Diskuze: Chyť si svého admina

Diskuze na fóru 'Diskuze o hře / zpětná vazba' zahájená uživatelem Belgam, 13/12/17.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. Belgam

    Belgam Guest

    Naposledy upraveno moderátorem: 13/12/17
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  2. TRIXT

    TRIXT User

    Super :), minule jsem to prošvihl, ale teď se snad jako klan zapojíme. A to by v tom byl čert, abychom alespoň jednu policejní lodičku neulovili. (Ovšem pokud ten čert nesedí v té lodičce. ;))
     
  3. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    TRIXT - tak v kokpitoch APS budu sediet elitni piloti,takze to tak jednoduche nebude,ale myslim si,ze je to pre hracov velmi lakave,aby si zrovnavali sily s APS-kami ;)
     
    bhagira22, -baghira2- a (deleted user) tohle ocenili.
  4. TRIXT

    TRIXT User

    Punisher: To je mi jasné. :) Ale i když neulovíme žádnou, stejně se těším. Jen mám strach, abych vás mezi těmi davy, co vás budou pronásledovat, vůbec našel :D
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  5. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    TRIXT - myslim si,ze najst nas nebude take tazke,kedze hraci sa budu informovat na chate,kde sa nachadzame a taktiez boli napisane aj casy,kedy budeme lietat ;)
    Čas bude pro všechny servery stejný: od 14.00 do 21.00 hodin, hlavní nálet našich APS 18.00-20.00 hodin.
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  6. Super už se těším.
    A pro vás adminy: Nenechtne se už urážet a otravovat keci od našich méně inteligentních
    spoluhráčů. Obdivuji vás že jste se nakonec rozhodly že tuto akci uskutečníte a doufám že si tito méně inteligentní hráči dají odstup od tohoto vlákna pokud mají v úmyslu předvádět to co v diskuzi o Dominaci.
     
    -baghira2- a Minerva tohle ocenili.
  7. -Neptun-

    -Neptun- User

    Parada take sa tesim konecne neco zajimave :D
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  8. Kenny

    Kenny User

    Děkujeme. Pokud vás budu mít znova v deníčku, byl bych rád. (pokud možno ne Gahana a Leona, ty už ve sbírce mám). I kdybych v boji zemřel, užívám si i tu "cestu". Díky ;)
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  9. Neya

    Neya Guest

    Diskuze je v plném proudu :),minulý Event byl úžasný tak si snad všichni užijem zábavu i tentokrát .;)
     
    -baghira2- a Kenny tohle ocenili.
  10. TRIXT

    TRIXT User

    Punisher: Nemyslel jsem, že bych vás na mapě nenašel, spíše jsem tím myslel, že kolem vás bude tolik lodí, že vás nebude v tom davu vidět. :D
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  11. Čau Hele jak myslel sme že Admin nepotřebuje bostery když má HP 20 mega nebo i víc
    Kolik je teď nové hP 100 mega ?
    Hele co kdyby byly takovéhle akce třeba častější myslím si že by aspoň potom mohly zabanit ty naklikávačky..:D
    Protože mě už docela opravdu štvou :D
    Belgame Dáme potom V.S :D ?
    ---------------------------------------------
    :D Koukám že jsi tu asi jediný blázen který by byl šťastný i za to že ho sešutil adm :D
     
    -baghira2- a jan42 tohle ocenili.
  12. =Marvin=

    =Marvin= Guest

  13. Tak dobrý ted si odpověděl mě a já ted pokud se nemýlím a jestli ano podle nových pravidel tak sorry.. Ale podle původních pravidel DO mohu ted udělat nový komentář z oprávnění přehlednosti na foru.
    Kdo vlastně všechno bude lítat ? Nepředpokládám že tam budou jen starý známí..
    Budou tam hlavně nějací noví adm lodě nebo jak?
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  14. Kubino

    Kubino Guest

    ♥*Imunne_To_Death*♥ budú lietať všetci členovia SK&CZ komunity, ktorí sa akcie zúčastnia.

    Btw. parametre lode ťa zaujímať nemusia, zničiť sa dá a v prvom rade ide v Evente o zábavu ;)
     
  15. Korben

    Korben User

    Loď sa zničiť dá , to je samozrejme , ale len vtedy, ak to administrátor , alebo moderátor chce. Inak nieje šanca :D Ale šancu dostane každý a podľa skúsenosti z minulých ročníkov , v tej trme vrme, sa to moc ustriehnuť nedá.
    U mňa je jedno pravidlo, spodne mapy patria slabším a tak všetky silnejšie lode sa ocitnú na základni. :D

    Môžeme urobiť aj hodinku smrti a tá by sa uskutočnila napr. na mape 4-4 . Hráči všetkých firiem by sa mohli spojiť a pokúsili by sa dobyť mapu 4-4, ktorú by ovládali naše lodičky. Počítam že v tejto hodinke by sa použila aj lepšia munícia :D , Predsa by to bola hodinka smrti. :D
    APS , ktorá by pukla, by sa už do boja nevrátila a ten kto by mal túto loď v denníku,
    ten by dostal lepšiu odmenu. :D

    To bol len taký nápad, dosť neskoro v noci. :D
     
  16. Belgam

    Belgam Guest

    Napad to kolego neni spatny,ale ted po ranu. :D
     
    jan42 a -baghira2- tohle ocenili.
  17. Leon

    Leon Guest

    no, pokud to odsouhlasíme, tak budem bránit 4-4 do roztrhání těla a lodě :p
     
    -baghira2- a jan42 tohle ocenili.
  18. Hele mě se ten nápad až moc pekelně líbí :D :) Už dlouho sem neměl hodinku smrti :D
     
    -baghira2- a jan42 tohle ocenili.
  19. Sentiero

    Sentiero User

    Ahojky,
    nikdy jsem se této akce nezúčastnila a docela by mě zajímalo jak to na servrech vypadá,takže se letos zřejmě na nějáký server kouknu

    A tak jsem se chtěla zeptat, jak ty vaše loďky najdu? To lítate všichni dohromady nebo po skupinách? Budete lítat na nových nebo na starých? Totiž takhle- pokud bych na vás náhodou někde narazila a odchytla vás někde kde by nebylo moc loděk tak bych si ráda udělala screen ;)
    Já na českých servrech nehraju, mám tam sice jeden účet jenže právě na nový se s ním nedostanu..
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  20. Korben

    Korben User

    Sentiero Lodičky budú lietať po všetkých mapách, neboj sa že by si nejakú nenašla. :) Dokonca sa minulí rok robili aj fotky s hráčmi. :)
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.