Diskuze: Boostery (Zesilovače)

Diskuze na fóru 'Diskuze o hře / zpětná vazba' zahájená uživatelem Leon, 22/11/13.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. Leon

    Leon Guest

    Naposledy upraveno moderátorem: 24/3/18
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  2. Badmaniak

    Badmaniak User

    Zdravím. Ten booster 50% za nákup uridia, tak platí v rámci dnů od 0:00 do 23:59, nebo platí 24 hodin od doby nákupu?
    Tedy pokud si v den akce koupím třeba odpoledne 5k uridia, bude mi booster platit pouze do půlnoci, nebo 24h zase do odpoledne (doby nákupu uridia) druhého dne?
    Děkuji. :)
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  3. Belgam

    Belgam Guest

    Plati od doby nakupu na 24 hodin.
     
    Cruenta†Ultionem tohle ocenil(a).
  4. EnZet

    EnZet User

    Jak je ten 20% booster na cooldawn schopnosti, atd. Tak jaktoze mi ultramaskovani s tim trva nez se dobije 4minuty a 45sekund? Normalne to ma cooldawn 5minut ne? Takze z 300 sekund 20% je 60sekund, takze bych mel mit ten cooldawn 4minuty ne?
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  5. Zafod

    Zafod User

    Nespletl jsi se?
     
    -baghira2- a Cruenta†Ultionem tohle ocenili.
  6. EnZet

    EnZet User

    Aha, jsem vzdy myslel ze to je 5 minut. Ok, diky :)
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  7. Dobrý den, jak často se dávají 50% boostery? A nějakej přesnej den kdy bývají? Díky za odpověď.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  8. Zafod

    Zafod User

    Většinou bývají den po MHH (ta zase bývá v poslední době každou neděli), ale nemůžeš to považovat za dané pravidlo. Přesně dané termíny nejsou.
     
    -baghira2- a Cruenta†Ultionem tohle ocenili.
  9. právě že mhh byla v neděli a od té doby nic nebylo, tak jsem se právě chtěl na to poptat :)
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  10. Zafod

    Zafod User

    Tak dnes (čtvrtek) máš možnost ten booster koupit.
     
    -baghira2- a Cruenta†Ultionem tohle ocenili.
  11. quakar16

    quakar16 User

    Prosím vás, kde nájdem informáciu o tom ako dlho mi ešte booster bude fungovat.
    Priklad, kupil som booster DMGB01, niekolko dni som hral par hodin, dalsi booster dmgb02 som vyhral v aukcii. Predošlý booster mi ešte fungoval. Dalsie 2 dni som hral cca 2 hodiny. V hracom okne mi booster ukazuje že mám účinok DMGB01, ale neviem nikde zistit ako dlho bude ešte trvať. Ukazuje to iba percenta učinku boostra a nie ešte zostávajúce trvanie. Kde sa to dá nájsť?
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  12. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    quakar16 - klikni na obchod - zosilnovac a potom ked kliknes na dany zosilnovac,tak ti ukaze ako dlho ho mas k dispozici,pokial ho vlastnis.

    Naprikald : Zvyšný čas: 0 d. 9 hod. 54 min.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  13. quakar16

    quakar16 User

    Ďakujem pekne. funguje to.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  14. Porisím Vás, pretože dnes sú tie špeciálne bedny... tak nie je 50% booster na česť? Alebo to je až vo štvrtky?? Som na to čakal týžden a zistím že pravdepodobne kvôli bednám to nebude?? Viete na to nejaké info ?

    Vdaka za odpoved.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  15. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    TheWeirdOne -nikde nie je pisane,ze musi byt tento booster kazdu stredu.Moze byt zajtra no nemusi sa tak stat,ziadne info nie je,inak by sme informovali cez oficialne oznamy.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  16. -xghost-

    -xghost- User

    Zdravim,
    cas boosteru bezi jen kdyz jsem prihlaseny primo ve hre, nebo i kdyz jsem prihlaseny jen na DO (napr. v hangaru) nebo proste porad i offline? Dik.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  17. ne jen pokud jsi nalogovan na mapu a to i na zakladne nebo v zone neutoceni u portu.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  18. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    -xghost- boostre a distribucne boostre ti idu len ked si priamo v hre.Pokial si len prihlaseny na ucet,tak ti nejde cas.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  19. Zafod

    Zafod User

    Jen doplním, že vyjímkou jsou 50% boostery za nákup Uridia. Ty se odečítají v reálném čase.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  20. -xghost-

    -xghost- User

    Dik, ale to u mne nehrozi :)
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).