možná i ten rinusk je vzácný no.
    Gratulujeme
     
  14. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

  15. ZOHAN

    ZOHAN User

    Aha, tak to jsem asi přehlédnul, to bude asi tím, že je to lodička úplně na nic.
     
  16. *RimmerH*

    *RimmerH* User

    Kdyby dali k akci zároveň i slevu % na brány tak bych to bral, jinak se to nevyplatí to dělat.
     
    Marvel-Black-Panther a bhagira22 tohle ocenili.
  17. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

  18. Pustatina2

    Pustatina2 User

    ZOHAN - Myslel som na odmeny, ktoré som získal naraz a to HERCULES, RINUSK a ktomu padol bonus s malinkým percentom úspešnosti loď - Mimesis. Niektorí hráči si možno myslia, že tieto lode nepadajú počas akcie. Preto som to tu napísal.;)
    Ja ju akože nepotrebujem, hrávam s Cyborgom. Ak by bola možnosť v hre, ako nie je ( čo si myslím, že je chyba:mad:), tak by som ju bezodplatne daroval aj s plnou výzbrojou niektorému hráčovi, čo by ju chcel. Mám plný hangár lodí a výzbroje (lasery, generátory atď.), čo nepoužívam:(. Len tak.
    A ďakujem všetkým za úprimnú gratuláciu.:) Prajem každému, aby aj on takúto udalosť zažil.:D
     
    Marvel-Black-Panther a -baghira2- tohle ocenili.
  19. *RimmerH*

    *RimmerH* User

    V tom je právě ten problém, mám slabší účet a tak stavím o víkend.slevách hlavně Zety - pro klíče a logdisky a proto preferuji nedělní dvojnásobek odm.z bran než bonusovou odměnu.
     
  20. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    *RimmerH* - pokial mas slabsi ucet, tak je jasne, ze tunenie ma prednost. AJ tak tam nie su az tak atraktivne odmeny, mozno ta RSB alebo biela muni, ci Rinusk nie je na zahodenie a pre tych, co nemaju vsetky 3 lode, tak este to.