Diskuze: Boostery (Zesilovače)

Diskuze na fóru 'Diskuze o hře / zpětná vazba' zahájená uživatelem Leon, 22/11/13.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. Badmaniak

    Badmaniak User

    Jak je to s těma boosterama teď? Prý jsou nějak sdílet ve skupině. Jak to funguje? To na můj ukor můžu dát 5/10 nebo 10/25 do skupiny? :)
    Nikde jsem nenašel oficiální oznámení o změne zobrazení ani fungování boosterů.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  2. PanMajster

    PanMajster User

    Proc se mi nikdy z piratske bedny nezapocita boostre na hp?
     
    Naposledy upraveno: 23/1/18
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  3. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    PanMajster - prave som to testoval na testovacom ucte a skutocne nepripisuje HP booster, cas sa mi nenavysil. Budeme to musiet nahlasit, dakujeme za upozornenie.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  4. PanMajster

    PanMajster User

    A nejhorsi je to ze celkovo sem cez helix otevrel asi 400 beden ktere jsem mel z hadesek a tento rpoblem je uz dluhsi ale nejak jsem tomu nevenoval pozornost.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  5. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    PanMajster - do buducna ak narazis na nejaky problem, treba nas o tom informovat, nech ho mozeme nahlasit cim skor ;)
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  6. Zdieľacie boostry fungujú tak že tebe to odoberie z boostru a pridá skupine alebo to da aj skup. a tebe nezobere nič
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  7. Warden

    Warden User

    killer_11_sk: O nic nepřijdeš. Distribuční booster jen navíc přidává členům skupiny.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  8. Borat

    Borat User

    PanMajster vedel by si mi povedať presný dátum kedy si tie bedne zbieral? A vedel by si mi z denníka vytiahnuť kedy si tie boostre dostal? Vyvojar, ktorý to rieši si žiada tieto informácie.
     
    cernakockanamasle tohle ocenil(a).
  9. Honzin

    Honzin User

    Zdravím mě by spíš zajímalo jestli by někdo ověřil jestli tento problém nebyl i u jiných lidí-hráčú kteří sbírali bedny a měli jich tisíce a nekontrolovali jestli jim byl B. připsán.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  10. Borat

    Borat User

    Potrebujeme preto informácie. Ak sa problém potvrdí určite to budú riešiť nakoľko som problému priradil najvyššiu prioritu.
     
    cernakockanamasle tohle ocenil(a).
  11. Warden

    Warden User

    Borat: Testoval jsem na svém herním účtu a boostery HP se připisují správně. Nebude to tedy všeobecná chyba.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  12. Honzin

    Honzin User

    Vyzkouším to taky a dám vědět Mějte se.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  13. Warden

    Warden User

    Honzin: Kdyby jsi narazil na chybu, určitě sem dej bližší informace.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  14. PanMajster

    PanMajster User

    Psal sem na podporu a napsali ze to predali vyssi. A mimochodem jak to mam zistit kdyz jsem jich oteviral opravdu hodne protoze jsem delal moc hadesek a klicu bylo vic nez dost... Bylo to temer jenom cez helixy neco i mimo a jako j ak to mam ted vytahnout z dennika? :D Mi to nepripisuje uz takove 3 tydny :D

    PS: projdu celej dennik
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  15. Honzin

    Honzin User

    Funguje to perfektně právě jsem vyzkoušel. DarkOrbit Beskydy a lyžovat :)
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  16. Warden

    Warden User

    Honzin: Jsem rád, že je to u tebe v pořádku.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  17. Honzin

    Honzin User

    Warden nemám žádný problém s (vývojem) této hry a klientem.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  18. PanMajster

    PanMajster User

    Toto je za tenhle mesic jenom kdyz jsem uz hadesky tolik netocil kvuli tomu ze mi staci rank kterej jsem dosahnul. Minulej mesic toho bylo doopravdy dost hlavne kdyz bylo volno cez vanoce a silvestr, to sli hadesky furt :) Urcite de nekde dohledat kolik jsem tech boostru dostal. Mozno jsem nektere i prehlednul.

    06.01.2018 - 17:58[​IMG]Získal(a) jsi: Booster bodů života (1 hod.).
    06.01.2018 - 18:08[​IMG]Získal(a) jsi: Booster bodů života (1 hod.).
    06.01.2018 - 23:03[​IMG]Získal(a) jsi: Booster bodů života (1 hod.).
    07.01.2018 - 03:54[​IMG]Získal(a) jsi: Booster bodů života (1 hod.)
    14.01.2018 - 23:54[​IMG]Získal(a) jsi: Booster bodů života (1 hod.).
    14.01.2018 - 23:59[​IMG]Získal(a) jsi: Booster bodů života (1 hod.).
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  19. Borat

    Borat User

    PanMajster ďakujem. Problém nahlaseny bol, ale stane sa, že podklady, ktoré boli dodané nestačia a treba zistiť viac informácií. Kolega ešte testoval na admin účte a tiež mu nepripisalo tak si vytiahnem informácie aj z neho a celé to odoslem.
     
    cernakockanamasle tohle ocenil(a).
  20. PanMajster

    PanMajster User

    Ako sa pokrečuje?:)
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).