Diskuze: Brána Kuiper - FAQ

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem =Marvin=, 24/9/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. |Oromë|

    |Oromë| User

    ▀▄~σκyπσ~▄▀ Ano, lode by tam mali byt zaznamenane ak sa dobre pametam.

    Falanga nie je za kredity, po slovensky formacia Bariera a stoji 100k U.
     
  2. TRIXT

    TRIXT User

    ▀▄~σκyπσ~▄: Ne ne, Falanga je za 100.000 Uridia. Jinak odpověď na otázku, zda se ti v deníku zobrazí zisk lodě nevím. Nikdy jsem to nekontroloval, neb všechny lodě již mám a to, že mi systém přidělí náhradou 200.000 Uridia, si všimnu hned. ;)
     
    ▀▄~σκyπσ~▄▀ tohle ocenil(a).
  3. |Oromë|

    |Oromë| User

    TRIXT Mal som tam tusim lod z bednicky, cize rovnako by tam mali byt aj lode z brany.

    ▀▄~σκyπσ~▄▀ Ono kuiper je zradna, niekedy aj 10 bran nepadne nic, nie je to nic zvlastne.
     
  4. Badmaniak

    Badmaniak User

    Pokud by ti padla loď, měl bys o určitě v deníku. Každopádně, víš že ti chybí pusat, není nic lehčího, než mrknout do HANGARU. :D
    Pokud by ti padla jiná co už máš, 200k U navíc bys také nepřehlédl. :)
     
  5. Mna sa to uz netyka kedze teraz kupujem pusat (radsej kupit za 175k U lod aby potom radsej padla odmena 200k U z kuiper), ale aj tak ma zaujima ze ak by som mal napr. vsetky lode okrem pusat tak sa moze stat ze padne napr. aega elite (kompenzacia 200k U) skor ako lod pusat.
     
  6. Badmaniak

    Badmaniak User

    Jo, máš větší šanci na urko než na ten design. Protože designů je tam pět, chybí ti jeden. Takže na každý máš (asi) 20%, takže že padne pusat je šance jen 20%, že bude uri (náhrada za jiné), je 80%. To už počítýám s tím, že už máš nárok na odměnu (což samo o sobě je asi 20% :) )
     
  7. Belzebuba

    Belzebuba User

    Počujte stalo sa vám , že ste uviazli v KUIPERke a dokončili ste bránu a nepripísalo vám odmenu ? Lebo mne sa to stalo teraz.
     
  8. Mozno si mal posledny zivot a pukol si tak sa ti brana zrusila.
     
  9. svi1

    svi1 User

    Belzebuba před hodinou jsem dokončil tuto bránu. Odměna připsána v pohodě. Žádný problém nenastal. Asi tak.
     
  10. Ja som urobil včera všetko ok
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  11. Badmaniak

    Badmaniak User

    Podívej se do deníku, jestli se ti nepřipsala tam. Případně jestli tě to z ní nevyhodilo a nemáš ji na mapě.
    Poslední možnost je, že jsi měl poslední život a to, že jsi uvízl se počítá za smrt, mě se to stalo v hádesce....
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  12. |Oromë|

    |Oromë| User

  13. Belzebuba

    Belzebuba User

    Už je to vyriešené, včera mi odpísal kolega z podpory. Ďakujem aj tak.
     
  14. Badmaniak

    Badmaniak User

    A že bys napsal čím to bylo? :D
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  15. jan42

    jan42 User

    Jak velká je šance získat nějaký design ? nebo spíš jaká je šance že nedostanu nic ? :D
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  16. Warden

    Warden User

    jan42: Odhaduji to asi na loď z každé 4 brány. Ale znám lidi, co jej získávají o něco častěji a lidi, co naopak mají smůlu.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  17. Badmaniak

    Badmaniak User

    Já měl dřív 1/4, pak 1/5 a teď posledních 15 nic. :)
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  18. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    Ja osobne uz tie brany nerobim, pretoze najskor mi zo 4 dalo 2 odmeny a potom som spravil tak 10 a nic mi nedalo. Robil som ich len ked bola dodatocna odmena v kuiperke (specialne vikendove odmeny v branach) a teda neda mi lod, ale 10k uri, aspon nieco :) Ale inak fakt nevidim nejaky dovod ich robit, lebo je to len zrut uridia ;)
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  19. Badmaniak

    Badmaniak User

    No tohle píše víc lidí, co jich má třeba 50 a víc. Že to nepadá i deset dvacet bran po sobě.
    Já to několikrát zkoušel přes týden mimo dodatečnou odměnu nebo doubly a taky nic.
    Teď tam dvě mám, tak zas někdy zkusím, až bude chuť, ale pro odměnu to nedělám, spíš pro zábavu...
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.