Diskuze: Boostery (Zesilovače)

Diskuze na fóru 'Diskuze o hře / zpětná vazba' zahájená uživatelem Leon, 22/11/13.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. Borat

    Borat User

    Čakáme :D Nič iné neostáva.
     
    cernakockanamasle tohle ocenil(a).
  2. Badmaniak

    Badmaniak User

    Nehodilo vám to náhodou ten booster, co běží v Real-time? Ten se pak už zpětně kontroluje těžko a mohl vypršet, aniž by si toho hráč všiml. Taky se mi to párkrát stalo.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  3. PanMajster

    PanMajster User

    Jako ubehlo docela dost dni, jak se pokracuje v reseni?
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  4. Badmaniak

    Badmaniak User

    Kvůli 5h boostru ti nikdo plošnou náhradu dávat nebude. :D
    Mě přičítání boosterů funguje teď normálně. :)

    Když byl problém s aukcí a vyhrál jsem a nepřičetlo se to, taky jsem nic nedostal. a to jsou desítky hodin. ;)
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  5. ahoj mam dotaz v obchode ked kliknem na boster dmg pise mi tam *kupit* a *predplatit* co znamena to predplatit ked na to kliknem stiahne mi 10k uridia alebo penaze z karty ? Dakujem za odpoved
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  6. Borat

    Borat User

    Predplatiť znamená že ak si ho preplatis tak po ukončení boosteru sa ti sám znova kúpi. Samozrejme za uridium.
     
    cernakockanamasle tohle ocenil(a).
  7. Dakujem a nevies mi povedat kedy budu zase v ponuke bosteri DMG SHD A HP za peniaze v obchode lebo v kalendari pise ze specialne bostery ale uz asi tyzden alebo 2 su len tie BZ a cest .A chel by som kupit .
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  8. Arya

    Arya User

    .»™ÇђєçкTђατKιηg™«.: Tyto informace nemáme. Kdy budou speciální boostery zjistíš v kalendáři a jaké to budou, přímo v obchodě. Takže určitě sleduj kalendář a nabídky v obchodě. Třeba se jich dočkáš už brzy.:)
     
  9. ZOHAN

    ZOHAN User

    Pozoruji, že informovanost hráčů od provozovatele hry je v poslední době až zdrcující né-li přímo zavádějící a matoucí.
    Sleduj hru a kalendář a pak akce na booster nenaskočí, tak se to smázne v kalendáři a ty hráči skoč do zdi, dej si facku (běž se projít ven, protože je tam hezky) a dále sleduj kalendář a zbytek je zase interní záležitost BP?
    A na konci zprávy nesmí chybět toto : :)
    Jak si mám vysvětlovat Aryo takový smajlík na konci Tvého příspěvku?
    Čekal bych tu na foru od Vás moderátorů a adminů trochu více profesionální výkony a přístup k hráčům?
     
    cernakockanamasle tohle ocenil(a).
  10. Borat

    Borat User

    ZOHAN a akú odpoveď mal dostať? Pokiaľ je akcia na boostre tak je akcia buď na česť a skúsenosti alebo akcia na dmg, shd, hp. Väčšinou dajú tie na česť a skúsenosti tak preto aj kolegyňa odpovedala správne. Treba sledovať kalendár a potom obchod, že aké boostre tam naskočia.

    Ps. Kalendár je len pre informovanie a nie každá akcia čo je tam tak musí byť aj v hre a preto keď niečo nieje v hre tak sa zmaze ;)
     
    Arya tohle ocenil(a).
  11. -baghira2-

    -baghira2- User

    Čo sa týka kalendára: Tie informácie sú len orientačné, tak ako môžu byť; tak aj byť nemusia.
    Moderátorka Arya odpovedala ako profesionálne, tak aj správne; vzhľadom ku boostrom, ktoré práve prebiehali v obchode.
    Ako to už spomenul Borat. A nakoľko je Arya nová a snaží sa zapadnúť; tak ZOHAN zrovna tu nie je od toho, aby do nej rýpal.

    Totiž, už sa raz podobná vec stala & tiež to nepasovalo s kalendárom. Vlákno: booster.
    Rozhodne to nie je niečo, na čo by si hráči nemohli, postupom času zvyknúť. Aj keď to občas pôsobí metúco. ;)
     
    Naposledy upraveno: 13/2/18
  12. Polas

    Polas User

    ahoj co je to za booster je to zesilovač na bz ale nic o něm nepíší EP- DLB1
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  13. Arya

    Arya User

    Polas, to je booster, který zvyšuje zisk bodů zkušeností o 25%. Lze získat z denního bonusu. Proto to označení DLB (Daily Login Bonus).
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  14. Polas

    Polas User

    Ok za vysvětlení.Ale měl jsem ho dnes my skončil ale nevím v dením bonusu na BZ nebil tak nevím kdy jsem ho získal z npc na uberce asi nepadá.Docela by se my šiknul kvůli úkolu na bz :)
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  15. =Marvin=

    =Marvin= User

    Tyto boostery padají i z boss a uber NPC, včetně těch v branách. Pokud jsi létal na uberce je dost možné že ti padl právě tam.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  16. ZOHAN

    ZOHAN User

    V kalendáři na květen 2018 je od 22.5. napsáno toto : 50c výprodej boosterů
    Nemáte k tomu nějaké bližší informace, co by to jako mohlo být nebo čeho se to týká?
     
  17. Arya

    Arya User

    ZOHAN,více informací k tomuto zatím nemáme.
    Dle názvu "50 cent booster sale", by to mohla být akční nabídka boosterů v paymentu. Ale zda se bude týkat všech boosterů a jak přesně bude vypadat, k tomu informace nejsou. Prozatím budeme muset vydržet než akce začne.
     
    *brutus* a -baghira2- tohle ocenili.
  18. ZOHAN

    ZOHAN User

    Asi to budou ty double boostery v paymentu pro čechy za 11 kč(hp,štíty a dmg), tak uvidíme.:p:(
     
  19. Chci se zeptat, kolik bz mohu max vytěžit z mise z 18 lvl za 24 milionů se všemi bůstry a vším všudy(krom ephon-100, jelikož to ani nemohu získat)? Dík.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  20. dobrý večer existuje booster zvýšení svých šancí na zisk hybridní slitiny a indoktrinačního oleje. Šance na zisk obou předmětů je zvýšena o 20 %, a to po dobu 1 h SKUTEČNÉHO ČASU! když budu jenom strilet na 3-7 blighted kristallon aj vtedy dostanem I-olej ? když koupim tento booster ?
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).