Diskuze: Boostery (Zesilovače)

Discussion in 'Diskuze o hře / zpětná vazba' started by Leon, Nov 22, 2013.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
  1. Punisher

    Punisher User

    -xghost- - tak tie 50% boostre ti idu dokonca aj ked nie si prihlaseny ani len na ucet ;) Cize tie je dobre vyuzivat hned od nakupu,obycajne a distribucne,ci z brany kappa len ked si priamo v hre na hernej mape ti idu,takze ked nehras tak o ne neprides.
     
    -baghira2- likes this.
  2. Kubino

    Kubino Guest

    Toto som pochopil tak, že hráč nevyužíva platby takže sa zaujímal pravdepodobne o obyčajné resp. distribučné boostry, nie tie akciové v hodnote 50% :)
     
  3. -xghost-

    -xghost- User

    ano ano, presne tak. A zatim hlavne ty hodinovy z uberu/bossu. Na ty za 10kU si musim jeste chvili pockat :)
     
    Last edited: Mar 10, 2014
    -baghira2- likes this.
  4. Punisher

    Punisher User

    -xghost- - mozno raz vyuzijes aj ten 50% booster a do buducna je to dobre vediet aj pre tych,co citaju tuto temu,kedze sa venuje boostrom :) No ano tie obycajne zosilovace (nie distribucne) padaju aj z uber/boss votrelcov,pripadne aj v debne je ich mozne najst. ;) No snad uz mas teraz jasno ohladne boostrov,ze kedy ti ide na nich cas.
     
    -baghira2- likes this.
  5. Badmaniak

    Badmaniak User

    Měl bych ještě dva dotazy:
    1) Od kdy přibližně (měsíc, kvartál, rok) už nepadají z uber npc 50% boostry?
    2) Kde zjistím jak dlouho mi ještě zbývá multi booster z Kappy?
     
    -baghira2- likes this.
  6. Kubino

    Kubino Guest

    Badmaniak s dovolením odpoviem.

    1) február 2011 čo boli naposledy zaznamenané, koľko tomu už je si hádam vypočítaš :)
    2) booster z brány nezobrazuje čas v hangári ako je tomu pri obyčajnom boostri, t.j. musíš si to len sledovať v ukazovateli boostrov či ho stále máš.
     
  7. DVOG

    DVOG User

    už som sa pítal ale admin ma tu presmeroval prosím poradte :
    Ahoj, mám malú otázečku . A to je vlasnte : jedná sa o boostery DMG (poškodenia)
    V obchode je klasický DMG booster kt. ti dodá 10 % škôd na DMG na 10 hodín Kúpov nového zosilnovača DMG ( keď už jeden vlastníš ) sa ti zvíši DMg o 20 % na 20 hodín ? alebo sa iba zváčší čas zosilnenia o 10 hodín ale efekt ostane rovnaký tých 10 % ???
    Pretože v obchode zbežne vidím aj ten booster DMG-BO2 alebo jak sa volá a tam jasne píše toto :
    Dodá ti 10 % bonus na všetky tebou spôsobené škody a ponúkne 5 % bonusu spriateleným lodiam v blízkom okolí.

    Zosilňovač je aktívny 10 hodín od kúpy. Maximálny dosiahnuteľný stupeň zosilňovača je 50 %.
    Tak sa ešte pítam týchto zosilnovačov si viem kúpiť až 5 ? pretože 10*5 =50 % alebo jak to ....
    Takže keď si kúpim DMg booster ten štandarný o 10 % + ten PRO DMG booster (5 si ich kúpim) + 50 % = škody sa mi zvišia o 60 % ??? na 60 hodín ? alebo ako nwm to prense...
    sorry za tú úpravu textu chyby atď som tu nový a ponáhlam sa k zubárke :D
    keď to píšem nahodou do zlej sekcie ospravedlňujem sa predom :)
     
    -baghira2- likes this.
  8. Punisher

    Punisher User

    DVOG - ano presmeroval,kedze tu je diskusia na boostre a nie som admin,ale moderator :) Klasicky dmg booster ti navysi dmg na 10 hodin o 10%.Ak si kupis alebo vydrazis dalsi klasicky dmg booster,tak sa ti navysi len cas o 10 hodin,ale dmg bude vzdy len o 10% vacsi.Pre distribucny plati rovnake pravidlo,avsak spriatelenym lodiam sa v tvojej blizkosti s tymto boostrom navysi dmg o 5%.Taktiez ak ina spriatelena lod bude mat distribucny booster,tak sa aj tebe navysi za kazdu takuto spriatelenu lod v tvojom dosahu dmg o 5% az do vysky 50% dmg.
    Samozrejme ty ako jednotlivec mozes mat vdaka boostrom len 20% navysenie dmg,co je klasicky a distribucny dmg booster spolu..Pokial neratam booster z kappy,ci klanovej zakladne.
    Precitaj si aj:Co jsou Boostery (Zesilovače)
     
    -baghira2- and oops.eu like this.
  9. DVOG

    DVOG User

    ďakujem :) :)
     
    -baghira2- likes this.
  10. Funguje předplatné i na distribuční boostery (BO2)?
     
    -baghira2- likes this.
  11. Punisher

    Punisher User

  12. No u boosteru je možnost si jej předplatit a já se ptám zda to je i u distribučních boosterů a pokud ano zda-li ho to koupí i když není v obchodě
     
    -baghira2- likes this.
  13. Zafod

    Zafod User

    Ne, na ,,distribučáky,, se předplatné nevztahuje.
     
    -baghira2- likes this.
  14. Díky
     
    -baghira2- likes this.
  15. Badmaniak

    Badmaniak User

    Chci se zeptat, jak je to s těmi 50% boosterama, jak často jsou. Vím že tam není pravidlo, ale už dlouho se objevují vždy ve středu, na střídačku čest a BZ. Jen teď si nemůžu vzpomenout či jsou každý týden a nebo každý druhý týden. Tedy jestli je booster na BZ jednou za dva týdny, a mezitím na čest, a nebo jen jendou za 4 týdny. Díky moc.
    Nechce se mi čekat do příštího týdne abych to zjistil, kvůli nedělnímu distribučáku, který taky chci koupit. A co bylo minulý týden, jestli BZ nebo nic, to si prostě už nevzpomenu. I když byly vánoce a bylo to myslím ve čtvrtek....
     
    -baghira2- likes this.
  16. Badmaniak tyto boostery se skutečně střídají po týdnu.Takže poslední dobu (už dlouho) jsou každou středu...:)
     
    -baghira2- likes this.
  17. zdravím všechny.. mám dotaz, neví prosim někdo jak to funguje, když vydražim booster a za hodinu ten samý? budu ho mít pak na 20h? předem díky :)
     
    -baghira2- likes this.
  18. (GRIBAR)

    (GRIBAR) User

    Áno, pripočíta sa Ti každý ďalší k predchádzajúcemu času.
     
    -baghira2- likes this.
  19. Neviete na akú dobu je kapa booster? 10 hod alebo forever? Ja myslím ze 10 h
     
    -baghira2- likes this.
  20. Sentiero

    Sentiero User

    hop Galaktické brány-kappa
     
    -baghira2- likes this.