Diskuze: Chrominová horečka

Diskuze na fóru 'Diskuze o hře / zpětná vazba' zahájená uživatelem Arya, 14/6/19.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    *Firefox1* - osmium nie je zaujimave? Samozrejme pokial ho este mas z minula, tak nie :) Taktiez ani Ullrin Orcus nie je zle ziskat.
     
  2. *Firefox1*

    *Firefox1* User

    Ullrin Orcus za 15 000 chr. nic světoborného, bez nápadu ... příště zas vymění jiné dvě dvě barvičky :rolleyes: a 40 000 chr. za 8000 osmia já taky nemusím. No každýmá jiné potřeby mě spíš zaujala poslední akce Brána doprovodu, dal jsem na tvé rady a nakonec mě bylo líto, že už akce končí :) a přesto že jsem začal kvůli počátečním lagům ve hře později byl to super výdělek.
     
  3. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    *Firefox1* - osmium je za 80k chrominu ;) Je to najsilnejsia surovina do stitov, pretoze ti ich zvysi o 50%, zatial co seprak len o 40%. Tych 10% moze byt pri boji rozhodujucich.
     
  4. *Firefox1*

    *Firefox1* User

    Ok 6000 Osmia za 80 000 Chrominu - nenapsal jsem to přesně. Je to dost bran a ty něco stojí včetně času. Navíc trend postupného zvyšování dmg ve hře štíty už nehrají takovou roli jako dřív. S max.dmg soupeře na motýlu, tě už moc štíty neochrání.
     
  5. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    *Firefox1* - ak ides napriklad vs alebo do Uby, ci celkovo je fajn mat kazde prilepsenie a tych 10% je citelne hlavne, ked ides na kruhu na zaciatku. Ja osobne pouzivam uz len osmium z chrominu.
     
  6. zdarec1234

    zdarec1234 User

    Na kruhu by to šlo se 2miliony štítů a sentinelem nebo něčím podobným i ustát hráče, který má dmg 100.000. Ale stejně, já nemám hammerclava, takže radši ho než osmium. No ale myslím si, že osmium je dost drahý na to, že je skoro stejně dobrý jako seprom. Kdyby tam radši dali tu 7* munici. Dá se někde získat kromě obchodu?
     
  7. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    zdarec1234 - upgrade zo 16 na 20 lvl stoji tiez strasne vela a dvihne ti napriklad dmg len o 2% a predsa ho hraci robia. CO sa da vylepsit, to kazdy vylepsuje predsa.
    Zial ta municia je specialna, da sa ziskat len pri akcii napriklad za chromin, aj to len obcas.
     
  8. zdarec1234

    zdarec1234 User

    Já budu mít 20 level, takže mně osmium moc nezajímá. Ještě kupuju formace atd... Ty už asi máš o něco vyšší level, že? Ale já nic nekupuju za peníze, takže na takovou spoustu bran a chrominu nemám.
     
  9. *Firefox1*

    *Firefox1* User

    No já raděj dělám postupně vyší upgrady B03 a Prometheusek
     
  10. zdarec1234

    zdarec1234 User

    Já taky, ale třeba na 10 level.
     
  11. tomruza

    tomruza User

    Cau kdyz vyrobim osmium bude mi zabirat v lodi ve skladu misto? A nebo je to jak z paladiem ktete misto nezabira?
     
  12. tomruza - vyprdni se na osmium,je to stejný jak seprom. "Škoda vápna";)
    Zabírat místo bude.
     
  13. tomruza

    tomruza User

    Tak 10% do stitu na vic diky osmium se hodi ne?
     
  14. ZOHAN

    ZOHAN User

    tomruza,??Paladium nezabírá místo v nákladním prostoru?
    orbitdohuby,?? osmium je to stejný jak seprom?
    chlapci, chlapci, nehrajete vy nějakou jinou hru?
    To se dnes v noci něco měnilo?:rolleyes::rolleyes::rolleyes:
     
    leštič007 a JESSICA170811 tohle ocenili.
  15. tomruza

    tomruza User

    Zohan sekl sem se myslel sem xenomit ktery nezabira misto.
    Pomud vyrobim 6000 osmia hned to vrazim do stitu tak to dlouho nevydrzi ne?
     
  16. informer

    informer User

    tomruza, Vydrží ti tam přesně 60.000 minut.;)
     
  17. ZOHAN - Neměnilo se samozřejmně nic,jen rychlá rada,
    ano 10% štítu (pokud je to přesně,nemám encyklopedickou paměť), nepodstatné,kvůli ceně.
    Když to spočtu kolik času a bran jsem vynaložil kvůli osmiu,tak radím nebrat.

    PS: stejně jsem osmium nakonec nacpal do laserů.
     
    Naposledy upraveno: 5/8/21
  18. zdarec1234

    zdarec1234 User

    Kdyby radši dali 100 osmia za 1500 chrominu nebo něco levnějšího. Tak moc chrominu jen tak nezískám.
     
  19. Montáž je tentokrát obzvlášť vypečená. Nebo mi něco uniká?
     
  20. coroner

    coroner User

    Že by Hammer v montáži byl do budoucna konkurence Orcuse....ale hlavně!!!!! komunisté tam nejsou:)
     
    Naposledy upraveno: 10/10/21